Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ron Jeremy Star

Zodiak a seks - kobiety Ryby

Polecane posty

Gość mad_max
"{uha jestem rybką za winem nie przepadam ! Trudno mi stwierdzić czy jestem łatwa czy nie oraz czy potrafiłabym zdradzić ! " trudno stwierdzić ? no to wiadomo jak będzie ;) mam żonę rybę i od zawsze nie jestem pewien albo ona jest super ściemniarą albo ma super farta ;))) długo by opowiadać, ale wierne to one raczej nie są ;)) kara będzie słodka,....poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakabajszi
to pozwolicie, że się trochę wypowiem. zacznę od bliźniat, bo sam jestem spod tego znaku. bliznieta w lozku... baaardzo kreatywne, nie znosza nudy i monotonii, lubia eksperymentowac, a przede wszystkim rozmawiac. nie ma dla nich tematow tabu. raki - powierzchownie skryte, zamkniete, introwertyczne, ale gdy uda sie przedrzec przez pancerz, to... w lozku namietne, gotowe na wszelkie wyzwania, nierzadko tez perwersyjne. lwy - dostojne, majestatyczne, niestety tez leniwe. seks z lwica wyglada ladnie, jest dostojny, ale nie ma co liczyc, na inicjatywe z jej strony. owszem, jest chetna na eksperymenty, ale raczej nie wyplywaja one z jej strony. lwice lubia luksusy, wiec z pustym portfelem nie trafisz raczej do jej lozka. panna... lubi dawac przyjemnosc partnerowi i nierzadko jest to warunkiem do jej spelnienia. poslusznie spelnia wiekszosc jego zachcianek. wagi... mocno niezdezydowane, ale lubia seks. skorpiony - podobnie jak z rakiem, powoli sie "rozgrzewa" jest tajemnicza i sprawa wrazenie zamknietej, ale gdy juz wybuchnie to czystym ogniem. to najbardziej seksualny znak. strzelce - aktywne znaki, lubia ruch, sport, seks rowniez, ale bywa, ze czekaja z nim az do slubu. koziorozce- niesmiale, skryte, ale gdy poswieci im sie troche czasu i wlozy w zwiazek troche wysilku, zapewniajac przede wszystkim status materialny i pocUcie bezpieczestwa, to okazuja sie czulymi kochankami. wodniki... no dla mnie, jako blizniaka, to numer 1. wspolnota cial, umyslow. wodniki sa bardzo niezalezne, i nie lubia byc ograniczane. seks z wodniczka, to nie tylko fizycznosc, ale tez doznanie duchowe i intelektualne. ryby... jak to ryby-raz w lewo, raz w prawo. bardzo zmienny znak. barany - aktywne, lubią dominować. byki - urocze, spokojne, ale podobnie jak w przypadku lwa, pustą kieszenią nie zaimponujesz. to tak w telegraficznym skrocie. w razie jakichs pytan chetnie odpowiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakabajszi
doświadczeń i własnych obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro slyszalam że jestes
Najfajniejszy na forum:) mogę ci wyslac maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro slyszalam że jestes
Nie wiem czy ci się spodobam ale czy mogę zaryzykowac?????n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakabajszi - hehehhe podoba mi się to co napisałeś ale z moich doświadczeń średnio to się ma do rzeczywistości :) jak między dwoma osobami nie ma tego czegoś to znak zodiaku to nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro slyszalam że jestes
Mozesz mi odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczyca_
Ja jestem byczycą i mam męża-Ryby. w łożku ogień polecam takie połączenie znaków ;) i nie zgadzam się z tą materialistką :) po prostu lubię kosmetyki,ciuchy,solarium,fitness ,a to kosztuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro slyszalam że jestes
jak SM fajniejszy to wysle do niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strzelec, on skorpion, nigdy nie mialam tak fanatstycznego faceta jakim jest skorpion, nie tylko w seksie lecz w caloksztalcie. Skorpion intuicyjnie bez wysilku doprowadza do szalenstwa. Coz kazdy ma swoje upodobania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spod znaku psa... w chińskim horoskopie xxx to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy że chodzę na smyczy? Na amstaffa musisz mieć coś na prawdę grubego. Inaczej się zerwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz andro genie jak reagujesz na widok fajnej doupy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×