Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość JolaLojalna

restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość Onerka
Moją ulubioną restauracją jest https://mercatorestaurant.wordpress.com/ robią pyszne ryby ;) ale wiadomo to już zależy co kto lubi :) Ja bardzo lubię ryby, ale w domu ograniczam się do kostek, a tam mogę zjeść pysznego sandacza na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka214
My bardzo często chodzimy do http://chicagospizza.pl/ na Saskiej Kępie. Mają pyszne jedzenie, zapachami kuszą już przy wejściu. Ceny adekwatne do jakości i ilości dania. Mają sporo promocji teraz np. studenci mają 35% taniej. Także warto zanim się zamówi zerknąć w zakładkę promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rodzina czesto odwiedzamy wloska restauracje Antich Caffe, przytulne miejsce. Obluga mila, jedzenie dobre. Pracuje na kabatach i czesto na lunch kolezanki z pracy wychodzily. Postanowilam rowniez sie wybrac i serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam raz, zabrał mnie mąż na kolację http://podgigantami.pl/ i zakochałam się w tym miejscu! klasa sama w sobie! na kolejną rocznicę też bym się chciała tu wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oOOo tez bylam na obiedzie w Antich Caffe na kabatach, swietny pomysl z tym ogrodkiem. Jedzenie smaczne i swieze. Pierwszy raz bylam i restauracja zrobila na mnie wraenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy włoska i wloska, ale tak naprawde to to są rzeczy które teraz są wszędzie. A ja wam mówię, nie ma to jak dobry stek. Jeśli chodzi o Warszawie to lepszej niż Salto nie ma. Restauracja jest naprawdę elegancka, ma wyśmienitych kucharzy - kuchnie prowadzi Castro, ten co wygral 1 edycje Top Chiefa. Tak wiec jak ktoś ma ochote na pyszna kuchnie amerykanska bedac w Wawie to powinien odwiedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy w restauracji sushi - www.kanpai.com.pl - smaczne mają sushi, a jadłam je drugi raz w życiu :) wczesniej jakos się trochę bałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię restaurację Oberek w dzielnicy Wesoła. Super klimat, ale restauracja najlepiej wypada jako organizacja imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka66
Polecam Ę Rybę jeśli ktoś lubi ryby :) Nie jest to typowy fish&chips, bo wszystko przygotowują sami! Jeśli macie ochotę to jest i kurczak tam :> No i pyszne dodatki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdieEdieEd
mają tam świeże owoce morza czy nabijasz nas w butelkę tym komentarzem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka66
No tak, wiem przeciez co mowie :) Tzn nie wiem jak wy, ja przykladam dużą uwage do tego co jem. Nie lubie polproduktow i przetworzonych rzeczy, bo od razu czuje sie gorzej i odbija sie to na moim wygladzie :) Lokal naprawde polecam, wybierzcie sie tam na kalmarka albo lososia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasienka89
byłam tam! faktycznie fajnie <3 moj kolega dostal tam kupon na jedzonko za 1000 like'a <3 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKinga
Widziałam ich FB, fajnie go prowadzą :) Ogólnie lubię śledzić profile na których ooś się dzieje i wpisy nie są dodawane "szablonowo". A kupon na coś, albo nagroda to zawsze miły gest, który moim zdaniem procentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie_Katarzyna
Ja czekam aż będzie 4000 like, bo oni zawsze za tysieczny daja kupon na jedzenie u nich :D Hyhy trzeba sie tylko wstrzelic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w restauracji pod gigantami. Robi wrażenie, jedzenie jest przepyszne w szczególności kaczka. Zamawiałam tam też jedzenie na przyjęcie urodzinowe i byłam zachwycona nim. Wszystkim smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaa55
Jesli lubicie northfisha, to polecam tak jak ktos nizej e rybe <3 Fajnie, ze maja do wyboru rybe w calosci albo w kawalkach. Jest tez zupa rybna, ale jeszcze nie dalam sie przekonac :) Plus za fajne ceny i wystroj lokalu - lubie subtelny minimalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam sprawdzoną restaurację przy ulicy Zwycięzców 4, gdzie dużym zainteresowaniem cieszą się zupy, rameny i dony. Polecam www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita55
Polecam obiad w erybe a potem lody w lodzi <3 Mniam mniam! Fajnie, ze powstaja miejsca gdzie wiadomo co jemy tak jak np tutaj. Lody sa pyszne - polecam w 100% jako przyszła mama wszystkim :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w Ganesh ostatnio. Znajomi mnie tam wyciągnęli, nawet nie wiedziałam, że mamy na Ursynowie prawdziwą Indyjską restaurację z kucharzami rodem z Indii. Zamówiłam danie wege i mogę polecić. W końcu jakaś dobra wegetariańska kuchnia w okolicy, która nie kosztuje sztabek złota ;P Menu można sobie podejrzeć na ich stronie: www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ostatnio w erybie na transmisji meczu <3 i bylo super! polecam sledzic promocje, bo czesto maja teraz piwka po 5zl w srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia898989
potwierdzam, ze piwne srody maja nadal :) a probowaliscie tam moze burgera rybnego? bo ja wciaz sie waham, ale z drugiej strony te w northfish mi bardzo smakowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Rozdrożem? Tam jest wyjątkowo tanio i leją dobre piwo. Nie ma też tam specjalnych kolejek po nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna restauracja to sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burger z eryby od northfisha rozni sie moim zdaniem tym, ze tutaj nie jest taka masowka :) no i fajnie wpierac polska dzialalnosc! brakuje mi tylko u nich troche sniadan, myslicie ze cos zmienia w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek – mają promocję all you can eat po godz 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lunche w erybie! :) Nie tylko dla tych, ktorzy lubia ryby i owoce morza. Codziennie cos innego. Na biezaco mozna sledzic na Facebooku <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośnikom dobrego mięsa i pysznych burgerów polecam www.bartsburger.pl. Jestem fanatyczką różnego rodzaju burgerów i byłam już chyba w każdym lokalu serwującym ten przysmak i właśnie w Barts Burgerze smakuje mi najbardziej. Musicie spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korian

A ja polecam Sushi Saska Kępa!Niesamowicie smaczne japońskie jedzonko, miłą obsługa i fajna atmosfera sprawia, że jestem ich stałym klientem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Jak dla mnie, najlepsza restauracja w Warszawie to Pańska 85. Oferują przepyszne dania kuchni chińskiej, mają bardzo różnorodne menu i świetną atmosferę. Idealna restauracja na luźne spotkania, lunche czy randki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycho

Moim ostatnim faworytem jest Restauracja Ursus (plac Czerwca), jadam tam co najmniej raz w tygodniu, zupa + drugie danie kosztują ok. 20 zł, a są przepyszne i domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×