Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirto

W jakiej pozycji straciłyście dziewictwo?

Polecane posty

Gość mirto
tak, ja pupą robię kupę ale ona wychodzi a może ta błona się rozciąga w tamtą stronę a penis by wchodził, więc może ta błona jednak jest skoro misiek mówi żeby najpierw pupę rozdziewiczyć żeby mnie przyzwyczaić do tego. Lewiatan a w tej książce jest napisane czy poduszkę można czymś zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
tak, ja pupą robię kupę ale ona wychodzi a może ta błona się rozciąga w tamtą stronę a penis by wchodził, więc może ta błona jednak jest skoro misiek mówi żeby najpierw pupę rozdziewiczyć żeby mnie przyzwyczaić do tego. Lewiatan a w tej książce jest napisane czy poduszkę można czymś zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
tak, ja pupą robię kupę ale ona wychodzi a może ta błona się rozciąga w tamtą stronę a penis by wchodził, więc może ta błona jednak jest skoro misiek mówi żeby najpierw pupę rozdziewiczyć żeby mnie przyzwyczaić do tego. Lewiatan a w tej książce jest napisane czy poduszkę można czymś zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej a z iloma facetami
britnej ty madrze i z klasa piszesz, bardzo sensownie, wiec po prostu zzera mnie ciekawosc, czy jestes porzadna kobieta, bo do kobiety z klasa porzadnosc pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
britnej a z iloma facetami -> odnośnie tej klasy to nie chodzi z iloma się spało tylko dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wcześniejsze wpisy o pupie itp to wstrętne podszywy. :O Odpowiadając na pytanie. Nie, nie przeszkadza mi, że mój partner spał z innymi kobietami. Trzema, jeśli chodzi o konkrety. I nie boję się, że mnie będzie porównywał z poprzednimi kochankiami. Nie ukrywałam przed nim, że sex to dla mnie coś nowego i dopiero się uczę. :) Britnej Propozycja pozycji na górze wypłynęła bo ja się trochę obawiam... hmmm... zdominowania? Nie wiem dlaczego ale boję się, że spanikuję jak będzie mnie bolało a nie będę się mogła pod nim ruszyć. Taki trochę klaustrofobiczny strach... W sumie zupełnie nieuzasadniony... ale jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej a z iloma facetami
a dla mnie kobieta, ktora miala wielu partnerow albo przygodny seks jest puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
oj ciężka rozmowa z tobą, zrób swój pierwszy raz w pupę, ale potem nie pisz, o boże żałuje, bolało i zero przyjemnosci, a co ci szkodzi na poduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Twoj facet jest uswiadomiony, że Ty jestes dziewicą i że wszystko jest dla Ciebie nowe to na pewno wie że masz obawy. Nie martw sie na pewno będzie delikatny, czuły. Skoro sobie ufacie to porazmawiaj z Nim jeszcze i powiedz o tych obawach które tu napisałas równiez. Na pewno zrozumie i zrobi wszystko żebys nie poczuła się źle podczas swojego pierwszego razu. Nie ma mowy o czyms takim jak zdominowanie. Ty musisz wiedziec że On nie zrobi nic wbrew Tobie. A On musi Ci zagwarantowac własnie to bezpieczeństwo. Jesli sobie ufacie to wszystko będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirto -> o to chodzi aby Ci przebił błonę jak najszybciej i najlepiej jednym zdecydowanym ruchem niż miała byś "uciekać" od tego i się męczyć przez długi czas. A w pozycji misjonarskiej (z poduszka pod pupą aby była uniesiona) jest najlepsze "dojście" do pochwy i najłatwiej wsunąć członka a poza tym może Ciebie bez problemu przytrzymać jeśli będziesz uciekać odruchowo od źródła bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wał z kołdry - polecam
się zamiast poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan czy miałeś kobiety, które przed Toba uciekały? I musiałeś je na siłe przytrzymywać. Moj pierwszy raz obyl sie łagodnie dlatego pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levviatan to prawiczek przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plawsieplaw
