Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela Kopytko

Pierwsza Miłość - Z KIM OLA BĘDZIE W CIĄŻY???

Polecane posty

Gość Ela Kopytko

Przeczytałam gdzieś, że Ola ma być w ciąży i się zastanawiam Z KIM? Ona jest chyba wieczną dziewicą, no nie? Ktoś coś wie na temat ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioioliopiop
Ola będzie w ciąży z Marcinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 grudnia przyzna sie
ze jest w ciazy...ale z kim..pieron wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a czemu Ola nie wyjechała z Danielem do Stanów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzięki bardzo za odpowiedz :) rzeczywsice pomyliłam seriale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoim bratem
- bo tak naprawdę są przyszywanym rodzeństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mnie się żeeeee
Ola będzie w ciąży z tym Marcinem (czy jak mu tam) bo była taka scena nad wodą, stali chyba na pomoście i mieli gdzieś razem iść- chyba do lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka DD
Mi się wydaje że Ola w ciąży będzie z Adamem. Choć kto wie , jak dla mnie bardzo fajnie by było gdyby była w ciąży z Adamem. Nawet Błażej , będzie rozmawiał z Adamem o ciąży Oli , ale on się zarzeknie tego , że jest ojcem. A Ola nie chce powiedzieć , kto jest tym ojcem. ..No kurcze , bardzo ciekawy wątek. Mam nadzieje że się już za niedługo dowiemy kto będzie ojcem ;)) Ja jak na razie , stawiam na Adama ;DD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaaaa.
Zapraszam na sondę. http://e42906.mojasonda.pl ..A co do tematu , to z początku myślałam że najprawdopodobniej ojcem dziecka Oli będzie Adam. Ale jak wynika ze streszczeń on się zarzeknie. Marcin raczej nie będzie ojcem. ..Dlatego na myśl przychodzi mi jeszcze Daniel. ..Wiem że jak Adam się zarzeknie tego że jest ojcem , to Błażej będzie podejrzewał Daniela. Kurczę , może nawet fajniej by było gdyby Daniel był ojcem niż Adam. Haah. Bardzo ciekawy wątek. Ja się już nie mogę doczekać , kiedy się dowiem , kto jest ojcem dziecka Oli....;DD Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
Buhahahah ;DD ` Ja pierniczę , jakie to pokręcone ;DD Bo patrzcie. A raczej czytajcie xDD . Najpierw jak Ola się przyzna do ciąży , to Błażej będzie podejrzewał Adama. ` Później jak Adam się zarzeknie , to Błażej będzie podejrzewał Daniela. W końcu Ola ( chyba dla zmyłki ) . Powie im że ojcem jej dziecka jest ... Inter ( ten co był dilerem i wyleciał z ich szkoły ;D ) . Ale się jednak okaże że to nie Inter. Przynajmniej on będzie miał jakieś dowody na to że to nie on jest ojcem xDD . Później Błażej będzie gadał o tej ciąży z Sabiną ( jak się już znowu zejdą ) . ` Sabina stwierdzi że ojcem dziecka Oli jest Marcin... To Błażej postanowi przepytać Marcina , i zaprosi go do siebie do mieszkania.. hahahahha ;DD A dalej ? Kto będzie ojcem ? No ja nie mogę. xDD Wszyscy już byli ' tatusiami ' . A żaden chyba nie jest prawidłowy. Wątek się będzie ciągnął i ciągnął. ;DD Czekam , kurczę na jakieś dalsze informacje o tym ;D . Pozdrooo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak nazywa się aktorka grająca Olę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
Nazywa się Dominika Kojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
Nie ma za co ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauwazyliscie jakie ma krotkie
Nozki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jest daniel
Matko, nie łapię się w tym... To znaczy, że ona spała z każdym, tylko w serialu tego nie pokazali? Swoją drogą, Błażej musi ją mieć za niezłą puszczalską, skoro podejrzewa kilku kolesi o to, że są ojcami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
Nie , nie spała z każdym ;DD Spała z jednym , a tego w serialu nie pokazali. I Ola , też nie chce powiedzieć kim ten ktoś był.. Więc zwaliła na Intera. Że niby to on jest ojcem dziecka. Jednak , się okaże że to nie on ( no chyba nie on ;D ) . ( Ja w dalszym ciągu stawiam na Adama xD ) Więc.. Ola spała z kimś. I nie chce powiedzieć z kim. Co do Błażeja , to on nie uważa Oli za puszczalską. xD Po prostu podejrzewa wszystkich po kolei , bo ona nie chce powiedzieć kto to , a on i ich tata chcą się dowiedzieć , kto jest ojcem jej dziecka. A Co do pytania : Kim jest Daniel. To hmm. Daniel to ten co handlował narkotykami Intera w BarBarianie. yy. On też był , jak Sabina chciała żeby opchnął dla niej ten przycisk. I Daniel to , też chłopak który ugasił pożar na imprezie Sabiny ;DD To tyle xD Raczej , już za niedługo dowiemy się kto jest ojcem dziecka Oli . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowe_frape
Ojciem dziecka bedzie Patryk - nauczyciel xD jakos dziewnie na niego patrzyla ostatnio na lekcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantaziss
Ja czytałam że ojcem bd Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Kopytko
A który to jest ten Marcin? I co to w ogóle za pomysł zeby powiedzieć, że to Inter?? Już prędzej bym się Błażeja spodziewała niż jego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaaaaaaa
a wiecie może z jakiego sklepu jest ten sweter co Ola miała na sobie przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj??? Ten niebiesko-szaro-żółty , góra jak golf, z krótkimi szerokimi rękawami. ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQryQ--
A mi się wydaje, że Ola tą całą ciąże wymyśliła, żeby jej Ojciec nie wyjechał do Afganistanu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaaa D
Ola nie zmyśliła tego, że jest w ciąży.! :) A ojcem dziecka będzie Marcin ;) Nawet fajnie ;) Chociaż wszystkie odcinki oglądałam to nie pamiętam, żeby coś zaszło między Olą, a Marcinem.. Może coś przegapiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale kiedy
Jak Marcin przyznal sie Blazejowi ze nigdy nie teges..Jak wypytywal go o pierwszy raz z Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwevulywefvlyu
Możliwe, że ciąża jest po to aby ojciec nie wyjechał. Trafna uwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rozczochrańcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojskowy to
krzykacz, nie jak się robi dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×