Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIELUSZKOWA MAM......

JAKIE PIELUSZKI WYBRAC

Polecane posty

Gość PIELUSZKOWA MAM......

Witam mam pewien problem nie wiem jakie pieluszki wybrac dla mojego maluszka za 2 ty mam termin i chciałabym juz sie troszkę zaopatrzyc. Proszę o radę i opinię wszystkie mamusie dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja córce kupowałam
oryginalne pieluszki pampers... kupowałam jumbo paki i bardzo zachwalam sobie te pieluszki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz-juz-mama
Hej! Mam 3m-czną córcię. Ja kupiłam każdych po paczce, żeby wypróbować. Bo nie każde będą pasować Tobie i dziecku. Jednak najlepsze okazały się pampersy bo były najmniejsze (huggiesy też były dosyć małe)- urodziłam niunię z niską wagą urodzeniową, była strasznie chuda i większość pieluszek z niej spadała. Polecam na początek huggiesy, pampersy i happy - powinno wystarczyć na pierwszy tydzień życia dziecka i zobaczysz co się będzie działo:) Powodzenia! I lekkiego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam happy bella są tańsze a wygodniejsze, większe od pampersów i mega paczki w na żniejszy czas zawierają np. rozm 3 82szt za 37zł a te new born mają wycięcie na pępek i są bardzo fajne moja mała już niebawe zacznie używać 4 hmm pewnie od 5 miesiąca Pozdrwaiam i zycze szybkoego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluszkowa mam.....
No własnie ostatnio byłam w sklepie i sie przeraziłam taki wybór i oczywiscie taka róznica cenowa pomiedzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie oszczedzalam
na pieluszkach.... zresztą po przeliczeniu wychodziło na to samo... bo tańsze musiałam kupować częściej bo jak się dziecko zsiusiało to zaraz była jedna wielka zwijająca się w środku wata...natomiast w oryginalnych Pampersach dziecko nawet jak zrobiło siusiu to miało sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sprawdzilam wiele
pieluszek i jednak najlepsze sa pampersy. Od bella happy dziecko mi sie odparzalo, huggisy byly jakby za sztywne i malo rozciagliwe, tescowe mialy chyba wate w srodku beznadziejne. Ogolnie pampersy najlepiej sie u nas sprawdzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako pierwsze kupiłam pampers, ale po 3 dniach w szpitalu tata dziecka latał po inne bo mały dostał od nich uczulenia. pamiętałam że na kafe dziewczyny polecały pieluchy z biedronki a że ten sklep mam koło domu to kupił właśnie te i od tej pory używam tylko biedronkowych DADA, za 27,99 zł :) ale trzeba po testować i zobaczyć co podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest tak że jedno dziecko odparzy pampers, inne dada a inne huggiesy. Nie ma uniwersalnie najlepszych pampersów;) Ja zaczęłam osobiście od oryginalnych pampersow - ale rozmiaru 2. 1 miałam tylko malutka paczkę no i dobrze bo małe były na mojego kluska. Potem podeszły nam jeszcze huggiesy premium, więc kupowałam te akurat które były w promocji;) Może najlepiej na początku zaopatrz się w 2-3 małe paczki różnych pieluszek? Zobaczysz co twój maluszek najlepiej znosi, co go nie uczula i czego nie przesikuje. Pozdrawiam i życzę ślicznego dzidziusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje jednak pampersy. Dziecko w nocy czesto robi kupke wodnistą a pampersy ją wchłaniają. Zresztą kazde dziecko lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze są z TETRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest tetra formowana
jest super, jeśli chodzi o jednorazówki, to wszystkie są podobne, więc ja kupuję te z Biedronki (DADA) bo są najtańsze i bliko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi biedronkowe nie pasowały. tak ja i bella i huggies. teraz używam tylko oryginalnych pampersa i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest ważne jakie tobie
sie podobają i pasują...wazne by dziecko mialo komfort!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikt nie mierzy tych pieluch na siebie, tak? więc pisząc:"mi nie pasowały" miałam na myśli to ze np.przeciekały, były sztywne, obcierały czy cokolwiek innego. nie szczególnie chciało mi się rozpisywać. Sprawia Tobie przyjemność czepianie się słówek i szukanie problemu tam gdzie go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
ja używam pampersów ale tych w pomarańczowym opakowaniu(sleep and play) są rewelacyjne i pachną rumiankiem a do tego są tańsze od zwykłych papersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felistia
Wygodne są te wielorazowe, a naprawdę atrakcyjne, dla chłopczyka i dla dziewczynki, można kupić w https://4kidspoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pampersy firmy Pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię Dada, z Biedrony. Happy Belli w ogóle nam nie pasowały (strasznie grube), no a Pampers jest dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są wielorazowe pieluszki na www.4kidspoint.pl . "Rosną" wraz z dzieckiem, mają wkłady wymienne, są mega chłonne. Dziecko może je używać w dzień i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszych daniach życia synka korzystaliśmy z jednorazówek Dada z Biedronki - nie ma co ukrwyać, że w szpitalu, tuż po porodzie takie rozwiązanie jest po prostu najwygodniejsze. Ale, kiedy tylko "2" małego stała się bardziej zwarta i konkretna przerzuciliśmy się na pieluszki wielorazowe. Korzystałam i ze sławetnych Bobolider-ek, ale serce oddałam pieluszką z Simed.pl. Jakością nie ustępują tym pierwszym, a cenowo wypadają na prawdę zancznie lepiej. Ja szczerze polecam otulacze http://www.simed.pl/e-sklep/otulacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam pampersa są tanie i dobre nie wiem na czym polega fenomen dady z biedronki bo one są niewiele tańsze i trzeba je zmieniać co chwilę no chyba że ktoś dupę szkłem wyciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking bardzo fajny i pomocny. Ja juz pieluc***e druga córkę i powiem szczerze, że używałam kiedyś pieluszek Dada. (Oczywiście nie krytykuje tych pieluch. Dobrze się nosiły i nie przeciekaly). Kiedyś jednak przy otwieraniu kolejnej paczki poczułam bardzo intensywny, nieprzyjemny zapach i postanowiłam się zagłębić w ich skład..... oczywiście całkowity skład pieluch jednorazowych jest owiany tajemnica natomiast można znaleźć pewne informacje w internecie. Po moich poszukiwaniach byłam przerażona. Pieluszki te są zrobione z mnóstwa szkodliwych rzeczy. ( pochodną ropytanie naftowej, lateks, chlor i barwniki. W pampersach oryginalnych nawet śladowe ilości ołowiu ) koszmar jakiś. Wiadomo, że całkowicie tego wszystkiego wyeliminować się nie da. Natomiast mamom, które dziś zastanawiają się nad wyborem pieluszek dla dziecka z całego serca odradzam pieluszki Pampers. Pieluszki te są mocno chlorowane, kolorowe (czyli dodatkowo pełne sztucznych barwnikow) i pachnące (czyli kolejna dawka niepotrzebnej chemii). Natomiast polecam zastanowić się nad pieluszkami Happy. Tu producent jako jeden z nielicznych daje nam gwaracje bez chloru, lateksu i perfum. Dodatkowo pieluszki te są białe z delikatny wzorkiem, wiec i barwników przy ich produkcji zostało użyte trochę mniej . Z tego co kojarzę to jeszcze takie mniej chemiczne są babydream. Ja od tej pory używam pieluch Happy, bo jeśli istnieje możliwość chociaż w kilku procentach zmniejszyć kontakt dziecka z taką chemia to się nie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lupilu z Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×