Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość Izabelka etc.

zabawy do pozna na dworze, a nie siedzenie przed kompem, TV. Nigdy nie bylo nudno....ehhh to byly czasy :) Szkoda ze nie wroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat o jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamietam.........
te karteczki to byly najlepsze:D jak puscili w kinach krola lwa, to tylko na takie kartki sie wymienialo :P kuźwa to byly czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizuzizuzi
ja pamietam :) super czasy :P a karteczki mam do dzis :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo karteczki pamiętam ;p jak dostałam od siostry jakaś taką co mało kto ją miał i poszłam z nią do szkoły to był szał ...każdy chciał się wymienić ;) a ja się wymieniłam ... i w domu byl opieprz od siostry że oddałam taki okaz... szkoda że juśż nie mam ani jednej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróżby takie w zeszycie też były :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierało sie w segregatorach takie kartki i na nich byli jacyś bohaterowie z bajek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie kartki z titanikiem, z bohaterami filmów ?? a to pammiętam :D:D w przedszkolu był taki szła na to :D ale żeby 20-latkowie ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dwa albumy tych
karteczek :D pozniej weszla moda na kartki formatu a5, ktore wpinalo sie do segregatora :D to byly czasyyyyyyy... a te dzieci biedne teraz to nic tylko komputery :O za 15 lat zamiast wspominac fajne zabawy, tak jak my, to beda mogli tylko wspominac gry komputerowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Ja pamiętam jak kiedyś miałam nowy segregator do tych karteczek i biegłam się nim pochwalić i się wyrżnęłam, zdarłam kolano, ale i tak najbardziej ryczałam z powodu tego, że zarysował mi się segregator :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik puk pak
tuleja - karteczki to byly takie notesiki tylko ze obrazek byl na ich tle i sie kazdy wymianial. pamietam te czasy i strasznie mi do nich teskno. no i zal obecnych dzieciakow ze za pare lat beda wspiminac kto przeszedl ktory poziom a nie jak my jakies zeszyty z idolami, zlote mysli, jojo, ta zabawke co sie zwierzatka karmilo (tama cos tam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie...teraz dzieci żyją w świecie gierek a jak będzie wygdądać świat naszych wnuków ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed tymi do segregatorów były takie zwykłe.Pamiętam że miałam całą torbę tego.W zerówce sie wymieniałam nimi.Pamietam ze czesto sie wymieniałam a pozniej w domu ryczałam ze juz nie mam takiej fajnej karteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Hahaha no właśnie, tamagochi, czy jak to się tam pisze :D Pamiętam jak to miałam i trzymałam u siebie w piórniku na lekcji w podstawówce, a tu nagle włączyła się na cały głos melodyjka "happy birthday", bo moje zwierzątko miało urodziny i cała klasa w brecht :D na szczęście nauczyciel też miał poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rocznik 90 :-D ale w dzieciństwie też miałam karteczki,złote myśli i tą zabawkę z tym zwierzątkiem co się je karmiło...też był na to szał :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami guczi
czy ktos doszedł do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik puk pak
mieszcze sie w przedziale 81-89 i tak uwazam. pewnie mlodsze pokolenia sie nie zgodza. wszystko co robilismy mialo swoj urok. ta niewinnosc, to kombinowanie jak majac kartke papieru wymyslec zabawe na 5 osob itd. pamietacie ten dreszczyk gdy chlopiec przeszedl obok was? jak calowalyscie sie pierwszy raz w butelke? teraz dziewczyna w w eiku 13-15 czesto ma wiele wiecej za soba niz niewinna butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś zapomniałam o tej zabawce i przez jakiś tydzień nie zaglądałam ...po tygodniu przez przypadek znalazłam a tam "bye bye" padło z głodu i z nie sprzątania po nim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik puk pak
no wlasnie o to tama mi chodzilo :) ja sie tym bawilam chociaz swojego nie mialam wiec zawsze pozyczalam od kogos. fajne czasy. a szal byl na to niesamowity. i wsrod chlopcow i wsrod dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
ja tez! ja tez pamietam :) super sprawa.. a jak sie latem skakało w gume?teraz to nic tylko net.. byly karteczki, byly tez takie krazki(sic!nie pamietam jak sie nazywały) ktore ukladało sie jedno na drugim i sie rzucalo w niego.. co sie odwrocilo to twoje :) suuuuper czasy :) ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMIETAM! :D gra w szukanego, gonic, podchody, wymiana karteczek z notesow, chodzenie na podworko na koc i bawienie sie barbi :P budowanie bunkrow ze swiezo skoszonej trawy :P budowanie iglo :) echhhh to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rocznik 80
zbierałam obrazki z gumy TURBO :) kto pamięta??? pewnie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rocznik 80
podchody pamiętam... to była zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×