Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ron Jeremy Star

Zodiak a seks - kobiety Ryby

Polecane posty

Gość upupupupupupupupupup
bo właśnie się zabieram za rybkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszecie....
... bo kobiety-rybeczki to jedne z najbardziej ciepłych, oddanych i wrażliwych osób, napewno nie traktują seksu instrumentalnie. a jeśli zdradziły to dlatego że poprostu facet nie był miłością jej życia. bo rybki o miłość swego życia dbają, o takiego faceta ta kobieta sama potrafi sie starać a nie udawać Bóg wie jaką księżniczkę i czekać jak idiotka. a przy tym być damą i kobietą z klasą. czy w łóżku są świetne? raczej na maxa dostosowuja sie do faceta bo chcą mu sprawić jak najwięcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkajedna rybka11111111
No fakt-jestem ryba i uwielbiam seks od delikatnego do naprawde ostrego-uwielbiam eksperymenty i w seksie robilam juz chyba wszystko co do wiernosci-wydawalo mi sie ze kocham swojego partnera ale i tak mam kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm link
a co powiedzie o blizniakach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaffffffffcaaa
głupoty jakieś! zodiak nie ma znaczenia. bzykałem wiele kobiet które miały stałych partnerów i powiem szczerze że zodiak jest nieistotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łAHAHAHAHHA
JESTEM KOZIOROZCEM I NAPEWNO NIE JESTEM MDŁA W LOZKU JAK KTOS NAPISAL WRECZ PRZCIWNIE TO MI CIEZKO DOROWNAC , JESTEM TERAZ Z RYBAMI I TO JA MAM OCHOTE NA EKSPERYMENTY A RYBY SA NUDNE I MAJA UPRZEDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmm może ja
A jak jest z Barankami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ron Jeremy Star
hmmm wiecie co... tak jak pisałem, zacząłem sie spotykać z kobietą rybką. i w sumie ten zodiak to jakaś ściema bo dwie wcześniejsze ryby od razu wskoczyły mi do łóżka a ta... hmmmm.. dala mi po łapach ale mimo daje odczuć że jej zależy, że interesuje ją coś głębszego w stosunku do mojej osoby. wogole strasznie intrygująca i ciekawa kobieta z niej. i chyba coś mi szybciej serduszko przy niej bije;-) jeśli wiecie o co chodzi. i jakos nie jestem w stanie uwierzyć czytając te posty że taka cieplutka osoba z zasadami jak właśnie ta "moja" rybka była by w stanie tak bezczelnie zdradzać etc. ten aspekt chyba zależy od wychowania i wpojenia pewnych wartości;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokllk
No właśnie a co z barankami? Up up ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Z.
nie wiem jakie są barany w łóżku. za to w zyciu są kłótliwe i wybuchowe. a ja mam koleżanke rybkę i hmmm muszę przyznać że straszna kokietka z niej jest. tj. wątpie by robiła rogi swojemy facetowi ale widać że b. lubi towarzystwo mężczyzn i bycie adorowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ron Jeremy Star
Żebyś się nie zdziwił któregoś dnia. :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
dokładnie Ron Jeremy Star, byś sie kiedyś nie zdziwił. kobiety z pod tego znaku flirt mają we krwi a zdradzić dla nich to jak pstryknąć palcem. powiem tak, dymaj ją ile wlezie i we wszystkie dziurki, da Ci napewno. ale nie wiąż z nią poważnych planów, choć wiem że będzie ciężko bo to takie troche bluszcze są ipotrafią omotać faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie
raczycki podchodza z dystansem do wszystkiego ale w łozku jak juz sie rozkreca to sa niesamowite i do tego wierne. a ryby to takie popychadła co im kazesz to zrobia..takie bez temperamentu .. miałem dwie takie rybki i obie jednakowo oceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondor
