Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clementine12345

Zbyt wąska pochwa. Odbiera mi to całą ochotę...

Polecane posty

Gość clementine12345

Pewnie był juz taki temat tu na forum ale mam wolnego neta i nie da rady przejrzeć tylu topików. Chcialam się dowiedziec czy są dziewczyny które mają podobnie do mnie i po jakim czasie sobie z tym poradziły (jeśli w ogóle da się) Otóż przy pierwszyzm razie było koszmarnie, stało się to nagle i może dobrze, ale gdy mój partner mnie przebił dostałam wytrzeszczu oczu i przez kilka sekund zrobiłam się sztywna.Później (po jakiś 3 miesiącach)poszłam do gina, ta mi zajrzała i powiedziała, że faktycznie już nie jestem dziewicą, ucieszyłam się.Chcieliśmy więc normalnie to zrobić gdy nagle...bolało jak za 1 razem! czuję tam jakby mur nie do przebicia który strasznie boli.Próbowałam już z palcem-wszedł, dwa-już nie.Znowu ten "mur".Im głębiej tym bardziej wąsko. Jestem rozluźniona a mimo to napotykam opór.dodam, że zawsze robię to ze sporą ilościa lubrykantu. Czy to może być jakaś wada w rozwoju? czy pochwa może być wąziutka po 3-4cm od wejścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayeczko
Po kilkunastu razach pochwa sie powinna "naciągnąć". Częściej się kochajcie. Też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak też.....
spróbuj na poczatku mieć biodra troche wyżej ;) to naprawde pomaga - na poduszce albo zwyczajnie podnies się na kolanach :) - że tak powiem wypnij sie w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clementine12345
ale my już tyle razy próbowalismy :( gdy tylko mój facet próbuje się przebić to napotyka na opór i mój ból i dalej ani rusz...no nic trzeba ciągle próbować.A jaka jest najlepsza do tego pozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo też długo się z tym uporałam... lecz po dłuższym czasie wpadliśmy na pomysł że partner będzie powolutku bardzo powolutku wchodził i nie cały... delikatnie pieścił... no i potem samo poszło... co prawda bolało jeszcze ale już nie tak... bardzo się ucieszyłam:) 2 i 3 raz w ten sposób też jeszcze troszkę bolał... ale później nic... polecam pozycje Ty na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×