Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adela1981

Pytanie do rozwiedzionych........Pomorzcie

Polecane posty

Gość adela1981

1. czy lepiej zeby to maz czy ja wniesli sprawe do sadu o rozwod bez orzekania o winie? czy to jaksa roznica? 2. czy jezeli bede miala sprawebez orzekania o winie a potem chce sie starac o uniewaznienie mał. koscielnego to bedzie problem ze win nie jest orzeczona? 3. nie mam zaduzo nagran....ciezko je zrobic moj maz ma napady agresji i stosuje przemoc psychiczna w 4 scianach....czy moje slowo przeciw niego wystaczy? 4. czy lepiej sie wyprowadzic i zaprzestac placenia wspolnych rachunkow????? do czasu rozprawy? 5. Szukam taniego i dobrego prawnika w krakowie:) polecajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jeśli chcesz sprawę bez orzekania o winie,m to nie ma znaczenia, kto wniesie pozew 2. nie będzie, sprawa o uznanie nieważności w kościele jest całkiem rozdzielna i nie odwołuje się do świeckiego rozwodu 3. a po co Ci nagraniai słowa przeciwko słowom, skoro chcesz rozwodu bez orzekania o winie? 4. lepiej nie mieć żadnych więzi z małzonkiem, ale uzyskanie rozwodu bez orzekania o winie jest możliwe również wtedy, gdy się jeszcze razem mieszka. Jeśli mieszkalibyście oddzielnie, przynajmniej z pół roku, byłby to mocny dowód na ustanie wszelkich więzi małżeńskich 5. nie moje rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela1981
dzieki a czy tu jest ktoś z Krakowa????? i poleci mi prawnika....???????? jesli chodzi o pytanie z nagraniami- nie wiem czy sie zgodzi na rozwod bez orzekania o winie bo to dziwny jest gosc i musze byc gotowa na wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela1981
Halllo???? jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem z orzekaniem o winie, no chyba ze nie masz na to czasu to wtedy bez orzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnocny wschod 000
coo? adela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślący facet 32
do adela chcesz prawnika ?? daj znać albo napisz do mnie cygaro77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela1981
chyba chcialabym bez orzekania nie mam dzieci i chce szybko to skonczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×