Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Który jesteś rocznik Iza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były sliczne buty, ale ja bym nie przesadzala z ta Suri:P To nie byl przwdziwy zamsz:P Ale fakt, piekne były. Taka jedna malpa z mojej klasy pozazdroscila i kupiła sobie takie same, tyle ze brazowe. Ale brazowe nie były tak urocze jak czarne:) Julia ja lubialm "Lawe" Sixteen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj słuchałam Kelly Family i Sixteen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka ja akurat w tym okresie nosiłam tylko sportowe buty,nie cierpiałam lakierek i dziewczęcych butów.Byłam strasznym chłopaczyskiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawie nie ma różnicy,ja 81 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Coś w tym jest skoro ostatnio na stacji benzynowej jak kupowałam papierosy z koleżanką to sprzedawca pytał nas o dowód,a najlepsze jest to że koleżanka ma trójkę dzieci,w tym jedno w wieku szkolnym :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, gratuluję :) Ja też wiedzialam ;) Sixteen bardzo lubiłam, dzięki wielkie za przypomnienie. Zdjęcia wrzucę, a na nich kasety, karteczki i inne gry :) Tylko mi się kabel gdzieś zapodział, ale znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki persephone :) Na jakis czas mam spokoj, pozniej znowu bede sie martwila:) bylam godzine temu odpalic samochod zeby silnik sie rozgrzal, odpalalam chyba z 10 min...a dymu ile bylo :D ciekawe jak odpali rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki,widzę,że wspominacie sobie ;) u mnie się na razie wyczerpały wspomnienia ;) ale nie myślcie,że mnie nie ma ;) wchodzę,podczytuję ;) Teraz dużo czasu zajmuje mi sprzątanko ;) pozdrówki,miłego dzionka :) Izka-mam nadzieję,że autko odpaliło bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Widze że jestem troszke od was starsza:( Mamo O i K czemu zlikwidowałaś znów swój topik? Spadasz w rankingu:( Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj-pierwszy zlikwidowałam bo jakieś ktosie miały coś przeciwko niemu,a drugi modki usunęli sami. wiem,że spadamy,trudno,już nie chcę zakładać topiku bo więcej mi się przez to obrywa niż to warte. pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki Dziś jestem w pracy,ale mróz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki. Autko stalo cala noc w temp -15 ale jakos tam odpalilo na szczescie. Oczywiscie troche to trwalo ale dalismy rade :) Jak tam prezenty juz macie dla bliskich? Ja mam dla narzeczonego ( zamowiony ) dla rodzicow tez (zamowiony ) dzisiaj jeszcze kupie dla brata, bratowej i bratanic . Az lezka sie w oku keci ze tyle kasy mnie to wyjdzie, ale coz...sama jestem sobie winna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozystajac z okazji chcialam sie wyzalic, ze opryszczka mi wyszla znowu :/ a dopiero miesiac temu mialam i to bedac u narzeczonego :/ biedak z niego ciagle trafia na moje opryszczki. Teraz przyjezdza 27 i mam nadzieje, ze do tego czasu nie ebdzie po niej skladu i ze nie wyjdzie zadne nowe wstretne cos. Ale to chyba przez ten stres zwiazany z praca. Pamietajcie o ochornie waszych ust przed zimnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już prezenty dałam wcześniej mamie,tacie i siostrze.Z chłopakiem nie wiem co zrobię,raczej nie zasłużył na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jakie kiedys prezenty dostawalismy na gwiazdke? :) ja pamietam jak dostalam barbie i taki domek dla barbi. Takiego rozowego pieska, ktory gdy sie go wlaczylo chodzil, szczekoal i podnosil lapki do gory, jak ja go uwielbialam heh. Pamietacie nasza radosc ogolnie z kazdego prezentu a nie jak teraz "tak komorka? a Ania/Monika/Hubert/Bonifacy maja lepszy model :( łyyyyyyy :( hlip hlip" cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza ja kiedyś dostałam żywego psa,wyobrażasz sobie moją radość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kiedyś na Mikołaja kurtkę, taką fioletową;) Rodzice przyszlo do domu i mowią, że spotkali Mikołaja i dał dla mnie kurtkę, a ja na to "Eeeeeeeeee kurtka?" z takim rozczarowaniem:D Bardzo ją lubiłam potem, służyła mi trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała Lilka zawiedziona że nie dostała zabawki tylko kurtkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - wyobrazam sobie Twoja radosc. Ja namawialam rodzicow na psa dluuuuuugo az w koncu w wieku 11 lat go dostalam. Teraz mamy 2 pieski :) a kiedys sie tak cieszylam ze Swiat...teraz tez sie ciesze ale juz ni tak bardzo. ehh piekne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak się jest dzieckiem wszystko wydaje się piękne i magiczne,z wiekiem się z tego wyrasta niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mama :) ja jestem dzisiaj w pracy zostaje od razu na nocce, ale pozniej hehe 5 dni wolnych :) a jak! Mama mozesz jednak miec linka? nie musisz wysylac do ludzi maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×