Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu

prezent na imieniny

Polecane posty

Gość kwiatekk77
może książkę jakąś fajną, albo płytę? poszukaj na inbook.pl. Ja często tam kupuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetami niby prosta sprawa, cos z eletroniki np telefon i juz bedzie zadowolony:) Zobacz na http://odkupuj.pl i znajdz cos dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baktus
moim zdaniem skoro to są tylko imieniny to nie ma co się jakość szczególnie spinać z prezentem, ale fakt dla 35 latka to lepiej wybrać coś praktycznego, ostatnio sferis robił wyprzedaże, warto się rozejrzeć w promocjach i podpytać solenizanta czy by czegoś potrzebował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony zażyczył sobie dobrą golarkę, sam zresztą wybrał jakiś nowy model Panasonic i dzięki temu nie musiałam za wiele się wysilać ;) A serio wolę jak ktoś wprost powie czego potrzebuje, bo niespodzianki nie zawsze sie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataa
nie zastanawiaj się tylko kup obraz na ścianę, to niedrogi prezent a sprawi dużo radości, zobacz na stronę DCN Gallery, mają duży wybór obrazów , możesz zamówić coś z ich kolekcji, albo poprosić o wykonanie obrazu z "własnego " zdjęcia solenizanta, ja tak zrobiłam i trafiłam z tym pomysłem w 10,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wszystko zależy jakie kto ma upodobania. Ja bym się cieszył z jakiejś książki, albo płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Świetnym pomysłem na prezent dla faceta z samochodem jest nawigacja samochodowa. Lubię prezenty praktyczne, a taka nawigacja zawsze się sprawdzi. Ostatnio na http://www.cozacena.pl/nawigacje-gps widziałam naprawdę dobre nawigacje w o wiele niższych cenach, niż w stacjonarnych sklepach. Jest to porównywarka, więc możesz łatwo znaleźć najniższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że każda kobieta będzie bardzo zadowolona, bo czego chcieć więcej - http://www.roseduchateau.com ? Wszystkie kochamy dostawać kwiaty, a jeśli jeszcze to kurier kwiatowy nam je dostarcza, to tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może galanteria skórzana? Torebka lub portfel to zawsze dobry wybór, zobacz na www.Alfasan.pl mają teraz nowe, wiosenne kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na prezent jest coś praktycznego. Ja ostatnio kupiłam mamie koszulkę w wełną owczą. Moja mam bardzo sie ucieszyła. Teraz mam już z głowy prezenty pod choinkę. Każdy dostanie taką koszulkę. Polecam www.woolmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Może jakiegoś fajnego drona?? w sferisie aktualnie mają fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×