Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakajima..

czy zwiazałabys sie z kolesiem ktoty jest impotentem?

Polecane posty

Gość nakajima..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma długi i mięsisty język , to czemu nie.... przynajmniej dzieci nie narobi, a przyjemności ile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakajima...
juz na zawsze pozostane sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Kowalska
związałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babom tylko sex w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakajima...
trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frwefwe
Jak widać w tym temacie kobiety to dziwki i hipokrytki. Mówią że facetom tylko seks w głowie a prawda jest taka że baby myślą tylko jak by tu komuś dupy dać a potem szukają wyższego uzasadnienia. Kobiety do dziwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli było by to nie wyleczalne to nie. a jeśli dałoby sie wyleczyć całkowicie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frwefwe- ja tam nie jestem hipokrytką. Nie ukrywam ,że związek bez seksu nie ma przyszłości dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem kiedyś film chyba almadovara o związku kobiety z kolesiem sparaliżowanym od pasa w dół. robił jej minety itp ale w końcu sypiała z innym bo jej brakowało seksu normalnego.o. to naturalne że seks w związku jest ważny. nie najważniejszy ale jak go w ogóle nie ma i nie będzie to taka świadomośc zniechęca. pamietajmy że są również kobiety "impotentki" które z różnych powodów nie mogą się seksić. i który z tych mądrali powyżej związałby się z taką kobietą i był wierny?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakajimaa....
no tak ale ja nie mam wzwodu a kobieta moze zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie minetka też by nie wystarczyła zdecydowanie... brakowalo by mi normalnego seksu. ale wiem ,że są kobiety ( i mężczyźni ) które wogóle nie potrzebują seksu tzw aseksualiśc. Mimo to takie osoby często chcą się z kimś zwiazać ,ale jest to związek tylko oparty na uczuciu. I autorze nie wiem co ci jest ,ale w dzisiejszych czasach prawie każdą impotencje można wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jak gruby ma portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakajima...
lekarze twierdza ze sie nie da ja sie na tym nie znam ale oni to krajowej klasy specjalisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem kobiety ( choc rzadziej zdecydowanie niż mężczyźni ) też nie moga się kochać. Np przez pochwicę , nowotwór , usuwanie nadżerki ( przez 6 tyg nie można), czasem choroby serca, jakieś zakażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja związałabym się... a wy jesteście dziwni...to do tych co plują jadem.... do tych co mówia że by się nie związały drzecie się że to dziwki i myślą tylko o seksie, a takim co chetnie by sie związały zaraz zarzucicie że są zdesperowane, ale stare i same juz nie za bardzo mają pociag, albo że są brzydkie grube i zakomlpeksione...a ja się cieszę że ludzie się różnia pogladami... co to byłby za świat... każdy ma szanse na miłość, a taki który nie może uprawiać seksu, bedzie miał przynajmniej pewność że kobieta która z nim jest, jest z nim z miłości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmads - no to może Ty nie potrzebujesz tak bardzo seksu ale , niektóre kobiety potrzebują i nie wiem co w tym bulwersującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvbetf
NIgdy w zyciu z impotentem,bo po 1 dziecka z takim trudno miec,a po 2-=za bardzo lubie seks aby z niego rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakajimaa...
chyba pozostaje mi tylko smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki który nie może uprawiać seksu, bedzie miał przynajmniej pewność że kobieta która z nim jest, jest z nim z miłości!!!! I tu się mylisz, może to jest i miłość, ale chora, a najpewniej jest to litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet ma wszystkie palce u rąk język to tez jest 100% , a przecież jeszcze są "wspomagacze" ale nie tabletki :P:P:P:P:P hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×