Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostownica //qqqqqqqqqqqq

jaka prostownica najlepsza

Polecane posty

Gość prostownica //qqqqqqqqqqqq

Dziewczyny, jaka prostownice do wlosow polecacie. Ma to byc prezent od meza wiec moze byc droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre są prostownice Remington warto w nie zainwestowac bo jest to zakup na lata a nie miesiace tak jak te inne gówienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też podpisuję się pod remingtonem, dobra firma. a jak zajrzysz do magicznej planety to trafisz różne modele prostownic w przyzwoitych cenach - mają sporo obniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umma
remington a najlepszy jej model to shine coś tam, popatrz na rankingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rest
Babyliss najlepsza! Nic się z nią nie dzieje. polecam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga ma ga ma ga ma
ja mam Ga.Ma Ceramic Nano Tourmaline. jest profesjonalna dlatego kupuje się ją w sklepach z artykułami fryzjerkimi, ewentualnie allegro spisuje się dosyć dobrze, nagrzewa do 220st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka.6
Najlepsza prostownica jaką znam to Wahl Cutek Ceramik http://www.vitalitys.eu/pl/prostownica-do-wlosow/972-prostownica-cutek-ceramic.html testowałam ją w salonie przez kilka lat dziennie obsłużyła minimum 5 klientek. Inne które miałam z zapasie po prostu wysiadały a ta służyła. jest to profesjonalna prostownica fryzjerska nie żaden przereklamowany badziew z marketu. Żadna prostownica z marketu nie wytrzymała nawet miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchowa

Używam od dwóch tygodni babyliss st450e i to jest prostownica stworzona dla mnie! Przede wszystkim uwielbiam jej oberżynowy kolor. Jest piękny. Mam wrażenie, że czarne płytki ceramiczne są bardzo, ale to bardzo gładkie. Na pewno nie ciągają moich włosów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomka

rzeczywiście kolor ma piękny. na jesień jak znalazł. ale nie tylko na jesień. sama używam prostownicy od może dwóch tygodni i uważam, że jest fenomenalna! bardzo szybko się nagrzewa, można ustawić temperaturę, czyli jeszcze bardziej dopasować ją do swoich włosów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja już mam druga prostownice z babylissa a wcześniejsza miałam z piec lat chyba, są super trwałe nie psują się, po prostu chciałam coś nowszego, teraz kupiłam taka z serii creative i jest super, szybko się nagrzewa, ma regulacje temperatury i na najniższej temperaturze włosy i tak są proste cały dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×