Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spartakus

chcialabym zarabiac w domu moze macie pomysly

Polecane posty

Gość spartakus

wszedzie pisza o tej pracy z internetem ale to nic nie warte...co mozna robic w domu?handlowac np.ale czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by nighht
glupia babo rzuc alkohol najpierw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
przepraszam idioto a kto powiedzial,ze jestem alkoholiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by nighht
wszyscy wiedza ze jestes. i nie alkoholiczka.. ale zwykla pijaczka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
przedstawiciel handlowy/a niby jak w domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
wszyscy tzn kto?jakis debil,kyory przeczytal kiedys,ze cos wypilam....?gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
tak,ale kolczyki trzeba umiec zrobic...a ja artystka nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prosta sprawa. Nie trzeba być artystką, tylko trzeba zakupić towar na allegro i podpatrzec wzory u innych sprzedających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca coca - tylko podaj jeszcze kolezance ceny tych kolczykow: http://www.allegro.pl/61132_kolczyki.html?id=61132&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum=all Nie. W zadnym razie nie polecam sprzedazy kolczykow wlasnej roboty na Allegro. Chyba ze nie zalezy Ci na zarobku, a zabiciu nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
hej by nighht,a ty jestes z cala pewnoscia pastucha,zgorzkniala stara panna z bachorem lub nie ktoremu fundujesz ktoregos tatusia z rzedu...zrob porzadek z wlosami,bo wiesz jak wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
nie ma co generalizowac,ale generalnie to w domusie nie zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
i co ta kobietka konkretnie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartakus
energiczna...ty nie w ciemie bita jestes...ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korepetycje pisanie prac
uslugi edukacyjne itp, albo jesli jestes dobra z internetu to np. pozycjonowanie stron, grafika.... polecam portal : zlecenia przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kolczyki daruj sobie
za duzo tego juz jest ;) musisz byc w czyms dobra, np. w pisaniu prac, to wtedy mozesz cos zarobic. po prostu badz specjalistka w jakiejs dziedzinie. moze znasz jakis język? pisanie prac z tego jezyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też zostać Konsultantką Oriflame i sprzedawać kosmetyki, nawet przez Internet. Nie jest to czasochłonne zajęcie, zarobki są różne, ja miesięcznie zarabiam około 500 - 700 zł, a jest to moje dodatkowe zajęcie, poza tym piszę jeszcze teksty na zlecenie. Może dla wielu taka kwota nie jest duża, ale gdy zbierze się swoje zarobki z kilku źródeł może się z tego zrobić niezła kwota. Sama spróbowałam jakiś czas temu i nie żałuję :) Chętnie wprowadzę zainteresowane tym sposobem zarabiania osoby do Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere jjjjjjjjjjj
założyć prywatną agencję towarzyską-być samej sobie burdel mamą i dziewczyną ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno z kilkoma partnerami otworzyliśmy punkt gdzie świadczymy usługi z zakresu energoinformacyjnej medycyny. Poniesiona inwestycja to 27 000 zł aparatura do tego podstawowe wyposażenie biura i miesięczne koszty wynajęcia lokalu. Utarg - minimum 530 zł dziennie. W soboty około 300. Razem wychodzi niecałe 13 000 zł miesięcznie. Pracuje 2 osoby. Jak narazie nawet nie wiele roboty mają, a więc, mamy ogromny potencjał wzrostu. Szczegóły po zgłoszeniu na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaper00
Witam Poszukuję konsultanow(ek) w nowopowstałej firmie zajmującej sie sprzedaza bezposrednia bizyterii srebrnej.( zasady podobne jak Avon itp) szczegóły podam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×