Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela Kopytko

Pierwsza Miłość - Z KIM OLA BĘDZIE W CIĄŻY???

Polecane posty

Gość Zuzoll xd
Wydaje mi się że to ściema ^^ , choć z tym testerem .. Możliwe iż,że z MArcinem . :D A Kto to Daniel i Inter ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIńka***********aaaaaaaaaaaa
Hej !!!! Słuchajcie Przeczytałam na : www.pierwszamiłość.tv ! że Ola wyzna Ojcu , ze ojcem dzieka jest Diller Narkotyków , który dawniej chodził z nią do szkoły..: A nie Marcin lub Adam .. Pchiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni_serialów
Eii! Czytałam, że Ola powie w końcu dla taty z kim jest w ciąży , ale go okłamie, powie , że jest w ciaży z Interem [ tym od narkotyków ]. Tak naprawdę to pozostaje tylko Marcin! Ale nie ma jeszcze opisów odcinków na taką przyszłość, a po za tym będzie przerwa świąteczna....chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka nr1
ja się zgadzam z QQryQ-- :) po prostu ona boi się o ojca i sobie to wymyśliła..nawet nie chciała iść do znanego przez jej ojca ginekologa, i poszła do babki.tam pewnie ta babka powiedziała jej że nie jest w ciąży a Olka sobie wymyśliła że jest w 9 tygodniu..taka jest moja opinia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mysle ze Ola
Wymyslila ta ciaze dlatego zeby ojciec nie zostawial ich samych jadac na misje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
A ja myślę że ona jest w ciąży xd No bo nudności by nie udawała. A że do faceta ginekologa nie chciała iść , to norma ;D Ja uważam że ona w ciąży jest z Adamem. Nawet jego mina wczorajszym odcinku jak mu o tym Błażej powiedział ^ Ja stawiam na to , że ona jest w tej ciąży ;DD Tyle że jeszcze nie wiadomo z kim. Ale , jak będą nowe streszczenia , to się dowiemy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmancka
ona nie jest w ciąży! kłamie, żeby ojciec na misje nie wyjechał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszomankaaaa xD
EDIT ! . Sabina demaskuje Olę. Ola wymyśla ciążę aby , uniemożliwić ojcu wyjazd do Afganistanu . Właśnie , przeczytałam nowe streszczenia do odcinka 1019. Które ujawniają że Ola wcale nie jest w ciąży. Yhh , a kurde .. szkoda ;DD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wynmyślone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wymyślone
ola tą ciąże wymyśliła po to żeby ojciec nie wyjechał przecież ona w życiu byczegos takiego ojcu nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asparagi
widze ze juz mie wyprzedzono - tez mi sie wydaje, ze tak tylko powiedziala zeby ojciec nie wyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusz
Ona jest wiatropylna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby byla w 9 tygodniu...
to w serialu musialby byc jakis motyw ze ona cos z tym kolesiem teges szmeges. przeciez jak Blazeju stracil prawictwo to w serialu bylo to rozgloszone wszem i wobec.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Kopytko
No i sprawa wyjaśniona. Zobaczcie, co przeczytałam przed chwila na telemagazynie: " Sabina demaskuje Olę. Okazuje się, że dziewczyna wcale nie jest w ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQryQ--
Haaaaa a nie mówiłam :P a raczej pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunkaaa
ona wcale nie jest w ciazy... udaje zeby jej ojciec nie wyjechal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmądrzejszyziom
Jak czytam wasze wypowiedzi to jest mi was żal. Jak możecie być tak ślepi! Myślę, że każdy kto posiada choć trochę ilorazu inteligencji, mógł się domyślić , że Ola wymyśliła sobie tą ciążę. Zrobiła to, żeby zatrzymać swojego ojca w kraju. Zapewne nikt z Was o tym nie pomyślał(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viginia
z nikim. ona w ogole nie jest w ciazy klamie zeby tate zatrzymac w domu :) ja tak to widze :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nikt nie jest ojcem. Wkręciła wszystkich, że jest w ciąży bo nie chce żeby jej stary wyjechał do Afganistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuRaKxDD
Czytałem Prawdziwe Streszczenie i z tego wynika ze bedzie niby w ciązy z intrem a puziej powie prawdę. Tak napradę Ola chciała nie umożliwyc wyjazd ojca do Afasktanu czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuRaKxDD
Ten Ciąg że niby Ola jest w ciąży bedzie sie toczyl do 1019 odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuRaKxDD
Cytuję 1019 ODcinek "Ola wymyśliła ciążę po to, by uniemożliwić ojcu wyjazd do Afganistanu. Sprawy wymknęły się spod kontroli i nie wie jak wybrnąć z sytuacji. Sabina pozwala sobie na złośliwe aluzje związane z ciążą Oli. Paweł umawia się z Magdą. Chce ją przekonać, by nie rezygnowała z kontraktu w Japonii. Gdy Magda orientuje się, że Paweł spotkał się z nią z innego powodu, niż myślała, i nie ma zamiaru zerwać z Majką, odchodzi. Artur umawia się na spotkanie z Kają. Mieszkańcy kamienicy uważają, że Marek nie może ponosić odpowiedzialności finansowej za oszustwo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avi95
ola nie bedzie w ciazy sklamaa ze ojcem jest inter po to zeby jej ojciec nie jechal do afganistanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×