Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rat_unku

Jak obnizyc goraczke?

Polecane posty

Gość gość
Nie mam uwag co do modelu Multi Temp kupowaliśmy go z rok temu i ciągle mierzy tak samo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się przydaje Noncontact wcześniej miałam analogowy termometr, więc taki przeskok na bezdotykowy to jak zamiana Matiza na Bentleya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie działa nonContact nie przerywa łaczności, podczerwień jest tutaj faktycznie mocna, dobrze zbiera sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi pomaga termometr Baby Temp odkąd nam się synek urodził, mogę szybko sprawdzić u niego tempkę, ale też jak robię jakieś posiłki dla maluszka to sobie kontroluję termometrem czy nie są zbyt gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że zmieniliśmy termometr na bezdotykowy nonContact jak się synek urodził, bo nie wyobrażam sobie naszym starym rtęciowym teraz u maluszka gorączkę sprawdzać, umarłabym ze stresu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie mi się korzysta z Mini Temp. Jasny elegancki wyświetlacz, proste sterowanie i przełączanie funkcji z pomiaru gorączki na pomiar temp otoczenia na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić mój Multi Temp, prosta konstrukcja, fajny czytelny wyświetlacz, nadaje się do mierzenia przy uchu, na czole, dotykowo, bezdotykowo, także jest tych możliwości trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzić mogę termometr z którego sami korzystamy w domu czyli Baby Temp. O wiele wygodniejszy pomiar niż w zwykłych cyfrowych, nie ma kontaktu z ciałem, mierzy przez podczerwień i faktycznie szybko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do pomiarów przez nonContact, wyniki podaje uczciwie, nie wymyśla sobie tych badań, czy mierzę temp na ciele czy na przykład wody w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namówiona przez psiapsiółkę kupiłam sobie ten zestaw z BabyTemp i kompresem i daje radę. Termometr nie gubi sygnału szybko podaje wynik a kompres długo trzyma zimno nic z niego nie cieknie duża wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gorączka nie jest wysoka, to fajną sprawą są zimne kompresy i dodatkowo Viburcol żeby dziecko wyciszyło się, uspokoiło i lepiej poczuło. Natomiast jak gorączka jest wysoka to bez gadania zbijamy ją dostępnymi bez recepty lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też dobrze służy BabyTemp + kompres szybki termometr i bardzo wydajny kompres wystarcza na długie użytkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą mocną obudowę ma BabyTemp co zwróciło moją uwagę, nie jest to jakiś cienki plastik który zaraz pęknie przy byle uderzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W BabyTemp rzeczywiście podczerwień działa bez zarzutu, a to się trochę baliśmy z żoną kupując termometr głównie do sprawdzania gorączki u niemowlaka. Można mierzyć bezdotykowo, nie roznosi się dzięki temu bakterii i dla samego maluszka takie badanie jest dużo wygodniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona mnie namówiła ostatnio na zestaw gorączkowy marki Sanity (o tym mowa - termometr BabyTemp + kompres) i jest okej, wszystko działa prawidłowo, wygodnie, bezpiecznie dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można znaleźć dobre termometry w porównywarce na http://rankingtermometrow.pl/. Strona jest o tyle wygodna że cały czas ludzie tutaj oddają głosy na termometry ranking żyje zmienia się, nie jest jakiś archiwalny z przedawnionymi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak termometr wskazuje gorączkę powyżej 38 stopni to dać nurofen lub paracetamol. Koniecznie Viburcol, który wyciszy i uspokoi dziecko oraz pozwoli spokojnie zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara

Zestaw  BabyTemp+kompres od Sanity jak najbardziej godny polecenia. Termometr szybki kompres długo trzyma temperaturę z kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz
Dnia 19.12.2018 o 15:15, Gość dagmara napisał:

Zestaw  BabyTemp+kompres od Sanity jak najbardziej godny polecenia. Termometr szybki kompres długo trzyma temperaturę z kolei.

Też sobie w pakiecie BabyTemp+kompres żelowy mini bardzo chwalę ten kompres. Prosta rzecz a leczy z bólu skuteczniej niż niejedne proszki przeciwbólowe. A sam termometr? Rewelacja! Pomiar zajmuje moment, można sprawdzić każdą temperaturę tak naprawdę, nawet zupy w misce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Mam  bardzo dobre doświadczenia z mierzeniem przez MultiTemp. Wielofunkcyjny, świetnie sobie radzi przy pomiarze na skroni ale tak samo w uchu. Wyświetlacz okej, rzeczywiście przejrzysty w porównaniu z innymi termometrami – koleżanka ma też model z IR ale na jej wyświetlaczu to niewiele widać powiem szczerze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 12.02.2019 o 15:06, Gość aska napisał:

Mam  bardzo dobre doświadczenia z mierzeniem przez MultiTemp. Wielofunkcyjny, świetnie sobie radzi przy pomiarze na skroni ale tak samo w uchu. Wyświetlacz okej, rzeczywiście przejrzysty w porównaniu z innymi termometrami – koleżanka ma też model z IR ale na jej wyświetlaczu to niewiele widać powiem szczerze.

 

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

Multitemp to najgorszy termometr jaki miałam w ręku, podaje zakres od 35 do 39, można sobie wybrać temperaturę którą się chce.

Zresztą widać że jest kiepski, skoro trzeba go w taki nachalny sposób reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtt

My kupiliśmy zachęceni opiniami innych termometr BabyTemp od Sanity i również możemy go ze swojej strony polecić. Całkiem sensownie się u nas sprawdza, nie mieliśmy z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Sanity to taka firma, która od lat ma bardzo wiele fajnych sprzętów medycznych i zdecydowanie warto do ich propozycji zajrzeć. Model taki jak Baby Temp to między innymi bardzo dobry wybór, sprawdzi się super przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njn

Ogólnie co do tych różnych termometrów to jak dla mnie jeśli chodzi o bezdotykowe to już warto stawiać na takie, które będą dodatkowo pozwalały mierzyć temperaturę wody do kąpieli. Przy niemowlaku to bez wątpienia będzie dobre rozwiązanie coś takiego jak MultiTemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×