Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek10

choroba meniera

Polecane posty

od 8 lat choruję na meniera WIELOKROTNIE MAM ATAKI.NA POCZĄTKU BYŁO STRASZNIE.W BIAŁOSTOCKICZ SZPITALACH NIE POTRAFILI MI POMUC.CODZIENNIE MIAŁAM ZAWROTY I MAŁE DZIECKO NA GŁOWIE.LEKARZE MÓWILI ŻE TAK ZOSTANIE. AŻ PEWNEGO RAZU PRZEZ TELEWIZJĘ DOWIEDZIAŁAM SIĘ O INSTYTUCIE FIZJOLOGI I PATOLOGI SŁUCHU W WARSZAWIE. TAM TERAZ SIĘ LECZE.W TYM CZASIE MOJE ZDROWIE WIELE RAZY SIĘ WYRAŻNIE POPRAWIŁO. ALE NIESTETY MAM TEŻ ATAKI .POJAWIAJĄ SIĘ KIEDY MAM SYTUACJE STRESUJĄCE. NAPRZYKŁAD POGRZEB.JEDNYM SŁOWEM NIE MOGĘ SIĘ DENERWOWAC. NIE WIEM CO BĘDZIE DALEJ PRAWDOPODOBNIE BĘDĘ MUSIAŁA PRZEJŚC OPERACJĘ PRZECIECIA NERWU PRZEDSIONKOWEGO. CZY KTOS MOZE MIAL TAKĄ OPERACJĘ/???JEŚLITAK TO PROSZĘ MI NAPISAC JAK BARDZO JEST ONA NIEBEZPIECZNA I NA ILE POMAGA?/ POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkodelta
Witam ! Trzeba zrobić wszystkie badania, aby wykluczyć inne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkodelta
Do Agaty...post nr 2... spróbuj napisać, a ja sprawdzę ...pozdrawiam♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało z tą stroną, gdzie wszystkie wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idą 111
Witam...Czy po tym całym zamieszaniu ktoś tu jeszcze zagląda? Odkręcającasie Elu pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź, napisz proszę jak się czujesz...... Tomi 100 co u Ciebie?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idą 111
Witam...Czy po tym całym zamieszaniu ktoś tu jeszcze zagląda? Odkręcającasie Elu pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź, napisz proszę jak się czujesz...... Tomi 100 co u Ciebie?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co sie stało z naszym forum!!!??? Przecież to była kopalnia wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×