Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guys z luckiem

Jeśli wasza dziewczyna ma duże stopy...

Polecane posty

Gość gość
niekoniecznie wszystkie wysokie maja duże stopy,co za bzdura ja mam 176 i mam stopę 38 :P dużo moich "sporo mniejszych" koleżanek ma większą ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha najlepsze jest to, ze faceci narzekaja na duze stopy, ale gdy dziewczyna jest niska (a co idzie za tym ma male stopy) mowia ze nie chca byc z karlem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentolowa lifka
Wiedzialam ze tepe krowy beda zaraz podawac swoj wzrost i nr stopy zeby udowodnic jakie to sa wyjatkowe i piekne, bo nie maja powyzej 42...zamiast skomentowac buca ze jest pusty jak beben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 cm, wielka stopa bo 40 i brzydka w dodatku a faceta takiego mam że lepszego na całym świecie nie ma. Widać nie każdy facet lubi być deptany przez boskie kobiece stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to się kręci nadal
ciasteczkowa mi. ja też w wieku 10lat miałam stopy 35 i nadal mam 35. nic nie urosły (a teraz mam 20) . a niższe ode mnie mają większe stopy. karłem nie jestem bo mam 167, więc niewiele mniej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita9184
jesli dziewczyna ma 180 cm wzrostu i stope nr 38 to rzeczywiscie bedzie zaje..scie wygladac. Niedosyc ze bedzie to komicznie wygladac to jeszcze laska bedzie sie przewracac! Mnie osobiscie smiesza wysocy faceci ktorzy maja malutkie, nieproporcjonalne stopy. Ludzie!! Najwazniejsze sa proporcje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za różnica jakie dziewczyna ma stopy mnie osobiście nie przeszkadza że ma rozmiar 41 czy 42 ważne żeby były zadbane i to wszysko ,kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 176 , jestemn szczupla a rozmiar nosze 37 dlatego nie zawsze wysokie dziewczyny maja duze stopy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam numer buta 38, 170 cm wzrostu i słyszę od mojej durnej siostry, że mam płetwy nie stopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet _ gość
A mnie się podobają wysokie dziewczyny z dużymi stopami. Oczywiscie zadbane dziewczyny. Pozdrawiam wszystkie z dużą stopą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście szurnięci spece od piękna:-) długie nogi wysoka baba i mała stopa ,to chyba do komiksu się nadaje proporcj***ałwany decydują o pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 41 i mam paskudne stopy - płąskostopie poprzeczne i bardzo długie place a mam tylko 173cm ale mój chłop też ma niesamowicie wielka płetwę hehehe bo 47-48 przy 190cm ale kocha moje stopy takie jakie są - przyzwyczajony jest do tego że trudno mu znaleźć buty więć z racji że posiada dziwadła wgl nie dziwią go moje :) Jako gówniara miałam niesamowity kompleks na ich punkcie wiecznie w zakrytych butach ale już mi przeszło, pożyłam trochę na tym świecie i widziałam już różne nieszczęscia i moje stopy to przy nich pikuś mimo że w rozmiarze 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezsensowne problemy fetyszystow. stopa to stopa, sluzy do chodzenia a nie do spuszczania sie na nią, piekna byc nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro24
Moja laska ma wzrost 176 i stopy 41. Na początku troche mi to przeszkadzało, bo są dość duże, ale mega o nie dba i są przemiłe :) Jak uprawiamy seks i leże na niej, to nawet bardziej mnie podniecają takie długie i bez wylizania ich się nie obędzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
nie przesadzajcie mam 175 i rozmiar 41.5-42 jedyny problem to czesto nie moge kupic sobie swoich wymarzonych butow bo koncza sie na 41 , dbam o moje stopki a moj chlopak je lubi nie mamy z nimi problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o całokształt, jakie kobieta ma proporcje, ale jeśli ten jegomość tak wrzuca na dziewczyny z niemałymi stópkami, to widocznie sam ma spore kompleksy, albo naprawdę mało w życiu widział, w dodatku jest zwyczajnie głupi i nie ma większych problemów. Ot i wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżbys autorze byl uleglym masochista ze tak cię interesują kobiece stopy? I piszesz o jakiś pozycjach z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prof Hourus z UM w swoich wykladach powiedzial ze kobieta majaca duze stopy potrzebuje partnera majacego penisa w stanie wzwodu wiecej niz 18 cm aby mogla przezywac orgazm i zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0817
Ja mam 14 lat i rozmiar buta 43,a mam co narazie 172 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie stopa to stopa Mam 167 i rozmiar buta 37, dużo biegam i Lubie to.Dlatego często mam krwiaki na stopach itp.No ale cóż zwisa mi to. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli mam około 165 cm wzrostu i rozmiar stopy 39-40 i złożę np. glany, to mogę niewychodzić z domu? Owszem, nie lubię tego, że mam dużą stopę przy tym wzroście plus płaskostopie, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to aż tak oceniana zauważana cześć ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Kobiety o stopach od 42 w górę. Uwielbiam takie całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja na ten przykład wyciągam na maksa mojego konia no oczywizda w granicach rozsądku żeby wora nie porwać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten post napisało jakieś kurdoplowate dziewczę chyba bo nie wierze ze są faceci z mózgiem jak dziewczyna,stopy są proporcjonalne do ciała w większości przypadków jakby wysoka miała mała stopy wyglądałaby jak karykatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co się wstydzić
mam 163 cm i 26,5 cm (40-41) rozmiar buta i platfusa na dodatek, ale cieszę się że mam zgrabne ciało i twarz normalną w miarę. Nie ma co się przejmować stópkami każda kobieta ma swój urok :) A to nie jest koniec świata. Wiadomo czasami to przeszkadza bo nie znajdziesz nr buta jakiego chciałaś ale szukasz dalej . Nie ma co płakać faceci i tak wolą patrzeć na piersi i pupę :D (pozdrawiam xd) Więc nie ma co się martwić każda kobieta i kobietka jest piękna a ja jestem bardzo młoda <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz kochanie,70 procent mężczyzn najpierw spogląda na nóżki Kobiety; a Twego uroczego platfuska ,z przyjemnością bym wycałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużostopa
Ja przy wzroście 178 mam rozmiar 42, znalazłam partnera, który ma fioła na punkcie moich stóp, nic się nie liczy bardziej od moich stóp, to już zależy od mężczyzny i tego jakie mają gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna ma 41 i bardzo mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
Dnia 29.11.2009 o 16:44, Gość no to utwierdziłam się w swoim napisał:

kompleksie 😮 mam 175 cm wzrostu i stopy w rozmiarze 40, i straszne kompleksy na ich punkcie 😞

Drogie panie. Powiem na prostym przykladzie. To ze bardzo lubie pomidory to nie znaczy ze nie lubie papryki czy innych warzyw.Tak samo z kobietami.Lubie wysokie I niskie,szczuple I wieksze.Moze to zbyt prosto zabrzmi ale liczy sie charakter.Ja bylbym nawet z wyzsza kobieta jesli podobalby mi sie jej charakter. A mam 183 wzrostu. Pozdrawiam I zdajcie sobie sprawe ze ci co narzekaja na np. Wasze stopy to raczej maja jakies kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×