Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania45

Swieta mnie przerazaja.

Polecane posty

prosze bardzo:) Wiesz, może napisz czego Ci najbardziej potrzeba:) ja wiem , że najlepsze byłyby pieniążki ale wiesz jak jest :/ paczka z kosmetykami i żywnością też jest ok, a własnie takie rzeczy ludzie chetniej wysla niz kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyla bym sie bardzo z kosmetykowi zywnosci naprawde . Nie musza byc wcale pieniazki Kosmetyki i zywnosc to juz naprawde bardzo duzo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaa29
Napisz na maila co potrzebujesz. Postaram sie pomoc. Pozdrawiam isa7@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazienka prosze ty odezwij sie pierwsza na E-mail , bede czekala Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaa29
Czy masz u siebie TESCO? Czy bony do Tesco by Ci pasowały? . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaa29
Podaj mi swoje dane adresowe na maila. isa7@poczta.onet.pl to wysle Ci poczta BON do Tesco. Pozdrawiam . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaa29
Jak tylko będe miała bony to Ci wysle. Myśle ze w ciągu 2 tygodni powinnam miec. Pozdrawiam. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***M***
wiecie co az mi sie łzy zakreciły,jednak istnieje cos takiego jak ludzka pomoc.Do autorki jednak ja bym na twoim miejscu skorzystala z pomozy opieki mi przyznano wlasnie ogolnie 890 zł na zywnośc ,zasilek celowy,i z braku pracy. czasmi nie mają ale zawsze cos przyznają ja korzystam z opieki co dwa -3 miesiące jak mam faktury za leczenie corki. W opiece tez dają zywność.Naprawde schowaj dume i skorzystaj z opieki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj przeciez widac
ze to naciagaczka dziewczny. Do opieki sie wstydzi ale na necie wyludzac sie nie wstydzi. A tak na marginese to gdzie ona korzysta z tego neta? Stac ja na to zeby miec internet w domu i komputer? Konto w banku jak szybko sie znalazlo i kosmetyki by jej sie przydaly. No i zywnosc oczywiscie....he he he dobra sciemniara. Dajcie spokoj, ktos powinen zawiadomic policje bo to naciagacz jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2asbhcahcvh
oj akurat to ze jest komputer i net to zden problem przeciez teraz intermet wcale nie jest takidrogi podziwiam wszystkich ze jednak potrafia sie zmobilizowac i pomagac sbie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez by sie przydaly
kosmetyki i zywnosc, a i bon do tesco chetnie przyjme. Zenada. Spieprzaj nacigaczko a nie pewne walisz sciemy i haisik liczysz. Tak sie zastanawiam czy nie zglosic tego na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi tu jedzie sciemom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa44
Dlaczego myslisz ze to naciagaczka jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko,nie wstydz sie isc do opieki. Jestes osoba potrzebujaca,masz dwie corki na utrzymaniu. Jeszcze bys sie zdziwila,jacy ludzie potrafia korzystac z pomocy panstwa. Specjalnie biora rozwody,albo pracuja na czarno,zeby dostac zasilki wszelkiego rodzaju. Idz i popros o pomoc - bo ci sie nalezy. Zorientuuj sie tez,moze gdzies w twojej okolicy jest punkt wydawania zywnosci. W moim miescie takie punkty sa,daja tam zywnosc z napisem Pomoc UE. I daja naprawde potrzebne rzeczy: mleko,kasze,ryz,maka,cukier,ser zolty,platki kukurydzianemkakao,dzemy,mleko w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zapytaj może w UM o dofinansowanie do czynszu, musisz napisać chyba jakieś podanie i przedłożyć zaświadczenie o zarobkach na członka rodziny przez ostatnie pół roku. Wiem, że dają pieniądze na czynsz, tzn oni przelewają do zarządcy lokalu, a Ty wpłacasz kwotę pomniejszoną. To jest coś ok 200zł i jest przyznawane na pół roku z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa44
Jak Ci mozna pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a byłas w kosciele we
Wrzeszczu na Czarnej? tzn obok w domu parafialnym? Tam non stop jest organizowana roznego typu pomoc. Na pewno sa dyzury w piatki po pol a w inne dni to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisalam to NIE BYLA zadna prowokacja naprawde . Dziekuje jeszcze raz za okazane serce . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×