Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rękawiczka00

Jak się przygotować do rozmowy ws. pracy?

Polecane posty

Gość rękawiczka00

Bardzo proszę o porady. Na rozmowie zjada mnie stres, czasem nie mogę sklecić zdania. Rozmowa na którą zostałam zaproszona, nie jest na jakieś wysokie stanowisko, zwykłe staanowisko asystenckie, wymagania to jedynie wykształcenie wyższe (nie sprecyzowano jakie) znajomość komputera, oraz inne interpersonalne Praca związana jest z Funuszami Europejskimi. Bardzo prosze o porady. Zwykle nie umiem odpowiedzieć na pytanie czy ma Pani jakieś pytania do nas? Bo zwykle kwestoa zarobków rodzaju pracy, oraz czym sie zajmuje firma, jak również kiedy będzie odpowiedź dot wyników rekrutacji zostaje przedstawiona przez osoby rekrutującą, Dla mnie te kwestie są najistotniejsze, dlatego jeśli juz znam odpowiedź na takie pytania, nie mam sama pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np od kiedy miałabys zaczac prace, czy to jest praca na pełen etat, jakie by były twoje obowiazki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczka00
dzięki, ale właśnie zawsze, oni o tym mówią, powiedzą wszystko, a ja przeciez nie zadam pytania czym sie zajmuje firma bo to powinnam wiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie zdarzyło jeszze zeby to pracodawca mi powiedzial o tych sprawach zawsze ja sie musze o to pytac. ale inne to moga byc np.: jakie sa oczekiwania pracodawcy wzgledem nowego pracownika, czy bedzie praca w nadgodzinach, jak wyglada dzien pracy na tym stanowisku i zczy sa mozliwosci rozwoju i awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwRozmowaRekrutacyjnaPl
Odpowiedzi na wiele swoich pytań znajdziesz na mojej stronie. Zapisz się na bezpłatny kurs, który przygotowuje do rozmowy o pracę. Zapraszam i pozdrawiam, Angelika Śniegocka www.RozmowaRekrutacyjna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×