Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Witajcie Kochane,wróciliśmy dziś,ale na dobre to wejdę jutro bo dziś to jeszcze jestem przytłoczona wszystkim. Śniegu strasznie dużo u nas,miejscami przy drodze zaspy wysokie na 2-2,5 metra,do mnie nie dojechaliśmy,musieliśmy zostawić auto przy głównej i podejść do domu ok pół kilometra tak drogi zawiane,masakra. Wyjazd w miarę,leczenie dzieci ok,diagnozy wydają mi się trafione(wszystko muszę obgadać z moją panią doktor) ale warunki panujące tam okropne. dobra,spadam nie smędzę bo jestem zmęczona i dlatego chyba wszystko widzę w czarnych barwach ;) dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jutro opowiedz dokladnie co i jak :) co z tymi warunkami bylo nie tak i jakie diagnozy u dzieci? Mam nadzieje, ze teraz bedzie juz wszystko git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 🖐️ witaj z powrotem.Na pewno wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Mamo, fajnie, że wróciłaś, czekamy na relację. Iza, ajjjj i wszyscy >>> miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) co tam jak tam? Ale mialam dzisiaj sen....snil mi sie dzien slubu, slub za 30 min a ja ani nie umalowana, ani nie uczesana hehe;p to juz ktorys taki sen...skad to sie bierze?:) hehe aha zapomnialam wam powiedziec, ze nie jade do mojego K. tylko on przyjedzie do mnie hehe - jaki git i pojdziemy na nauki przedmalzenskie i do poradni rodzinnej...ehhh tyle spraw.... a co tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, dziś śniło mi się, że byłam z rodziną w Słowenii, a tam wybuchła wojna... to tak a propos dziwnych snów. Fajnie, że K. przyjedzie :) A sny sprawdzają się na opak, więc wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jestem :) I wczoraj wieczorem przypomniało mi się coś takiego jak wyliczanki :) "Ene due like fake torba borba usme smake deus deus kosmadeus i morele baks" >>> jakkolwiek to się pisze ;) No i "wpadła bomba do piwnicy, napisała na tablicy, SOS, głupi pies, kogo kochasz, tego bierz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Mama jak tam pobyt w szpitalu? Badania wyszły dobre? Izabelka to pewnie już nie możesz się doczekać kiedy twój K. przyjedzie:) A gdzie zamieszkacie po ślubie? Ty u niego czy on u ciebie? Persephone ja też znam te wyliczanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Ajjjj juz sie nie moge doczekac. Moje kochanie ma dzisiaj urodziny wiec juz mam zamowionego pieknego torcika i inne takie tam :) Bedzie mial "juz" 22 lata hehe, a ja 26;/ coz robic :p Dzien mija mi oki, pogoda na szczescie fajna wiec tylko sie cieszyc. Od poniedzialku bede chodzila na nauki rpzedmalzenskie, mam nadzieje, ze nie beda az takie nudne...ostatnio jakos malo spie...tez tak macie? nocmalnie spalabym do 13-14 w dniu wolnym :p a dzisiaj obudzilam sie o 6, pozniej o 8 i wstalam o 10:00 to nienormalne jak na mnie tym bardziej ze poszlam spac po 1:00...ehhh chyba zyje miloscia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze po slubie bedziemy mieszkac u mnie. Najlepiej by bylo na swoim ale coz...na to brak kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale bez pieniędzy.............:( Cześć tu Leja:) miałeś zmienić stopke.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) Ajjj, bo my prawie z jednego podwórka ;) Iza, ja śpię normalnie, tylko mam ostatnio dziwne sny, ale poza tym wszystko oki :) Mama, Najahaje, Xazui, Lilka, gdzie jesteście? Tuleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co sie dzieje z xauzi i Lilka? Mama na pewno jutro albo w poniedzialek sie odezwie :) A Najahaje co? Raz sie odezwala i znowu gdzies polazla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,ja na razie cierpię na brak czasu ;) a poza tym mnie jakoś odrzuca od kompa :P może to i dobrze :P:D M jest więc nie chce się przy kompie siedzieć ;) jutro dużo załatwień,w tym z dzieciakami do pediatry i pulmonologa więc chyba dopiero we wtorek siądę przed kompem . Miłej niedzieli życzę :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pobytu w szpitalu to badania raczej dobre..ale K wyszła alergia dosyć poważna na roztocza kurzu domowego,a walka z tym to jak walka z wiatrakami,poza tym ma przerost migdałka i prawdopodobnie przez to łapie tak często infekcje gardła. O badania wyszły w miarę,wykluczono mukowiscydozę,ale czy to nie astma to nikt nie jest pewny,dalej ma zmiany osłuchowe,muszę jej robić 4 inhalacje dziennie+drenaż oskrzeli czyli dość mocne oklepywanie i "wyciskanie" zalegającej wydzieliny żeby to nie przeszło w stan zapalny. Lekarze i pielęgniarki w szpitalu ok,salowe,kuchnia ok ale warunki "hotelowe" fatalne.Pościel okropna,łóżeczek dla dzieci brak.Musieliśmy zsunąć 2 łóżka i tak spałam z dzieciakami aby Ola nie spadła z łóżka. Co poza tym...nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać,jutro do lekarzy omówić wyniki leczenia w Rabce,za rok wyjazd kontrolny z obojgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewzynki :) co tam jak tam? U mnie jest juz moj K. a mi jak zawsze zajady wyszly :(ale lepsze to niz opruyszczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza & Co. miłego popołudnia, bawcie się dobrze, tylko grzecznie tam ;) Forumowicze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Persephone,grzecznie,coby za 9 miesięcy tylko ślub był a nie połączony z chrzcinami :P:D Witam wszystkich,właśnie odwiozłam M na pociąg do pracy,znowu wyjazd:( co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja jestem tylko nie mam teraz czasu wchodzic na net :) ale ogolnie cos tas teraz tylko 3 zostaly...a gdzie reszta, Lilka, xauzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×