Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość JolaLojalna

restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość caaa

Na Gocławiu masz bardzo fajny lokal chodzi mi o Maxipizza. Dostarczają bardzo szybko póki jeszcze pizza jest gorąca. Nie wiem na czym to polega ale generalnie teraz wszyscy kurierzy używają tych toreb termicznych, tylko że u nich faktycznie jakby ta termika działała bo jedzenie zawsze mają także że parzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeliVeli

Polecam sie wybrać na pankejki, zupy i placki ziemniaczane do Pankejk. Mieszczą sie w miejscu dawnego KFC na Krakowskim. Fajne domowe jedzenie, miejsce przyjemne też dla osób z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoffileima

Kilka razy byliśmy całą rodziną właśnie w Pankejku i za każdym razem wszyscy wychodziliśmy zadowoleni. Atmosfera jest miła, jedzenie naprawdę bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

Polecam stronę ezaopatrzenia.pl . Dobry sklep z produktami takimi jak serwetki, czy jakies ozdoby i materiały do restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia

Polecam Instalacje Art Bistro. Mają bardzo dobre jedzenie w fajnych cenach i super wnętrze. Znajduje się ta restauracja w Zamku Ujazdowskim, więc jest to kolejny powód, aby tam się udać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto lubi dobrze zjeść powinien odwiedzić bar Panda na Gocławiu https://www.barpanda.pl/ . 
Ceny przystępne. Porcje duże i pyszne . Polecam !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja tutaj dorzucę Creme de la Creme na św Wincentego. Nazwa knajpy mówi sama za siebie 🙂 Menu jest tak skomponowane że chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie. Lokal kameralny, czysty i zadbany.. Obsługa jest przesympatyczna. A jedzenie? no czysty obłęd 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciągle zakochana w knajpie Pańska 85, pyszne jedzenie, super atmosfera 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×