Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Cześć dziewczynki ajjjj ja pokaże tylko jak będę miała wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...jutro jade zlozyc 2 podania o prace...trzymajcie kciuki zeby mieli jakies wolne miejsce chociaz z tego co wiem nie maja :( piekna pogoda dzisiaj byla, jak jutro tak bedzie to jade z tata na wycieczke rowerowa - jak wyjezdzamy to zazwyczaj ok 5-6 godzin nas nie ma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Iza, trzymam kciuki! Ajjjj, szkoda, że się nie udało z kawą, może następnym razem. Miłego dnia, ludki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dostalam prace i zaczne ja 1 kwietnia. Ostatniego marca pjde tam zobaczyc co i jak i czy ja chce czy nie...powinnam sie cieszyc ale sama nie wiem...nie w moim zawodzie nie wiem czy sobie poradze, za najnizsza krajowa :p Otoz jako hehe recepcjonistka :p a w sumie to bede do wszystkiego troche tu troche tam.Apozniej wlascicielka za 7 miesiecy otwiera osrodek w ktrym zatrudni mnie w moim zawodzie wiec ta praca terazniejsza to by bylo takie przeczekanie...ehhh no ale w sumie wiecie jak to jest pracoac nie w zawodzie, wejsc do nowego srodowiska, za o wiele nizsza pensje ale sru...trzeba ei cieszyc tym co jest chociaz ja raczej sie teraz smutna zrobilam...mam nadzieje, ze jednak bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, oczywiście, że będzie git! Tym bardziej, że jak sama mówisz, to jest na przeczekanie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki :) Iza ale się cieszę,nawet nie wiesz jak bardzo :-D widzisz wszyscy Ci mówili że będzie dobrze i jest.Gratulacje kochana 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze chociaz troche nie bo te radosc psuje strach przez tym ze sobie nie poradze bo bede taka "do wszystkiego" no i wiadomo, nowi ludzie, nowe obowiazki zupelnie inny czas pracy no ale moze bedzie git :) oby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone-:( szkoda:( Izabelka ale się cieszę,super :) na pewno sobie poradzisz:) Ciekawe czy Julka też znalazła prace? Nie zagląda tu coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nie pisałam przez kilka dni, bo dopadła mnie jakaś chandra:( Niby wszystko jest ok,a ja jestem taka przybita:( Izabelka- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cieszę się ogromnie. Mam nadzieje, że wszystko ułozy się po Twojej myśli. Ja byłam w pon na rozmowie, i byc może od września pojdę na staż do szkoły. W niedzielę Hubert dostał bardzo wysokiej gorączki, odchodziłam od zmysłów, bo nigdy wcześniej nie chorował. Poszłam z nim do lekarza i okazało sie, że to zęby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jak milo ze jestes :) coz...chandra dopada wzystkich niestety :( mam nadzieje, ze z Hubertem juz oki i ta goraczka od zebow?:( biedny maluszek. Julka mam andzieje, ze dostaniesz te prace :) ogolnie to podziwiam cie ze chcesz pracowac jako nauczycielka..dzisiejsze dzieci i mlodziez sa okropne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, ja po tej polonistyce nie mam za dużego wyboru:O Powiem Ci, że jak poszłam na tę rozmowę w pon, to byłam przerażona gwarem na korytarzu:P To pewnie kwestia przyzwyczajenia, i mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę z tymi dzieciakami:) Zresztą jest szansa, że będę uczyc tylko w podstawówce, klasy 4-6 więc może nie będzie tak źle. Z Huberetm już ok, choc teraz dla odmiany ma opryszczkę na ustach:O Zawsze coś musi byc! Gorączka była na 100% od zębów, bo na drugi dzień wyszła mu ostatnia piątka, więc już będzie spokoj z tym spokoj. Tak mi się nie chce robic świątecznych porządków:O W tym roku po raz 1 spędzamy święta samotnie. Zawsze jeździlismy do moich rodziców do Zamościa, ale w tym roku mąż pracuje i będę musiała wykazac się jakimiś szczególnymi talentami kulinarnymi:P:D Idę na papierosa, bo od tygodnia znowu palę . Miłego dnia dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert ma opryszczke? Nawet nie masz pojecia jak mu wspolczuje bo ja od dziecinstwa sie zmagam z opryszczka...czasem mialam 3 jednoczesnie! az strach sie bac;/ a nie wiedzialam ze palilas:p nie pal!!! mowie Ci