Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malena12

Do znających się na npr- bardzo proszę o pomoc!

Polecane posty

Chciałabym aby ktoś mi pomógł zinterpretować mój wykres. Staramy się o dziecka, kilka razy nam się nie udało, raz poroniłam. Nie wiem czy wszystko jest w porządku. Z wykresami nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia więc bardzo was proszę o pomoc. Czy i kiedy miałam dni płodne, czy mogłam zajść wtedy w ciąże i co z moją fazą lutealną? Ona już powinna być ale czy jest? To link do mojego wykresu: http://28dni.pl/malena1/wykresy/2009-10-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niinini
mialas jajeczkowanie, 17stego moglo dojsc do zaplodnienia, szkoda ze 16 tez nie wspolzylas, ale szansa jest, mierz dalej temperaturke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM... Czy Twoje temperatury sprzed okresu jak i po owulacji są jednakowe???Czy mi się wydaje?? Tu nie ma w ogóle wyższych temperatur!!!! Albo ja nie widzę!A brak odpowiedniej fazy lutealnej-jak w Twoim przypadku-może niestety być przyczyną 2 poronień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zbadaj hormony,bo ten wykres niestety nie jest dwufazowy!!!!!Temperatura powinna byc wyższa o conajmniej 0,2 stopnia sprzed 6 temperatur nizszych popryedyajczch skok!!! Jajeczkowanie masz,ale pewnie za mało progesteronu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
po jednym cyklu nie bardzo można wywnioskować co się dzieje ale: - proponuję mierzyć temp dopochwowo - jeżeli kolejne wykresy będą podobne to badania hormonalne jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to cykl bezowulacyjny - nie było żadnego skoku. Swoją drogą to ciekawe, ze przez tyle dni miałaś identyczną temperaturę. Obserwuj jeszcze jeden cykl i jeśli znów nie będzie owulacji - idź do ginekologa. Polecam też przejrzenie jakiegoś forum o NPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×