super- twój pierwszy raz ty od nim, on cie przytrzymuje i wbija w ciebie, co tam że boli ważne żeby było już po wszystkim. Jakby mnie facet przytrzymał siła i wbił się pomimo że bolałoby to byłby to mój ostatni raz z nim. w tym "pierwszym razie" nie chodzi chyba o to żeby wsiąść i przebić przytrzymują partnerkę mimo iż się cofa do tyłu sprawiając jej tym ból i zrażając nie? to powinno być delikatne i z wyczuciem, tak jak ona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie! jak błona w tyłku??? nie ma dziecko czegoś takiego! co to za koleś ten Twój chłopak, że opowiada TAKIE WIERUTNE BZDURY!jak mi/nam na tym forum nie wierzysz, to poszukaj w necie. Po prostu nie wierzę, że 25-letni gość który podobno miał już inne dziewczyny mówi o rzeczach które nie istnieją. Wydaje mi się, że on wykorzystuje Twoją niewiedzę i naiwność, więc wmawia Ci jakieś bzdury, bo lubi po prostu wpychać w tyłek. Tyle w temacie, aha i zastanów się czy warto być z kolesiem który Cię okłamuje...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Ty lepiej pomyśl o zabezpieczeniu, bo chyba od razu nie chcesz zajśc w ciąże!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britnej z Pirs -> tu nie chodzi o uciekanie przed facetem ale instynktowne uciekanie przed tym co sprawi a ból a jeśli Ciebie pierwszy raz nie bolał to gratuluje Ci tego że Ciebie nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prosze nastepna idiotka
"poprostu dziewczyna" nie pisz nam ze nie zaskoczylas ze te wpisy o blonie w pupie to podszywy???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie!!!!!!.....czy wy wszystko musicie wyliczyc,przeliczyc i zaprogramowac???? 18:34......on sciaga majty 18:37......naciaga gume 18:55.......zapomnialam o poduszce pod pupe! 18:59.......a on dalej w tej gumie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plawsieplaw -> dlatego musi być odpowiednia pozycja itp. aby jak najbardziej zmniejszyć ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitro
To niesprawiedliwe, że mężczyzn nie boli pierwszy raz! Powinien im się napletek odrywać albo coś, żeby było po równo! :O O zabezpieczeniu już pomyślałam. Biorę pigułki od 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my musimy potem z wami byc
to jest wlasnie to:bol za bol!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi to na Rusi, kolego! Właśnie dlatego czekałam z utratą dziewictwa. Chciałam być pewna, że nie trafię na takiego przygłupa! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie co bac;) pozycja misjonarska, gra wstepna, delikatnośc ze strony partnera i będzie dobrze;) nie martw się krwią czy jakimś dyskomfortem, jeżeli się tego obawiasz to podłóż pod siebie miękki ręcznik i nie będzie źle;) musisz być tylko pewna, jak jest miłość, to nie ma obaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
na jezdzca to wcale nie glupi pomysl a jesli sie wstydzisz ciala i pieszczot to po prostu jeszcze nie jestes gotowa na rozpoczecie wspolzycia i tyle w moim przypadku akurat klasycznie sie dalo bo bolalo jak pierun i miesnie byly tak zacisniete ze o niczym nie bylo mowy... dopiero na jezdzca majac kontrole moglam na spokojnie sprobowac... udalo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 19-latka
Ja swój pierwszy raz miałam u niego w domu na pieska pamietam a pózniej jak juz wsadził i sie przebiła ta błona dziewicza to były różne pozycje było przy scianie bylo ona na gorze on na gorze była tez 69 była klasyczna i ostatnia to była ze opieralam sie na stole a on wpychal szybko ...Jakie to było piekne czy ktos chcialby przezyc seks zwierzecy ze mna pisac a ja podam szczególne dane...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pozycji na grubego kota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jeźdżca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anal master
Błona w d***e nie boli, jak ją koledze przebijałem to ani nie jęknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Mnie też nie bolało przebijanie błony w tyłeczku .Na mój pierwszy raz miałem sprawdzonego partnera z dużym przyrodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×