Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walczącaaaaaaa_

Życie z anoreksją.

Polecane posty

Gość Walczącaaaaaaa_

Od ponad roku choruję na anoreksję. Zaczęło się całkiem niewinnie... Mam już za sobą dwa pobyty w szpitalu, jednak po nich jest tylko gorzej! Nie wiem już co robić, by znaleźć motywację do leczenia, do normalnego życia... Czy ktoś ma/miał może podobny problem? Może podzielicie się swoimi historiami? Cieszyłabym się, gdyby znalazł się ktoś, kto pokonał chorobę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie choruję na tę chorobę, ale chciałam ci życzyć Powodzenia :-) w walce z chorobą!!!!!!WALcz o Swoje życie :-) Moim zdaniem pierwszy krok do wyzdrowinia zrobiłas bo widzisz problem i wiesz ze jestes chora i potrzebujesz pomocy :-)Życzę ci wytrałości w walce z chorobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
Wiem, że jestem chora, ale boję sie wyzdrowiec.. przywyczailam sie do choroby ;/ dziwnie to brzmi, ale tak jest. ciągle dążę do wybranej wagi... chce sobie udowodnic, ze potrafie... i jak to przerwac? jak przerwac to błędne koło? nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
tak.. oni pewnie znowu beda chcieli mnie wsadzic do szpitala, ale widzą tez, ze po szpitalach jest tylko gorzej.. wyszlam 1,5 miesiaca temu i schudlam juz prawie 8 kg.. :( oni juz nie wiedza co robic... boja sie, a ja dalej w tym siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ci ciezko, ale jak najszybciej musisz zglosic sie do specjslisty, do psychologa itp. Powtarzaj sobie ze Anoreksja to Śmiertelna choroba !!!!!!!!A ty chcesz zyc dlatego chodzisz sie leczyc!!!!!!!Niestety to bardzo poważna choroba i nie dasz sobie rady sama!!!!Musisz dac sobie szanse i pojsc na leczenie!Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
jezdze do specjalisty, na terapie rowniez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeteriuszka23
Życzę Ci powodzenia w walce z chorobą ale wierze ze dasz rade.moja siostra zachorowala na anoreksje kiedy miala 17 lat. ona jest ode mnie kilka lat starsza ale do dzis pamietam jak placila mi i mlodszemu bratu zebysmy nie powiedzieli rodzicom ze chowa jedzenie.szczerze mowiac nie wierzylam ze jej sie uda,miala za soba wiele pobytow w szpitalu.zmarnowala sobie najlepsze lata mlodosci-zamiast bywac na imrezach, czekaly ja pobyty w szpitalu ale wiesz co, udalo jej sie. wyszla z choroby,dzis ma prace, skonczyla szkole,poznala chlopaka za ktorego w wyszla kilka lat temu a dzis maja2 letniego synkai nikt nie uwierzylby ze kiedys miala anoreksje. Wierze ze i Tobie sie uda i zycze Ci tego z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból moja droga uwierz mi...obecnie jadam dwa jajka dziennie i knorr gorący kubek nie tyję ani już nie chudnę.Waże 47 kiedyś było 40.Chcesz pogdać prywatnie to mój nr gg15523940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
cafeteriuszka23- oby więcej takich postów! opowiesz mi dokładniej jej historię? cieszę się, że udało jej się. dziękuję, że wierzysz i we mnie :) izabela374- odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) otóz ja przeszłam anoreksje, bulimię wiec zaburzenia ED nie są mi obce... teraz staram się jesc 5 posilkow dziennie myslec trzeźwo o przyszłości a przede wszystkim uwolnic się od tego syfu ! owszem zdarzaj mi sie nawroty Any ale potem mam napad i rzygam wiec dlatego przestrzegam grafiku jedzenia... jesli bedziesz chciała pogadac to daj znac, chetnie pomgoe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
Alppha- opowiesz dokładniej swoja historię z anoreksją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczącaaaaaaa_
i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×