Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzynastka piątka

Jak zapomnieć czas ciąży i poród?

Polecane posty

Gość trzynastka piątka

Niestety nie miałam łatwej ciąży ani porodu i nie umiem zapomniec o tym co mnie spotkało. Może sa tu mamy które mają podobnie albo te którym udało sie to przezwyciężyć i zdradzą sekret jak zacząć żyć normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
też nie miałam lekko. 10 dni po terminie - Poród wywołany zastrzykiem 13h bez rozwarcia, masowanie szyjki przez niedoświadczoną położną - wredną z resztą. Tragedia. Ale uśmiech dziecka wszystko wynagradza. Przez pierwszy rok po porodzie panicznie bałam się następnej ciąży. I myślałam , że to ostatnie dziecko jakie urodziłam . 4 lata po porodzie doszłam do wniosku , że niczego już nie pamiętam. Tzn pamiętam ale pogodziłam się z tym. Podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. To była decyzja albo teraz albo już wcale bo miałam już 30 lat. Drugi poród był lepszy o niebo też 10 dni po terminie i trwał 5 godzin i lepiej to szło - siłami natury. Nie dałam sobie zastrzyku w doope walnąć bo bałam się , że będzie powtórka z rozrywki. Pierwszy syn , druga córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
minimonia bardzo mi przykro. Pierwszą ciążę też straciłam w 6 tygodniu. Tak bardzo jej pragnęłam- może dlatego. Dzisiaj to dziecko miałoby 8 lat. Po pół roku udało się i mam syna 7 lat i córcię 2 latka. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekret zeby zapomniec? to chyba zajac sie zyciem i sprawami obecnymi i przestac ciagle wypominac i analizowac :) wiem ze latwo powiedziec, ale to prawda, moze warto tez skorzystac z pomocy psychologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynastka piątka
Jestem prawie 5 lat po urodzeniu dziecka i ani psychologowie ani nikt inny mi nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×