Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybkaaaa

Jaka rybe najbardziej lubicie??

Polecane posty

najbardziej chyba lubie lososia norweskiego, albo jakies inne atlantyckie, bo lososie z pacyfiku sa mniej wysmienite ... z moze jeszcze bardziej to zebacza, ale jego cena nie zacheca, no i jest gatunkiem zagrozonym. a z innych ryb to chyba wszystkie morskie, a z innych to byle nie karpie i sledzie (sledzie tylko ze sloika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham bezgranicznie łososia lubię też szczupaka i tuńczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia_25
Łososia. Można z nim zrobić naprawdę smaczne rzeczy i podawać na wiele różnych sposobów. W sałatce, w zapiekance, surówce. Roladki. Nadaje się również na kanapkę! Polecam ryby ze sklepu: www.sklep-rafa.pl Zawsze świeże i pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ryby, to moim ulubionym daniem jest w pstrąg w galarecie :) Jadłyście kiedyś? Jego przygotowanie jest naprawdę proste (nie ma co zepsuć :P), a wygląda i smakuje świetnie ;) Jakbyście chciały wypróbować, to tutaj jest przepis: http://apetycznie.pl/rybki/pstrag-w-galarecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orffeuszka
Ja bardzo lubie sushi. Ale jesli już jestem w Tekeda Sushi to tez zamawiam dla siebie np. łososia poniewaz ze wszystkich ryb te najbardziej mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale durny spam :D Nawet niunia nie zauważyła, że już niemal słowo w słowo naspamowała miesiąc temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszenia
łososia ostatnio zrobiłam z przepisu z facebooka dietetyczne przepisy Figury, taka aplikacja, pyszny był! wogole wostatnio polubiłam łososia i chyba to moja ulubiona ryba teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pstrąg flądra dorsz łosoś okoń jeziorny i morski sandacz halibut pycha wędzone ryby są ale dla mnie tylko na ciepło z makrelą na czele ale i łosoś na ciepło wędzony jest pyszny a pstrąg wyciągnięty świeżutki z wędzarni toż to niebo w gębie :) jeziorne ryby nie bardzo mi smakują w sumie chyba poza okonkiem nic mi nie smakuje jakieś takie mulaste są np karp karaś płotka albo z wielką ilością ości np wcześniej już wspomniana płoć blehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allldonka
Ja też jesli zamawiam w Tekedzie sushi to staram sie brac zawsze w łososiem. Dla mnie to taka dobra rybka i w sumie zawsze mi we wszystkim smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam karpia:-i mirunę,morszczoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nototenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katrem ma racje, łosoś jest super, lubie pod każdą postacią i do tego jeszcze teraz pokochałam smak wędzonego łososia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P A N G A!!! mmmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łosoś jest super. I własnie ja w tym roku chyba zrezygnuje z karpia z wielkimi i dużymi ościami własnie na rzecz łososia. To jest to co ja lubie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cod,sola pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halibut i łosoś są przepyszne, jadlam kilka razy w tej restauracji www.mariaszek-gdynia.pl/13/menu i naprawde bylo mega, mega smaczne:) bo polskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie koniecznei wędzonych filetów z makreli ;) ja je w polo kupuję, sa przepyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie owoce morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada taki spam. Nigdy z tych "polecanych" stron nic nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię flądrę, ale wyłącznie przyrządzoną przez Checz Kole Szperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubię węgorza w restauracji Checz Kole Szperka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patllinka
Ja bardzo lubię ryby, ale trzeba przyznać, że ostatnio ich ceny po prostu zwalają z nóg. I nie mówie tu o mrożonej pandze czy mintaju, tylko o takich lepszych, np. łososiu. Dlatego w sumie świeżą to bardzo rzadko kupuję, raczej już te wędzone lub w zestawach sushi (np. w http://www.sushi-tokyo.pl/zestawy-3 mają zawsze bardzo dobrą rybę). Często też robię sałatki śledziowe. No ale jak bym miała powiedzieć to chyba zdecydowanie najbardziej lubię łososia, ewentualnie halibuta, ale zawsze czekam na jakieś dobre promocje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie smażonego pstrąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge polecić pyszne sushi w Krakowie http://miyakosushi.pl/ Powiem szczerze ze jesli chodzi o jedzenie to nie ma lepszego i przyznam ze jestem u nich chociazby 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×