Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kierowca dostawca z Lidla

Wnętrze i intelekt kobiety nic nie znaczą jeśli ona miała bujne życie seksualne

Polecane posty

Gość Kierowca dostawca z Lidla

Jeśli kobieta jest interesująca, ambitna, mądra, wrażliwa, ma pasję, jest wykształcona, ale wcześniej miała przygodny seks, robiła loda na imprezie, poszła z kimś szybko do łóżka, spała z wieloma facetami, straciła wcześnie cnotę, to jej wnętrze i intelekt można rozbić o kant tyłka, bo nie nadaje się na partnerkę z tego powodu, że jest brudna i zdeprawowana moralnie. Kobieta przede wszystkim powinna się dobrze prowadzić i nie budzić kontrowersji moralnych, czyli postępować tak, żeby nikomu się nie kojarzyć z puszczalską. Wykształcenie, zawód, czytanie książek to sprawy drugorzędne. U kobiet liczy się powierzchowność, moralność, wygląd, liczba partnerów, prezencja i porządność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca dostawca z Lidla
Byłem z różnymi kobietami i sam wiem, że ładne dziewczyny po zawodówkach, które nie są puszczalskie są najlepsze. Studia można rozbić o kant tyłka. Sam mógłbym iść na zaoczne studia, ale wolę kasę inwestować w tuning, łańcuchy na szyję, nowe ciuchy Adidasa i czasem w kokainę na imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci prawde powiem
Masz rację. One są głupie a ty jesteś frajerem i tylko na takie zasługujesz... ach takie błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam wrazenie ze te topiki sa zakladane przez jedna osoba? zawsze pojawia sie tekst "miala przygodny seks, robila loda na imprezie" itp... wiec cos czuje ze albo to jakas zmowa prawiczkow albo jeden i ten sam w kolko zakłada te tematy :) ja straciłam wczesnie cnote :d jestem z facetem kilka lat - jesli mnie teraz zostawi, to bede nic nie warta szmata bo nie czekalam z tym dziewictwem na takiego nawiedzonego jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam zgage
Tuning,adidas... Bla bla bla. Nie jestes nic lepszy od tych ladnych,oczytanych pan z bogata przeszloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zla zla zla
podobno stracilas cnote po 20stce, wiec to chyba nie wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×