Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrianeo

Co sie dzieje ze mna?

Polecane posty

Gość Adrianeo

Witam...mozliwe ze ten temat byl juz przerabiany ale mimo to pisze bo mam problem z samym soba chyba...otóz nie wiem czemu ale jeszcze nigdy nie zakochalem sie...mam 20 lat..za soba wiele nieudanych zwiazków...naprawde wiele dziewczyn próbowalo zdobyc moje serce lecz bezskutecznie....zawsze jest tak ze pospotykam sie z jakas dziewczyna ktróa zwróci soba moja uwage...głowie to one chca znajomosci..i zawsze jest tak ze tylko na znajomosci sie konczy gdyz ja niepotrafie odwazjemnic uczucia...2 osobby dosyc powaznie zranilem dlatego ze sobie wmawialem ze cos czuje...wiem ze to zle tak sobie wmawiac..ale przeciez nie mam serca z kamienia?? prawda? mam wielu przyjacól itd..naprawde chcialbym sie zakochac...wiele razy próbowalem lecz ja nie umiem nie potrafie...nie wiem co mam robic...moze nie trafilem jeszcze na ta włascia? nie wiem to jest niemozliwe...jest jakis sposób by sie zakochac? naprawde nie chce nikogo wiecej krzywdzic..to juz mnie denerewuje powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
nie natrafiles jeszcze na ta odpwoeidnia ja tak samo mialem az do nie dwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbhfb
przecież ty jesteś szczęśliwym człowiekiem milosac to dopiero ranienie siebie i kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianeo
No nie wiem czy jestem taki szczesliwy...chialłbym wkoncu sie zakochac..zobaczyc jak to jest..by nie ranic juz nikogo wiecej...mozliwe ze nie trafilem na kogos odpowiedniego ale czy za kazdym razem mam ranic? to sie staje troche męczące juz..za kazdym razem cieżej mi powedziec jakiejkolwiek dziewczynie ze nic nie bedzie ze jednak nie potrafie sie zakochac..a najgorsze jest to jak one sie we mnie zakochaja...wtedy to juz obwiniam sam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×