Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość casi

poszukuję opiekunki

Polecane posty

Gość casi

mam pytanie. jakie widzicie szanse na poszukanie opiekunki do 5 latniej dziewczynki w godzinach od 20 - 2 w nocy ( oczywiście dziecko wówczas śpi ) . mieszkam w poznaniu w dość dużym domu i w zamian za to oferuję mieszkanie opiekunka ma całkowitą swobodę w godzinach od rana do 20 więc moze podjąć pracę a wieczorami po prostu siedzi z dzieckiem we wszystkie dni poza sobotą proszę o opinięczy znalezienie kogośtakiego jest realne. mieszkam w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno studentka dzienna by sie zgodzila, zamaist akademika dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casi
no ja właśnie nei wiem czy to dobra opcja. jednak codziennie te kilka godzin trzeba liczyć. zastanawiam sie nad najlepszym rozwiązaniem i to wydaj mi sie dobre dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinusia081992
bardzo chętnie zgodziła bym się na coś takiego, dodatkowo jestem w stanie sprzątać a nawet ugotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosi
tzn. że szansa jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc studentką dzienną i mieszkającą poza miastem rodzinnym - z pocałowaniem ręki przyjęłabym taką ofertę. Tylko czasy trochę się zmieniły ale skoro dziewczyny wyżej piszą, że oferta fajna, to myślę, że warto się ogłosić. Na przykład na tablicy ogłoszeń wydziału pedagogiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajne studia
...taaa.... studentka na pewno będzie siedzieć do 2 :O A kiedy nauka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mysle ze jest szansa znalezc kogos takiego,przegladam ofert takich duzo w zamian za mieszkanie,ja wynajmuje mieszkanie z mezem siedze z dziecmi w domu i mysle ze taka oferta bylaby dla nas w sam raz,przyjemne z pozytecznym dzieci wspolnie by sie wychowywaly a i my zpozytkujemy majac dach nad glowa.jak widac sa chetni to zalezy od autora/ki kogo by chciala miec tam i na ile warunki pozwalaja.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mysle ze jest szansa znalezc kogos takiego,przegladam ofert takich duzo w zamian za mieszkanie,ja wynajmuje mieszkanie z mezem siedze z dziecmi w domu i mysle ze taka oferta bylaby dla nas w sam raz,przyjemne z pozytecznym dzieci wspolnie by sie wychowywaly a i my zpozytkujemy majac dach nad glowa.jak widac sa chetni to zalezy od autora/ki kogo by chciala miec tam i na ile warunki pozwalaja.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyhyyyghghyh
no to fajne studia ...taaa.... studentka na pewno będzie siedzieć do 2 A kiedy nauka? 1. a po co na pedagogice nauka?? 2. a kto każe siedzieć?? dziecko śpi, wiec można spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×