Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abrakadabra...-

wulgaryzmy w trakcie uprawiania seksu

Polecane posty

Gość Abrakadabra...-

ciekawa jestem...jakich uzwacie wulgaryzmów w trakcie seksu w celu podniecenia partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
ale co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
a moze jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_W
Ja używam co nas kręcie (przynajmniej mnie) a moja Pani nic nie ma przeciw:) Szczególnie jak jeszcze opowiada mi swoje historie z życia erotycznego. Zawsze polecą jakieś epitetki dodające pikanterii - taka erozabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
nie używam wulgaryzmów podczas seksu mój partner też tego nie robi nas to nie kręci ...a po za tym nie wyobrażam sobie żeby mnie podczas ktoś wyzywał od suk czy kurwy ale jak komuś to odpowiada to mnie nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
tak tylko pytam...bo ostatnio padła taka propozycja...nie to żebym była aż tak pruderyjna... ale nie potrafiłam...przez gardło mi to nie przeszło..hmm... wiec szukam inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
moze nie koniecznie wyzywanie się od różnych... chodzi mi o bardziej subtelne, jesli w ogóle można tak powiedzieć o wulgaryzmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci o coś w stylu
zerżnij mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
no cos w ten deseń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra...-
tez myślę, że może byc fajnie...nigdy tego nie robiłam...troche mi brak odwagi i nie wiem jak to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety
a nie pierrdolicie ogólnie o dupie maryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci o .....
Po prostu musisz raz się odważyć i jeśli jego reakcja będzie pozytywna (a raczej będzie) to wtedy sama już będziesz używać takich "słówek" bez skrępowania :) Na początek może powiedz podczas gry wstępnej "wejdź we mnie" .... i tak samo się rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczna
W polskim jezyku to bym chyba nie potrafila... ale w jezyku, w ktorym kraju zyje bardzo mi sie to podoba.. moze dlatego, ze nie czuje sily slowa. Lubie nawet, gdy facet mowi do mnie ° jestes cudowna dziwka... kochanie moje° ale uwierzcie mi, ze w innym jezyku to brzmi cudownie. Nie wiem dlaczego ale bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
ja też to lubię ale zawsze mi zaczyna brakować słów w trakcie no ileż razy można mówić "zarżnij mnie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggdfdddfddddd
zagraniczna - czy to język francuski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
* miało być zErżnij mnie a nie zarżnij ;P sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu podniecenia partnera to nie używam wulgaryzmów. Jakieś suchary typu" a teraz będe twoją suką" raczej spowodowałyby wybuchy śmiechu :P Oczywiscie mowimy o rżnięciu i pierdoleniu.Natomiast chłop rzuca we mnie wyzwiskami,ale to ze względu na nasz układ-on dominujący,ja uległa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperEgo Samanty Jones
Do mnie facet mówił podczas seksu że jestem jego dziwką, suką itd. I rozkazywał mi w stylu "trzyj sobie c**ke k***o!!" i "krzycz s**o!!" i najpierw wydawało mi się to jakoś sztuczne a potem porostu zaczęło mnie to podniecać. Moze nie każdą to będzie kręcić, ale ja akurat nie lubie sentymentalnego spokojnego seksu (lubie ostre jazdy z biciem i duszeniem) więc mi jak najbardziej to odpowiada. Do tego nie jest to mój facet tylko kochanek, więc nie potrzebuje romantycznych wylewów podczas seksu. A jak nie wiesz co masz mówić to znaczy że nie powinnaś tego robic bo nie masz tego w naturze. Jednak jak nie chcesz sprawić zawodu chłopakowi, to powiedz mu np jak będziecie sami "Zerżnij mnie Kochanie, byłam bardzo niegrzeczna i potrzebuję kary" albo "Chciałabym żebyś mnie posuwał tak, żebym krzyczała z rozkoszy" i sądzę, że jedno takie zdanie wystarczy i nie będziesz już podczas seksu musiał się wysilać;) A i mała pamiętaj - faceci uwielbiają jak laska krzyczy i jęczy, nie duś tego w sobie. Jak dusisz to wtedy Twoja przyjemność jest słabsza, bo hamujesz coś co w seksie jest naturalne. nawet jeśli nie będziesz umiała wypowiedzieć "O tak... pier**l mnie tak kochanie!!" to samo och ach i ech odpowiednio głośno sprawi, że facet będzie sie palił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubiem jak mnie kolega wali w Pupciiem i wtedy mu mówię, dymaj mnie ostro ty wspaniały ogieże, wkładaj mi w Pupciiem aż po same jajca, lisz mi suty i gryź w uszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ciekawe pytanie. ja niestety nie używam żadnych ale możę trzeba spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×