Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvbvbvbnvbb

Pazerne EKS - największe zło...

Polecane posty

Gość wreszcie panie Zniecierpliwion
wreszcie się pan przyznaje że się wstydzi za siebie że jest pan wredny co najmniej w połowie, wreszcie samokrytyka to chyba okropne jest jak się musi samego siebie wstydzić i uważać za wrednegi no to juz panie ZZ odczep się pan od wad swego dziecka, skoro te wady mu sprezentowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzg knhj ghfjknh kjzdn
Ma prawo mieć żal i do ojca i do tzw "next". dobrze ktoś tu napisał: ojciec wie na co go stać, to on zarania i nie jest 5letnim dzieckiem, żeby nie wiedzieć co może objąć jego budżet. W innych tematach czyta się, że 200zł starczy na miesiąc na dziecko i nagle wielkie potrzeby? Te 200zł może i przesadzone, ale skoro planował wydać 5000zł na auto to na dziecko mu raczej nie braknie (no chyba, że chcemy kilkumiesieczne dziecko) ubierac w drogie metki etc (bo oczywiscie niemowlak o niczym innym nie marzy) to faktycznie - te 5 tysyakow przyda sie na jakies spioszki od gucciego. Z zamieszczonej historii jasno wynika, ze pani "next" sie pokroliczkowalo i chyba stawia swoje dziecko na piedestale a autorke wrzuca jako "byle", ale tu tez już to pisano - DZIECI NIGDY NIE SĄ BYŁE. Jeśli ojca stać (a stac skoro proponował) to ma taki sam morlany obowiązek wspomagac finansowo 18letnią córkę jak i nowonarodzone dziecko. I nikogo nie powinno interesować na co ta kasa - na auto, na szkole, na pieluchy czy zasypke. ALE OJCIEC to taki sam dupek, skoro stawia kobiete i jej widzimisie ponad wlasne dziecko. Dobrze wiedzial, ze zrobil zle bo inaczej mialby odwage cywilna zadzownic i powiedziec o co chodzi a nie uciekac do kata i myslec ze ktos o czyms zapomni (i o aucie i umowionym spotkaniu). Pospisano: ani next, ani eks, dziecko nierozwiedzionych rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A ja myślę ,że to " dziecko " nie zasługuje nawet na lizaka. Pełnoletniość wiąże się z odpowiedzialnością i konsekwencją swego postępowania . Ta panienka od tego jest bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche moich wnioskow
Aimenty, prezenty , zajmowaniej sie dzieckiem i co jeszcze. Najbardziej mi sie chce z was smiac jak wyzywacie zniecierpliwionego na kazdym topicu. Facet ma na tyle odwagi aby podpisywac sie non stop tym samym nickiem i pisac co mysli. Wam sie to nie podoba bo on walczy z wychowaniem takim pazernym i rozczeniowym jak sa wasze dzieci. A na stronie poprzedniej jakas ex napisala co mi strasznie podoba ze nie piszemy o malych dzieciach bo one bardzo malo kosztuja. No to chyba najlepszy dowcip kafeterii. Bo do tej pory to czytam na kafe ze dzieci kosztuja fortune. Ze wydatki z nimi przekraczaja 1000 zl miesiecznie. Zdecydujcie sie wreszcie bo same sobie plujecie w twarz. Jestescie jak choragiewki. A gdzie autorka topicu napisala ze byla przy rozmowie ze to wlasnie zona jej ojca nie pozwolila kupic jej samochodu. SA TO TYLKO JEJ GLUPIE PRZYPUSZCZENIA. Moze ojciec sam zrozumial ze teraz nie moze i wiedzial ze jak do niej zadzwoni to beda tylko zale i placze i wyzwyska jaki to on okropny. Wiedzial co mial przez lata malzenstwa z jej matka a ona jest dokladnie tak samo pazerna i poprostu ma dosc tlumaczenia sie ze przeliczyl sie ze swoimi mozliwosciami. A co kolwiek jej nie powie to bedzie i tak obrocone przeciwko niemi i jego zonie, Malo razy wam sie przydarzylo ze chcialyscie cos kupic i okazalo sie ze was nie stac n to w tym momencie. Malo razy obiecalyscie cos dziecku i wam nie wyszlo. Pare razy chcialam zrobic dziecku przyjemnosc ale okazalo sie ze w tym miesiacu mam wieksze wydatki itlumaczylam ze musimy sie wstrzymac. Tylko ze ja wychowymam dziecko tak ze ma zrozumiec a nie obrzucac mnie czy ojca blotem bo ono chce teraz i nie wazne ze na to nie mam . Nie jestem ani next ani ex. Poprostu zona i to tylkoz cywilnym bo nie mamy koscielnego. Jestem katoliczka ale nie prkatykujaca tak jak moj maz wiec dla nas byla by to obluda brac slub kosicleny. I co jak kiedys nam sie noga podwinie i wezme slub z kims innym to ten nastepny bedzie moim mezem a obecny ktory jest teraz juz nie. SMIESZNE - wyzbyjcie sie nawisci a pozniej piszczie. A ty coreczko idz do pracy i na swoje wlasne utrzymanie a potem obrzucaj innych blotem bo jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ZZZ
