Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknie Rosa Clara

Polecane posty

Nie wypowiadam się, ale czasem Was podczytuje. :) Lubie fora, gdzie jest więcej luzu i dlatego lubię Was czytać. W każdym razie natknęłam się na mnóstwo tematów, gdzie narzekacie, że znowu ten Pronovias. I dlatego pozwoliłam sobie pokazać Wam ciekawą firmę z sukniami ślubnymi. :) Została mi ona polecona i jak ją odkryłam to się zakochałam, więc spełniam dobry uczynek i polecam ją dalej. ;) Firma to hiszpańska Rosa Clara - www.rosaclara.es Nie jest to reklama, tylko po prostu chce Wam coś fajnego pokazać. Jak Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko jakie ceny tych sukien, skoro pochodzą od tak znanych projektantów :o Wg mnie nie powalają na kolana - z nielicznymi wyjątkami. A że spotkałaś się z narzekaniami na Pronovias - wg mnie suknie z wcześniejszych kolekcji były szyte na jedno kopyto, wszechobecna koronka i baardzo podobny krój... Widzę że kolekcja 2010 odeszła zupełnie od tej stylistyki - ale za to są praktycznie same suknie w greckim stylu... Jakaś mała różnorodność w tych sukniach Madonny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny sukien kształtują się mniej więcej tak(info od koleżanki która była w ich hiszpańskim salonie, bo w Polsce salon się przenosi i jest na razie zamknięty) Rosa Clara - 2-3 tys Euro Rosa Clara Two - 1000 - 1500 Euro(na podobnym poziomie cenowym co np. Pronovias) Suknie znanych projektantów - około 20 tys zł Czyli każdy może sobie coś wybrać. Suknie z Madonny są takie jak panuje obecnie moda, były modne koronki to koronki, teraz jest modny lekki grecki styl to są lekkie suknie. :) Ja osobiście choć Rosa jest dla mnie na pierwszym miejscu Madonny nie skreślam, bo perełki można znaleźć. A chciałam pokazać, że są inne możliwości oprócz Madonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia obudz sie
zalamka..;. kazdy moze sobie cos wybrac - nie, Zia, dla wiekszosci kobiet te 1000 euro to zdecydowanie za duzo. Obudz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×