Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łasica001

Dlaczego facet wkłada palec do pochwy ?

Polecane posty

Gość Łasica001

Abyście mnie źle nie zrozumieli, mam chłopaka i jestem z nim blisko.. Uwielbiam jak to robi ale nurtuje mnie pytanie dlaczego to faceci robią ? Dziewczynie to sprawia przyjemnosc.. ale to oni to robią z własnej woli.. Dlaczeo ? Co czują wtedy ? czy ich to podnieca czy ja z tym jest ? Jak pierwszy raz mi chłopak wkładał to leżałam na nim i robiłam ruchy góra dół ciałem po jego penisie aby go bardziej podniecic wtedy zauwazyłam ze próbuje sie dostac do moich majtek i mi włozył palec i zaczoł szybko nim ruszac.. Ale dlaczego oni to robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasica001
Nie rozumiem dlaczego ta podemną ma to pseudo co ja ale lajt;] Wiec moze ktos wrescie mi odpowie konkretnie a nie zart y sobie robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyytt
musi sprawdzic ,czy inny cie nie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet to pseudogej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzycieli, cwokow, chamow i takich co w zyciu nie widzieli nagiej kobiety albo dziewczyny nagiego faceta prosze nie fantazjowac. Palce, sralce , sruje, muje...a faktycznie to tylko wsiowe kmiotow poezje. ZrozumiaL NISKI STAN KLASOWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno no co za pytanie.... i co za odpowiedzi :/ zwykła gra wstępna, nie rozumiem, czego nie rozumiesz. chce być miły i Cię rozkręcić, zanim wsadzi członka i będzie się skupiał na własnej przyjemności. poza tym panowie uwielbiają, jak nam jest przyjemnie. żadnego atawizmu w tym nie dostrzegam. zwykła kultura osobista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka gimbaza na pewno podziekuje ci po pieciu latach czekania na odpowiedz w tym czasie powinna juz troche dorosnac byc moze nawet juz ogolniak skonczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo myślą że to dla nas przyjemne i większość z nas udaje że tak jest :) cóż... gdyby tak było rozmiar penisa nie miałby znaczenia dla żadnej z nas.... hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z tym że NAJwięcej receptorów jest w podanym przez ciebie miejscu, ale to nie oznacza, że gdzie indziej ich nie ma :) reprezentujesz mniejszość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina nikita
Ja też sie zgodzę z gościem z 17 .03. Dodatkowo uważam że tak ma wiekszość, z tego co czytałam to tak własnie jest. Więc raczej gość wyżej należy do mniejszości, jeśli ma te receptory na dalekich punktach. Dla mnie prawdę mówiąc też rozmiar nie ma znaczenia wiekszego bo liczy się wiele innych detali, jak facet umie rozbudzić w całości. na ciele jest masa punktów erogennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skąd tyle topików na temat małych penów? mały, czyli taki jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pewnie te laski są zakłamane skoro palca rzekomo czują a małego "siusiaczka" to już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś żadnemu nieudaczniokowi nie pozwoliłabym dotknąć mojej pusi :D ale wyjątki sie zdarzaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Aby odpowiedzieć na gnebiace cie pytanie najpierw msze wiedziec ktorego palca ci wkładał i czy był to palec u reki czy palec u nogi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrz jak ci juz odpowiada wykopali stary temat i sie podniecaja, kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego? Kwestia pozostaje nierozstrzygnięta do dziś jak widzę. być może dla autorki problem się zdeaktualizował bo pewnie na chwilę obecna wpychaja jej w CIPKĘ całe pięści natomiast pytaniepozostaje to samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie na chwilę obecna wpychaja jej w C*PKĘ całe pięści > Też tak sądzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo przychodzi taki wiek w życiu człowiek, że już dłużej dłubać w nosie nie wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 Buhaha.dobre!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz do pochwy czy zeby wlozyl ci do nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instynkt samozachowawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra mordeczka
Połowa wypowiedzi to same śmieci nic niewarte ... sami koniobijcy albo raszple co nigdy nie zażyły rozkoszy piszą takie chore odpowiedzi... Idioci to kurw@ idioci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet wkłada palec, bo sprawdza czy rzeczywiście jest tam tunel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha idioci♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika Strurzak
Dlaczego Mariusz Fryc Wkłada mi do cipki palce a ja mu loda robie i na tym koniec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce na seks. Zgłaszać się do mnie na Facebooku www . Facebook Angelika Struzak .pl Zapraszam chętnych do trójkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile tych palcy ci tam wkładał jak jeden to sprawdzał czy jesteś dziewicą jak dwa to znaczy źe cię zapłodnił i teraz będziesz mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w ten sposób może sobie powąchać palucha i wie wszystko o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×