Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rat_unku

Jak obnizyc goraczke?

Polecane posty

Gość heniorexs
ewentualnie oklady jak napisala kolezanki i piramidon. Marii zamilcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rat_unku
wlasnie pani farmaceutka polecila ta pyralgine ale krotko dziala Myszko dziekuje.Zawine lod w recznik bo wczesniej sie troche balam ze za duzy wstrzas moze wywolac ale jak tak pisza to chyba maja racje mierzylam przed chwila 39,6C:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rat_unku
Heniu badz gentelmenem dla damy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech sobie poleży bez przykrycia albo przescieradłem przykryj.niech dużo pije. a do mari i henia...po co te nerwy kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obudzi to niech poleży chwilkę i pod chłodny prysznic niech idzie. polecam zeby nie było duzego szoku najpierw zacząc od ciepłego a później coraz wiecej zimnej wody odkręcać i tak az do momentu az woda bedzie chłodna i tak na początek ok 5 minutek niech sie polewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rat_unku
dziekuje Wam bardzo:)Jak sie choc troche nie obnizy to za godzine pojade jednak na duzur.Tym bardziej,ze to dziecko astmatyczne.Trudno-najwyzej lekarz bedzie niezadowolony,ze go obudzilismy Dziekuje Wam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie lekarzem. jeżeli to dziecko astmatyczne ja bym jechała teraz.po co ryzykować. gorączka jest wysoka a na dyżurze dostanie odpowiednia dawke leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekeke
gorączka to jeszcze nic złego, jeżeli nie przejdzie po trzech dniach wtedy trzeba isc do lekarza. są domowe sposoby jak walczyc z goraczka, mozna znalezc je w interenecie np tu http://www.female.pl/artykul/8841/Spos%C3%B3b-na-gor%C4%85czk%C4%99.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaSc
od soboty gorączkuje, próbowałam okładów zimnych, przemywałam się zimną wodą,brałam tabletki, pociłam się i nic, najwiecej miałam dzis w nocy ponad 39 stopni. Mam 19lat. Nie wiem jak mam zbić tą temperature, kreci mi się w głowie i szumi mi w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaKLAUDIAaaa
POMOZZCIE MI MAM 39.2 GORACZKI CO MAM ZROBIC ZEBY JA ZBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu dziecku jak ma wysoką gorączkę podaję ibufen truskawkowy (tylko ten smak akceptuje). Szybko obniża temperaturę, ale też ma działanie przeciwzapalne, co przy infekcjach różnych jest nie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też podaję dzieciom ibufen i uważam, że jest bardzo skuteczny. A poza tym nie zawiera sztucznych barwników i cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja dla swoich starszych dzieci stosuję Pyralginę. Najlepiej się sprawdza i jest bardzo skuteczna. Dodatkowo pomaga walczyć z całym przeziębieniem i wtedy wiem, że mogę być spokojna o to, że im się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryźka
W mojej rodzinie najmłodsze dzieci mają po 17 lat ;) ale i tak wszyscy stosujemy pyralginę w walce z gorączką, od dziadków po wnuki, bo od wielu lat się sprawdza, i nawet nie chcę testować nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Letni prasznic, letnie oklady na podudzia, przedramiona, kark i czolo, szybko obnizaja goraczke bez chemikalii, ktore niszcza watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowak
Polecam BabyTemp przy malutkich dzieciach, można oszczędzić szkrabom stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada898
Ja rowniez polecam BabyTemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakol
W bezdotykowych termometrach fajne jest to, że nie trzeba dziecka w jakiś konkretny sposób ustawiać do badania. Jak ja mierzę swoim Mini Temp synkowi gorączkę to wystarczy że czoło jest odsłonięte i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinalok
Hej, cześć ja jestem zwolenniczką bezdotykowych termometrów, są szybsze i bezpieczniejsze, na ten moment mam Baby Temp. Bateria tutaj ładnie trzyma i to rzeczywiście mogę na plus zapisać, bo w poprzednim elektronicznym jaki miałam to szybko mi padał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj miało się termometrów w domu sporo różnych, teraz używamy nonContact i bardzo dobrze pracuje, szybki, dokładny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artx
Fajne są modele na podczerwień choć jednak droższe, sama kupowałam Baby Temp Sanity i jest super bardzo szybki i precyzyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkas11
Mały poręczny jest model Mini Temp zamawiałam go w necie za kilkadziesiąt złotych i zobaczymy jak długo posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr Baby temp jest OK, w każdym razie na pewno szybko mierzy i na pewno wyniki są obiektywne, nie przekręca badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie inaczej tempkę mierzyć jak przez IR, automat mamy od tego roku nazywa się Minitemp i myślę, że warto, prosty w obsłudze, bezawaryjny – jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam na dniach Baby Temp fajnie mierzy, dokładnie mimo że potrzebuje na to chwili a nie kwadransa jak rtęciuwka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba Minitemp, już sam design jest taki ładny zgrabny poręczny a mierzy szybko, ściąga temp z ciała, z talerza z zupą, czy z powietrza w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fajne przydatne funkcje nonContact bo też można nim sobie herbatę w kubku zmierzyć ile ma stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie wyświetlacz ma zrobiony Baby Temp jest wszystko czytelne i widoczne naewt dla takiego ślepego kreta jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić coś na podczerwień, sama kupowałam akurat niemiecki nonContact, zmierzy gorączkę ale też temp powietrza czy przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzy dokładnie Baby Temp nie widzę żeby cokolwiek fałszował a już go trochę używam i to na różnych frontach bo przy dziecku, jak robię mleko to mierzę czy nie jest za gorące itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×