Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eksta26

Podrzuccie jakąś fotke z butami dla NISKIEJ ale nie obcasy potrzebuje wygody

Polecane posty

Gość eksta26

Mam male dziecko i spacery w moich kozakach na szpilkach mnie dobijają, ale jestem niska i mam masywne uda i biodra :( saszki i tego typu buty wyglądaja fajnie ale do rybaczek bądź ze spodniami włożonymi do buta (rurki - a takowe przy mojej figurze wyglądają masakrycznie) wszystko fajnie wygląda na zgrabnych dziewczynach a co dla mnie? BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC, MUSZĘ KUPIĆ NA JUŻ, CHOĆBY NA ALLEGRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja noszę zazwyczaj buciki sportowe, nie wiem czy taki styl by ci odpowiadał najwygodniejsze jakie mam to pumpy reeboka, takie buciki z pompką w języku, którą dopompowuje się butki w środku tak że jest naprawdę super wygodnie jeśli chcesz to poczytaj i zobacz jak wyglądają http://styl.fm/3127.reebok-pump pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksta26
No racja takie buty to nie dla mnie, może kiedyś ale już nie teraz, 30 na karku ;) ale dzięki za odzew, czy ktoś jest mi w stanie doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astreger
jakie jest przeciwienstwo kozaków na szpilkach? chyba oficerki,skoro w krótszych cholewkach wyglądasz źle-no to tylko takie-przecież innej możliwości w zimowych butach nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×