znów pan pisze sam do siebie pod różnymi nickami? żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luulay
No widzisz Zniecierpliwiony... dziecko nie wystarczy zrobic... Trzeba je potem wychowywac. A dzieci, tak jak dorośli, nie znoszą, jak się je zasypuje potrzebami bez pokrycia. Traci sie w ich oczach wiarygodnośc. Nie dziwię się córce- tastuś mamusi przy ołtarzu też obiecywał bez pokrycia - pojawiła się jakaś dzi***, dupą mu przed oczami zaświeciła i myk - wszystkie obietnice stały siędla niego mało ważne. Teraz naobiecywał córce, dz** znów wkroczyła i znów honor diabli wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche moich wnioskow
a wy znowu swoje . Ile mozna. Dziewczyny zrobcie cos z soba to moze i ktos sie wami zainteresuje. A nie wypisujcie te bzdury caly czas. Szkoda mi was samotne porzucone zgorzkniale ex. Ale tak nie musi byc. Jak bedziecie inne tez wam sie w zyciu ulozy i nie bedzie musialy wpieprzac sie do kasy innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche moich wnioskow
do panie zzzz - a ty masz ta regulke chyba juz tylko na copy bo wstawiasz ja ciagle i tylko zasmiecasz temat. Nie jestem zniecierpliwionym tylko taka sama kobieta jak ty. Moze nie mam tyle nienawisci w sobie i pluje zolcia bo nie mam na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kobitka
mojego ex nawet nie obwija w bawełne ze nie podoba sie jej ze ojciec pomaga córce alimentacyjnie. Córka uczy sie i pracuje. Ojciec płaci ja płace a kobitce nie podoba sie i daje temu wyraz w postaci demonstracyjnego milczenia udawania ze nie słyszy nie widzi. Widzi natomiast swoja córke , tutaj pilnuje zeby jej ex płacił regularnie. Poprzednia wrecz darła ryja ze ma nie płacic córce alimentów.Bo przeciez pracuje. Ale uczy sie i to ja jakby nie interesowało. Sam prowadzac firme zarabiała krocie, ale z ato jak pilnowała zeby jej ex dokładnie okreslonego dnia wpłacał aluimenty na ich córke- 300zł. Nie wiem czy te baby sa jakies popierdolone, czy co? maja własne dzieci, pracuja dostaja alimenty , ale jeszcze chca kłasc łape na pienieadze których zupełnie nie powinny brac pod uwage.Pierwsza pogonił, pow. ze zadna nie bedzie mu mowic co i ile ma dac swojemu dziecku. a prosze nastepna szykuje sie od odstawki. Cholera czy to tak dobrze taka wredna harpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Do troche moich wnioskow. Dzięki za obronę mnie ,nie musisz jednak tego robić. Ja uważam to forum jako dostępne dla wszystkich ,naprawdę nie zwracam uwagi na te różne dziwne wypowiedzi ,szkalujące mnie . Myślę ,że to forum po to jest by ludzie mogli sobie wzajemnie pomóc a nie obrzucać epitetami. Nawet jeśli ze sobą się nie zgadzamy to nie znaczy ,że mamy się traktować nienormalnie. Jeżeli ktoś ,coś tu pisze to znaczy ,że oczekuje jakiejś odpowiedzi , nie musi być ona oczywiście zgodna z jego oczekiwaniami. Co innego prawda i dosadność wypowiedzi a co innego pieniactwo i obrażanie kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" mojego ex nawet nie obwija w bawełne ze nie podoba sie jej ze ojciec pomaga córce alimentacyjnie. Córka uczy sie i pracuje. Ojciec płaci ja płace a kobitce nie podoba sie i daje temu wyraz w postaci demonstracyjnego milczenia udawania ze nie słyszy nie widzi. Widzi natomiast swoja córke , tutaj pilnuje zeby jej ex płacił regularnie. Poprzednia wrecz darła ryja ze ma nie płacic córce alimentów.Bo przeciez pracuje. Ale uczy sie i to ja jakby nie interesowało. Sam prowadzac firme zarabiała krocie, ale z ato jak pilnowała zeby jej ex dokładnie okreslonego dnia wpłacał aluimenty na ich córke- 300zł. Nie wiem czy te baby sa jakies popie**olone, czy co? maja własne dzieci, pracuja dostaja alimenty , ale jeszcze chca kłasc łape na pienieadze których zupełnie nie powinny brac