A ja mialem w zyciu wiele kobiet i wiem ze gdy kochaja...sa namietne i wierne tyle ze milosc nie trwa dlugo. Ale znam jedna pieeekna Rybke...kochana i goraca. Jednak los nas rozdzielil i jaki bylem zdumiony kiedy po latach kiedy sie rozwiodlem wrocila, wybaczyla i kocha jak dawniej. Jestem pewny ze wszystkie kobiety sa wspaniale jak trafia na tego swojego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybi leb
Bobby T. nie zapominaj o facetach rybach, sa tak samo kurewsko namietni i szaleni w lozku, ze ich testosteron wrecz rozrywa w kroku. Z kobieta zrobię wszystko-jak chce, gdzie chce i kiedy chce...gdzie sie da i jak sie da...do czasu...az jej cialo przestanie byc zagadka i poplyne ku nastepnej. Zgodze sie z jednym-ta jedyna, wysniona, wymarzona i inne kobiety juz dla mnie nie istnieja...no coz Bobby...widocznie nadawales sie tylko do pieprzenia i stad ten zal... Ps. Byczyce to nie materialistki-wrecz odwrotnie, ale za to ta moja w sexie ma wiktorianską mentalnosc...niestety...do sexu ryba pierwsza, do ozenku juz nie bardzo-czy mamy sie z tego powodu wieszac?...ludzie dajcie zyc!!!... Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, frajernia. :D 🖐️ Naprawdę wierzycie, że znak zodiaku ma jakiś wpływ na osobowość? :D A tym bardziej na seks? :D Ale z ciekawości poszukałam informacji i o swoim znaku zodiaku. oczywiście ubaw po pachy i bzdura goniąca bzdurę, ale... "Prawdziwa pani Byk nie wybacza. Wrogów gnębi wytrwale i do ostatecznego końca." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama miała termin na 1 maja, ale urodziłam się później, bo 13. :) Dalej nie wiem co mój znak zodiaku ma wspólnego z moim charakterem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
byczyce ma terialistki - tak prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion______
Moja ryba może seks mieć raz w miesiącu, żadnych fantazji w łóżku, lubi szybko w jednej, góra dwóch pozycjach. Robi loda, najchętniej w poz 69. Lubi minetkę zakończoną orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybi leb
Oj tam, oj tam...zaraz najlepsze...kazda kobita fajna...jak jest fajna...szczegolnie po winie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uha
jestem rybką za winem nie przepadam ! Trudno mi stwierdzić czy jestem łatwa czy nie oraz czy potrafiłabym zdradzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybu leb
Uha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybi leb
Uwielbiam wino, wódy nie!!!, tyle sie mowi o zdradach kobiet/facetow z pod znaku ryb, ze sam juz zbaaaranialem. Osobiscie do zdrad mi daleko, ale jako rybka uwielbiam was kusic moje panie, okrecac, ale niegroznie wokol paluszka i rozwiewac sie...jak mgla...choc wbrew pozorom latwo sie was uwodzi, trzeba tylko dopasowac odpowiedni kluczyk i juz droga wolna;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłot reżyser
Ryby i skorpion. Moja żonka i ja. Polecam - doskonałe połączenie pełne wzajemnego zrozumienia, miłości i erotyzmu. Rybka dopłynie do brzegu ze skorpionem na płetwie grzbietowej, a ten w podzięce nie ukąsi tej eterycznej blond niewiasty. Resztę zwierzyńca z rozkoszą potraktuje jadem (choć najpierw wyssie co najlepsze) by w końcu wyczerpanym i zalanym krokodylimi łzami, powrócić w płetwy swej pani. Uwielbiają udawać się na pełne uniesień tarło do Wenecji. Mistyczne połączenie z siłą oddziaływania księżyca na fale morskie. Jeszcze raz gorąco polecam takie skrzyżowanie. Narybek równie rozkoszny i pocieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamzinka
Kobiety ryby są łatwe i lecą na kasę, moim zdaniem to najgorszy znak zodiaku... ale mają szczęcie i z każdej opresji wychodzą obronną ręką... bo w sumie mają zero dumy... dlatego pewnie są takie łatwe :) Więcej o znakach zodiaku na http://zodiak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma takie znaczenie
jak kolor samochodu do jego szybkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×