Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara codzienność

Pytanie do żon które mają zaniedbanych mężów i o jakieś 20 kg starszych

Polecane posty

Gość szara codzienność

Czy dbacie o siebie ? Czy chce wam się w tej sytuacji dbać o wygląd ? (No by czy w tej sytuacji jest jeszcze w ogóle dla kogo o siebie dbać ?) A jeśli tak to co jest waszą motywacją w dbaniu o siebie skoro widok partera nie jest już motywacją żadną. A wręcz przeciwnie, skłania wręcz do tego by myśleć że to nie ma żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie męczyć
z takim rozklapiochem. Nie lepiej wymienić na nowszy model ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmamtama
czytając temat myślałam że chodzi o mężów zaniedbanych przez żony i już ostrzyłam widły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce się zupełnie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cy wy gadacie
moj jest o 13lat i 60 kg starszy i dbam w miare o siebie i dla siebie.Jestem niedługo po porodzie i za wszekla cene chce wygladac atrakcyjnie.Potrzebuje tego ,zeby czuc sie dobrze ,dla wlasnego dobrego samopoczucia.A jak obcy facet obejrzy sie za toba to przeciez DOSTAJESZ SKRZYDEŁ - PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bym zjadła
ja też dbam o siebie i dla siebie a stary jak dalej będzie fleją to pomyśle o rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melody 40
Zawsze dbałam o siebie, niezależnie od tego jak mi się w życiu wiodło. Przede wszystkim daje mi to poczucie, że moja wartość widać na pierwszy rzut oka, daje pewnośc siebie, nonszalancję. Mój mąż starszy o 11 lat i 60kg ode mnie, który kiedyś był atrakcyjnym mężczyzną. Dziś budzi mój niesmak. Do stołu świątecznego zasiadal w swetrze, choć reszta rodziny miała stroje wieczorowe. Nic nie pomogły prosby ani sugestie, co na poczatku Tobie radzę. Ponieważ coraz mniej nas łączylo, dałam sobie z nim spokój, zaczęłam sama wychodzić. Rozstalismy się. Ja chcialam poznawać nowe miejsca, chodzić do kina, teatru, jeździć na wycieczki, jemu nie chciało sie nic. Teraz sytuacja wyglada tak, że kiedy jestesmy gdzieś razem z dziećmi, kelnerzy gubią się w relacjach, nikt nie wie kim dla mnie może być ten facet - tatusiem, nie wiadomo, ja elegancka, zadbana, wyjatkowa, on gruby, szary, stary, bylejaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara codzienność
chcesz powiedzieć że mam zostawić męża jeśli jest gruby ? To wszystko jest naprawde beznadziejne. Ja czuję się beznadziejnie ponieważ jestem atrakcyjna a nie mam po co dla kogo o siebie dbać. Mój mąż wygląda gorzej niż źle. Nawet jak coś z tym robi to efekty są mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 13kg nadwagi. Twierdzi, że jest wszystko w porządku. Właśnie zrobił sobie 4 wielkie kanapy do pracy :P Ja bym go trochę poodchudzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani grubasowa
Mój wygląda jak ten Mikołaj z prawej, tyle że łysy. A starszy ode mnie o 60kg. Ja ok.50, on110! Zgroza! Ale pewny swego, że starać to się on już nie musi dla starej żony, która przecież przysięgała! Tyle, że o 40kg lżejszemu, o włosach nie wspominając. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę się rozstawac choc przyznaję ze męczy mnie to z roku na rok kapcenie i tycie męża. Proszę, podaję przykłady, zachęcam, ale to daje marny skutek... Chciałabym go zmotywowac, dac przysłowiowego kopa w d... ale nie wiem czy to coś da, czy nie jest za późno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam ci to, co sie sprawdza u Polakow facetow, a co napisala jedna kobieta, ktora ma meza-cudzoziemca...>>> dlugo szuukalam fajnego faceta,kazdy byl leniem,pijakiem,nierobem,nie szanowal mojego czasu i staran no coz tak mi sie trafilo moze dlatego ze bylo ich az trzech bo nie zmieniam facetow jak rekawiczki tylko jak cos jest nie tak to sie staram,walcze...ale polacy tego nie docenia nigdy,oni placza jak bobry jak juz ich sie kopnie w d***e nieodwracalnie i naprawde maja spozniony zaplon,fakty docieraja do nich po dluuugim czasie a jeszcze dluzej im zajmuje pogodzenie sie z nimi...ehhh dlatego mam meza obcokrajowca i widze ogromna roznice w mentalnosci,traktowaniu kobiety,rodziny...bez porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fainje miejcie dzieci które wywiezie i dopiero docenisz polaków i Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Moj maz 14 lat starszy nadwagi prawie nie ma, owszem jest wysoki dobrze zbudowany ale przy takiej ilosci jak je to wyglada nie zle, Czy ja dbam o siebie? Zawsze :) a dla kogo ? DLA SAMEJ SIEBIE, Maz nigdy nie byl wylewny pod wzgledem milych slow dot.mojego wygladu, czy 10 kg przytyje czy nie jemu to obojetne, czy stroj wyjsciowy jest oh czy czarny golf jemu tez to obojetne, jednak dopiero zauwaza to kiedy slyszy od kolegow jaka ma zone, tzn figura po ciazy stroj itd...ale nigdy nie robilam nie staralam sie i nie pracowalam nad swoim cialem soba dla KOGOS tylko dla siebie, a najlepiej wiem jak sie czuje i w czym Pozd Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejwit Koperfilt
Za morzami, za rzekami, Za lasami, za górami, Żył przed bardzo wielu laty, Król potężny i bogaty, Dobrotliwy, szczodrobliwy, Lecz niezmiernie rozżalony, Z racji córki, Pizdolony, Która przecie dobra, miła Lecz… nadmiernie się kurwiła. A dawała bez wyboru I rycerzom, panom dworu, I kucharzom, i stolarzom, Czasem nawet i malarzom! Na leżąco, na stojaka, W dupę, w cycki i na raka. Czy na dworze, czy w salonie, Czy w klozecie, czy na tronie, W każdej chwili, w każdym czasie Wciąż myślała o kutasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejwit Koperfilt
cdn. Na nic się to wszystko zdało, Wciąż jej c***a było mało I na całym króla dworze nikt chędożyć już nie może. Wszyscy byli r*******i. nawet księża, kapelani. Raz ją tak swędziała dupa ze zgwałciła i biskupa, A gdy ten ją zerżnął marnie — Poszła dawać pod latarnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejvit Koperfilt
reszte doczytajcie sobie sami - A.Fredro "Basn o trzech braciach i krolewnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×