Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkafffralkaa

nie mam pomyslu co dawac dziecku na sniadanie i kolacje

Polecane posty

Gość matkafffralkaa

co wy dajecie waszym 2-3 letnim dzieciom na sniadanie i kolacje:??bo juz mi sie pomysly wyczerpaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdzie mam dzieci w wieku 6 lat i 1,5r. ale moje dzieci jedza na kolacje i sniadania nastepujace rzeczy: kanapki, jajecznice, parowki na cieplo, omlety, nalesniki, placki (z jablkiem np), starszy syn lubi serek wiejski z jakimis dodatkami (szczypiorek pomidor itp.) mlodsza nie moze bo ma alergie... jak mi sie przypomni co jeszcze jedza to dopisze... aha jeszcze jajka na miekko lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna jeszcze zrobic salatke owocowa, ryz na mleku z jablkiem pieczonym i cynamonem... moje akurat takich rzeczy nie jedza bo nie lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznice pastę z jajek jajka na miękko i na twardo (oczywiście jajka raz w tygodniu ale ogólnie wypisałam) Przeróżne kanapki- starsza ma frajdę bo robi sobie je sama. Ostatnim hitem jest kanapka z tortillą kupuje plaski tortilli smaruje serkiem na to kapusta pekińska szynka ser pomidor i zawijam mali to uwielbiają. płatki z mlekiem parówki Czasem dla małej tosty francuskie z miodem lub dżemem a dla małego zwykłe tosty z serem albo szynką placuszki z bananami kawałki warzyw i sos jogurtowy do maczania mini pizze- wcześniej je piekę a na śniadanie tylko odgrzewam kaszki i grysik to u nas nie przejdzie bo mały lubi słone potrawy. Chyba tyle pamiętam... Największa frajda ostatnio to kanapki które mała sobie sama robi. Nic jej tak nie smakuje jak te kanapki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas obowiązkowo na sniadanie manna :D kolacja roznie kanapki, parówkibywa nawet że woła zupy na kolacje zamiast kolorych kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka ze szczypiorkiem i szynką Zupka mleczna z płatkami ryżowymi lub owsianymi Placki z jabłkami Naleśniki z jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do czego tylko mogę dodaję moim dzieciom dżemu, dzięki temu patrzą na posiłki przychylniejszym okiem. Mam jednak czyste sumienie, bo używam tylko tych niskosłodzonych. Najrozsądniejsza opcja to dżemy Stovitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Nas hitem są tosty tzn kanapki z serem zrobione w opiekaczu, czasem parówki ( berlinki) jajecznica, kanapka z wędlina i ogórkiem,płatki z mlekiem a na kolacje najczesciej kanapka z dzemem, czy serem zółtym i kakao, naleśniki,parówki w cieście francuskim. Różnie. Tak jak pisałam teraz ma faze na kanapki na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksanka26, dzięki! Już wiem, co jest prawdziwym GOOWNEM, które trzeba omijać szerokim łukiem! Jakość spamu nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajecznica omlet nalesniki z dzemem lub z serkiem homogenizowanym kanapki zwykle lub opiekane porowki na cieplo albo jak zostanie cos z obiadu czy to kotlet czy zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza manna z mlekiem, płatki jaglane / owsiane/ ryźowe z mlekiem i owocami, płatki kukurydzianej z mlekiem i rodzynkami, omlety z owocami, omlety z warzywami, jajecznicaze szczypiorkiem, kolorowe kanapki, np. Ser żółty, oliwki, ogórek kiszony, jajko na twardo, itp. tosty z opiekacza, jogurt naturalny z owocami i amarantusem ekspandowanym, salatka owocowa, kasza jaglana z rodzynkami i brzoskwinią, placki jaglane z jabłkiem i cynamonem, placki z kaszy manny, placki kukurydziane, domowe musli z jogurtem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci uwielbiają wszelkie pasty do chleba: jajeczna, z makreli, z czerwonej fasoli i serka topionego, z wątróbek, poza tym pasztet, twarożek i nieśmiertelne naleśniki i racuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sniadanie: kubek kakao i chleb z maslem. Owoc. Kolacja: najczesciej na cieplo zwykle warzywa na parze czasem makaron z sosem, czesto zupa. Ale moje dziecmi jedza obiad w przedszkolu i nie daje im drugiego obiadu w domy tylko wlasnie ciepla kolacje. Dzis byla mizeria i ziemniaki z jogurtem sun zjadl jeszcze sera topiony nez chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj do KUUURWYY NĘDZY ZASYFIONEJ przestań spamować tym szajsem!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greek_goddess

różne pasty do chleba - można zrobić "awanturkę" ze szprotek i twarogu, z czerwonej soczewicy, z oliwek (jak dziecko lubi), z jajka ze szczypiorkiem, z serka na słodko...poza tym grzanki obmaczane w jajku na patelni (ale nie za często, bo tłuste), do tego jakis owoc albo mus z tubki (np Holle mają bez cukru, bardzo fajne)...dalej można musli samemu skomponowac z płatków i orzechów, dodać jogurt zwykły albo grecki...jest dużo mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Srolle. U mnie pięcioletnia córka nie chciała tego musu, mówiła, że niedobry. Sama też spróbowałam, żeby przekonać się dlaczego jej nie smakuje. Po chwili wyrzuciłam do kosza. Dla nas niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×