Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

laser MATRIX IR na blizny potradzikowe

Polecane posty

Gość anulka15
do darkanna hej widzialam i przeczytalam twoj nowy temat (porownanie fraxela i ematrixa).tak ja zrobilam fraxel ,chociaz dlugo sie wachalam. do loopee167 dzis mija 9 dzien po zabiegu.obrzek i rumien juz znikl.co do efektow i oczekiwan to tak jest.z reguly jestesmy troche niezadowoleni bo liczymy ze po jednym wszystko sie wygladzi.natomiast na to skora potrzebuje wiecej czasu(to tez zalezy od blizn).ja mialam tradzik silny gdzies od 14 roku do 30 roku zycia.szczegolnie w pierwszych latach tak tych pryszczy nienawidzilam ze wszystko strasznie wyciskalam.no i mialam okropne dziury.ja zrobilam juz trzeci raz fraxel i jestem zadowolona ale....zawsze chcesz i tak wygladac jeszcze le piej.szczegolnie wiem jak mi pomogl ten laser od rodziny i moich znajomych!!!!oni sa chyba bardziej obiektywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktowe usuwanie blizn
czy jest coś co punktowo usuwa blizny??? robilam ematrixa i mam super efekt(polecam!) za wyjątkiem miejsca gdzie ma dużą bliznę po wypadku na motocyklu - niby jest płytsza ale ja chce się jej całkiem pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile razy robiłaś ematrixa
i jakie miałaś blizny???? LUX 1540 - ten laser jest wyłącznie na blizny. Może ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1977
ja korzystałam z zabiegów aparatem ematrix (przeźmierowo dla zainteresowanych) i naprawdę efekt był widoczny po pierwszym zabiegu. Miałam trądzik i strasznie mi przeszkadzał więc się zdecydowałam za zabieg, czytałam o tym bardzo dobre opinie ekspertów i się zdecydowałam i nie żałuje bo warto było :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójlekarz powiedział
że na blizny jest już na rynku zdecydowanie lepszy laser, największy konkurent fraxela , który jakby po zeskanowaniu powierzchni "inteligentnie" dobiera impulsy gwarantując lepsze efekty, bo każda blizna ma inną głębokość, umówiłam się na ten zabieg na drugim końcu polski i robię moje plecy po weeekendzie majowym, smart xidedot tak się nazywa , napiszę o wrażeniach, fraxela już miałam to będę mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smartxide dot super
na blizny - bo to bardzo silny laser co2, wiele kombinacji wypalanych wzorków itp - tak powiedziała Pani, która mi robiła eMatrixa - miałam duże blizny potrądzikowe i mówiła, że jak nie będę zadowolona po eMatrixie to właśnie ten smartxidedot - w efekcie nie zrobiłam bo po 3 powtórzeniach eMatrixa mam super młoda i gładka buzię - ja nic więcej nie potrzebuje - robiła w poznaniu na wielkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękujemy za reklamę
prosimy o więcej reklam, bo jeszcze nam mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama ???
ematrixa czy smartxidedot???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix + elos
to ja zareklamuje bo jestem bardzo bardzo zadowolona w Kształtosferze zrobiłam sobie taki pakiet ematrix+elos - efekt jest super. Mam 50 lat i niespecjalnie o siebie dbałam (to znaczy kosmetyczka, kosmetyki tak ale dużo stresu, papierosów i mało snu) - po całym tym kramie mam znów piękny owal twarzy bez obwisłych chomików z każdej strony, super świeża gładką cerę i minimalne ślady dawnych zmarszczek polecam bo naprawdę jestem zadowolona z wydanych pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem szczęśliwym użytkownikiem aparatu ematrix, miałam kilka zabiegów i efekty są super. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
Ja miałam 1 fraxel w grudniu zeszłego roku teraz idę na drugi za 3 tygodnie. po pierwszym efekt był ale nie taki jak chce na to musze zrobic co najmniej 3 tak mi powiedział lekarz. Cholernie boli i tego sie najbardziej boję. czasami to sonie myślę czy nie lepiej by było zrobic sobie operacje plastyczna czy cos żeby tak nie cierpieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z gabinetu Ksztaltosera podala sie za klientow i reklamuje w sposob oszukanczy swoje uslugo. Szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×