Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnt

ZMIANY - ślub - przeptowadzka - zmiana pracy - od tego weekendu... - BOJE SIĘ...

Polecane posty

Gość dnt

w ten weekend wychodzę za mąż... zaraz w poniedziałek zaczynam nową pracę ... a w przyszłym tygodniu przeprowadzam się do teściów ... ogólny chaos i strach... normalnie boję się jak dziecko podczas sprawdzianu... lada chwila zacznie się też sesja... więc już wogóle będzie jeden wielki zamęt... a ja sie boje... wszystkiego... pytania pt. czy dam sobie redę i w pracy, i w małóżeństwie, i na studiaich i w nowym mijescu zamieszkania prześladują mnie do przeszło miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poluzuj warkoczyki
dobrze ci to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocja-50
też jestem ciekawa mieszkanie z teścmi, mnie też to cyba czeka tylko że będziemy miec swoje piętro czlyi kuchnia, łazienka wszystko osobno, a jak to u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właściwie, czemu zdecydowałaś się na ślub już teraz a nie po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocja-50
co za babsko, wyżaliła sie i poszła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnt
przepraszam ze nie odp ale nie moglam ... nie mialam dostepu do int:( ... boje sie jak cholera... niestety z teściami mieszkać bedzimy poniewaz nie stac nas na wynajecie wlasnego mieszknia i chocbysmy jak kobinowali ile to nic z tego.. wiec nie pioszcie ze sie nie mozne nie dac ale z naszymi zarobkami w zyciu nie starczy tym bardziej ze oboje jeszcze studiujemy zaocznie .. a to kosztuje i to sporo.... wiec kuchnia bedzie wspolna, lazienka po czesci ... pokoj swoj pryw. .... tesc i tak tylko na weekendy przjezdza a tesciowa pracuje zawsze od 13-19/20 zalzy czy ma wizyty domowe.. ogolnie nie jest zła kobitą ... u mnie mieszkac nie mozemy poniewaz do mojego miejca zamieszkania do wlasnie nowej pracy jest ok. 50min jazy a od Mojego N. ok. 10... wiec sami rozumiecie.... acha... tam oczywscie jest błąd w wyrazie małżeństwo! przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnt
mam 22 lata .. .stdudiuje zaocznie jestem na II gim roku... wczesniej zr. tylko technika farmacji i pracuje w zawodzie... ale teraz zupelnie zmieniam zawod .. inne zarobki ale na poczatek musze odbebnic jeszcze 5cio miesieczny staz za UWAGA 680zł... zgroza.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec jednak sie zdecydowalas
ty chyba zakładałas topik czy sie przeprowadzic do tesciowej, ktora zalatwila ci staz?????????????????????????????? ale o slubie chyba wtedy nie wspominalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×