pod uwage.Pierwsza pogonił, pow. ze zadna nie bedzie mu mowic co i ile ma dac swojemu dziecku. a prosze nastepna szykuje sie od odstawki. Cholera czy to tak dobrze taka wredna harpia? " Nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem?. Inaczej brzmi słowo pisane inaczej mówione. Ja z uporem maniaka powtarzam ,coś takiego jak alimenty jest błędem i złem i dopóki ten bałagan w postaci instytucji alimentów będzie istniał to ładu i zgody nie będzie. Choćby dlatego ,że decydują o tym osoby trzecie -sądy. Jeżeli już ktoś płaci alimenty ,dlaczego ma jeszcze dopłacać dodatkowo, w tym przypadku osobie dorosłej i pracującej. Pełnoletniość musi wiązać się z odpowiedzialnością ,ona jak się uczy to dla siebie , jeżeli tam jest małe dziecko to ono nie jest w stanie samo o siebie zawalczyć i samo się utrzymać. Za dużo obecnie " dzieci " chce być jednocześnie i dorosłymi i na garnuszku rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja Pier
i tu przygnalo tego palanta ZZZZ????? boje sie otworzyc lodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj zniecierpliwony
to podejrzewam że będziesz jak Ciebie bieda przyciśnie bo z emeryturką nie wyjdzie i przypomnisz sobie o dzieciach i ich obowiązkach... :-P A co do alimentów masz rację. Kobity powinny zostawiać dzieci facetom - one urodziły oni niech wychowują. Przynajmniej byłaby równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka - Lenka
Malo razy wam sie przydarzylo ze chcialyscie cos kupic i okazalo sie ze was nie stac n to w tym momencie. Malo razy obiecalyscie cos dziecku i wam nie wyszlo. Pare razy chcialam zrobic dziecku przyjemnosc ale okazalo sie ze w tym miesiacu mam wieksze wydatki itlumaczylam ze musimy sie wstrzymac. Tylko ze ja wychowymam dziecko tak ze ma zrozumiec a nie obrzucac mnie czy ojca blotem bo ono chce teraz i nie wazne ze na to nie mam . Te słowa napisała osoba o nicku "trochę moich wniosków" Ok, zgadzam się, nie zawsze wszystko wychodzi jakbyśmy chcieli. Jednak jak piszesz tłumaczysz dziecku dlaczego nie możesz tego spełnić - bardzo chwali się Twoje podejście do sprawy. Autorce tatuś nie wytłumaczył, nie przeprosił, nie stawił się w umówionym terminie - po raz kolejny zawiódł córkę. Skoro proponował jej kupno, chyba wiedział czy stać go na to... I jeszcze jedna sprawa... W wielu wypowiedziach przeczytałam, że autorka jest osobą pełnoletnią, więc powinna sama sobie kupić. Ale mam pytanie do piszących te słowa... Czy Wy po ukończeniu 18 odcięliście się finansowo od rodziców? Nic im nie zawdzięczacie - dachu nad głową, wyżywienia, w żadnej mierze nie dopłacają do Waszych studiów, nie pomagają Wam finansowo w żadnej postaci? NIE WIERZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopp
Jak bedziecie inne tez wam sie w zyciu ulozy i nie bedzie musialy wpieprzac sie do kasy innych ludzi wytlumacz swojemu dziecku,ze tatus to jest inna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekote
Dobrze ze ci nie dal.Do roboty sie wez.Jak malo zarabiasz to sobie znajdz druga prace albo lovelasa z gruba kasa.Ale ty nie jestes tak inteligentna jak zona tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekote
>przecież tatuś już raz pokazał, że najwazniejsza nie jesteś, jak odszedł i założył nowa rodzinę to niby czemu teraz miałoby sie to zmienić? Poczułaś się lepiej jak to napisałaś? Chyba domyślasz się że zraniłaś tę dziewczynę pisząc te słowa, a ona już wystarczająco została zraniona przez ojca, dwie lapki; ja sie poczulam lepiej.Duuuuuzo lepiej.Dlaczego ci nie przeszkadza ze smarkula nazywa zone ojca dziwka?? Tez bym nie miala oporow przed "ranieniem " jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekote
bvbvbvbnvbb "NIE CIESZYSZ SIE NA PRZYRODNIE RODZENSTWO...????????????????????" Nie, lata mi to koło d**y szczerze mówiąc. "Ty wyzywasz tu nowa taty od najgorszych.Myslisz ,ze masz do tego prawo.??????" A czy ona miała prawo niszczyć nasze życie? tak samo lata kolo dupy twoje auto zonie twojego ojca. Cos sie niuniu mylisz w zeznaniach.Pisalas ze tatus olal was dawno temu i mamusia ponosila ciezar wychowywania,skapego prymitywa.W innym poscie piszesz ze odwrotnie.Ale skoro tatus jest z ta pania od tylu lat tzn ze bardzo musi ja kochac.Beda miec razem dzidziusia,fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsdkjawakl
"A gdzie autorka topicu napisala ze byla przy rozmowie ze to wlasnie zona jej ojca nie pozwolila kupic jej samochodu. SA TO TYLKO JEJ GLUPIE PRZYPUSZCZENIA. Moze ojciec sam zrozumial ze teraz nie moze i wiedzial ze jak do niej zadzwoni to beda tylko zale i placze i wyzwyska jaki to on okropny. Wiedzial co mial przez lata malzenstwa z jej matka a ona jest dokladnie tak samo pazerna i poprostu ma dosc tlumaczenia sie ze przeliczyl sie ze swoimi mozliwosciami." A cała reszta to są tylko twoje głupie przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olać takiego
olać takiego tatuśka,nie wiem po co w ogóle utrzymujesz z nim kontakt, poza tym dla mnie kobieta która sypia z żonatym ma tylko jedno okreslenie i to takie jakiego użyła autorka. Więc nie wiem co tu takie zdzwienie że autorka nie szanuje nowej ojca, skoro ona sama nie szanuje siebie ani innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazerne exs - najwiekszee zlo
tylko szkoda ze tak pieprzycie bo najbardziej nie szanuje siebie wlasnie autorka. Ona mysli ze jest pepkiem swiata. Stara krowa ktora ma dwie lewe rece tylko chce doic i doic. Niech w takim razie mamusie ta wspaniala poprosi moze jej rower kupi bo nic wiecej napewno nie bo przeciez mamusia tez musi z czegos zyc i na swoje przyjemnosci miec. Ona ma matke najgorsza z mozliwych. Najpierw matka nie umiala stworzyc dziecku normalnego domu dlatego ojciec nie wytrzymal i odszedl a pozniej jeszcze nastawila ja negatywnie na wlasnego ojca bo ten stara sobie jakos zycie ulozyc z normalna kobieta. I do tego jeszcze wychowala ja na lenia aby tylko doila i narzekala. A sama tak jak matka niech lezy i "pachnie". ZAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaa haaaaaa haaaaaaa
facet kurwiarz musi trafić na taką laskę jak ty haaaaaaaaaaaaa, zawsze wytłumaczy myślącego kutasem, że ta jego stara to zła kobieta była i haaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaa biedak musiał kopnąć ją w dupę by nowy zadek przygarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olać takiego
do pazerne ale cie zycie musiało skrzywdzić, nawet nie rozumiesz co czytasz...raz ze nie prosiła ojca, sam zaproponował dwa - matka i córka pracowały i pracują to next ponoc nigdy nie splamiła swych rąk pracą trzy - matka namawiała córke do kontaktów z ojcem poza tym czytałam tu już rózne żałosne wypowiedzi ale pisanie o kimś że cyt. "Ona ma matke najgorsza z mozliwych" -> tylko dlatego bo nie potrafisz czytać to już szczyt doliny intelektualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
nexty potrafia byc pazerne! moja next nawet nie ma slubu z moim ex a bardzo ja denerwuje ze ex płaci alimenty. remontuje chate i bardzo by chciała dorwac sie do tych pieniedzy. szmata jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgergssrgwg
HAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAA jak zwykle to samo. czy wy nie umiecie nic ciekawszego wymyslec. Byly jest skurwielem i bla bla bla next tez jest najgorsza a wasze dzieci najwspanialsze a wy najbardziej poszkodowane. Nudne takie ze juz nie da sie czytac. napiszcie cos bardziej sensownego . Aha i jeszcze ta wasza polinteligentna kolezanka ktora caly czas pisze " to znowu ty panie zzzz" ta to juz jest denna do potegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak eks to
stare kurwy wiwat MY młode dziwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaa haaaaaa haaaaaaa
do rgergssrgwg dlaczego piszesz "wy", jeżeli już to napisz, że ja Cię zanudzam, bo nie jestem ani wy ani my nie jestem eks i nie jestem nową a żoną zostanę dopiero w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się jeszcze okaże
czy zostaniesz żoną a jeśli nawet zostaniesz, to raczej nie na długo sądząc po twoich żałosnych wpisach na forum dla rozwodników :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×