nie pal! dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałam, że opryszczka lubi powracac:O Mam jakąs masc z apteki i smaruje mu kilka razy dziennie, trochę pomaga. Izabelka, paliłam przez kilka lat. Rzuciłam po ślubie, w ciąży bylo mi niedobrze jak tylko poczułam smród papierosów i tak w sumie było do tej pory. A w zeszłym tygodniu tak mi się chciało zapalic, że musiałam wydac 9,70 na moje niegdys ukochane Sobieskie:P Ukrywam się przed mężem, bo byłaby awantura:) Mam nadzieję, że to tylko taki chwilowy kaprys, a nie początek nałogu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka lepiej od razu przestan palic, bo za kilka dni wpadniesz znowu w nalog ;p a co do opryszczki to ja uzywam plasterkow na opryszczke bo masci nic mi nie dawaly...a jak juz to chyba najlepsza jest sprawdzona masc albo pasta cynkowa hm wstretne opryszczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie pal!!!!:)Ja nie pale i nigdy nie paliłam:P A jak z przedszkolem? Zapisałaś Huberta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, Julia, biedny Hubert... Natomiast jeśli mówimy o pracy w szkole: ja bym bardzo chciała tak pracować, ale niestety tu, gdzie mieszkam, nie mam szans z moim wykształceniem. Przed wyjazdem pracowałam w Polsce w szkole (do prawda nie państwowej, tylko językowej), ale podobało mi się baaaardzo :) PS. I jak chcesz, to pal, tylko teraz ceny są już tak masakryczne, że to rujnowanie samego siebie ;) Iza, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde...wczoraj chodizlam w krotkim rekawku tak bylo goraco a dzisiaj od rana deszcz :( Persephone jak ogolnie udala Ci sie wizyta w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na razie jeszcze słonko, ale też miało się na deszcz. Iza, wizyta w PL ok, załatwiłam Skarbówkę, spotykałam się ze znajomymi, spędziłam trochę czasu z bratem. Ogólnie- bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone - super, ze pobyt sie udal ja dzisiaj wzielam sie za sprzatanie, sprzatalam ui sprzatalam, umylam okna i zaczal padac deszcz hehe - jak zawsze, ale sru Mama - gdzie jestes? xazui - zrobilam wczoraj kuleczki na korale i kolczyki - turkusowe - bardzo ladnie wyszly chociaz troche czasu to zajelo, ale wyszlo abrdzo fajnie, musze tylko kupic bigle najlepiej srebrne i zapiecia do korali :) kupilabym dzisiaj ale coz...pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :) U mnie słoneczko od rana,ale jeszcze nie jest tak ciepło żeby chodzić w krótkim rękawie.Wczoraj byłam na spacerku to tak mi głowę przewiało że myślałam że mi urwie :o w pracy natomiast mam zimniej niż na dworze bo już nie grzeją i nigdy nie wiem jak się ubrać :o ale ogólnie pogoda super w porównaniu do zimy :-D Iza widzisz jak fajnie się to robi :) ja zrobiłam już 10 par kolczyków i sama nie wiem ile broszek.Jeszcze mi zostały korale do zrobienia,czasu mi brakuje.Chciałam Ci zrobić zdjęcia,ale się okazało że nie mam naładowanych baterii do aparatu,a ładowarka zepsuta :( Mam nadzieję że niedługo Ci je podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :) U mnie słoneczko od rana,ale jeszcze nie jest tak ciepło żeby chodzić w krótkim rękawie.Wczoraj byłam na spacerku to tak mi głowę przewiało że myślałam że mi urwie :o w pracy natomiast mam zimniej niż na dworze bo już nie grzeją i nigdy nie wiem jak się ubrać :o ale ogólnie pogoda super w porównaniu do zimy :-D Iza widzisz jak fajnie się to robi :) ja zrobiłam już 10 par kolczyków i sama nie wiem ile broszek.Jeszcze mi zostały korale do zrobienia,czasu mi brakuje.Chciałam Ci zrobić zdjęcia,ale się okazało że nie mam naładowanych baterii do aparatu,a ładowarka zepsuta :( Mam nadzieję że niedługo Ci je podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To co się dzieje na kafe to jakiś koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, co tu taka cisza? Jutro ide do nowej pracy wiec trzymajcie z amnie kciuki:) jakas krotka modlitwa tez nie zaszkodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone dzieki :) na razie sie nie stresuje, ale wieczorem stres mnie dopadnie o jutrzejszym poranku juz nie wspomne :pzrobilam korale...chcialam jeszcze zrobic kolczyki ale niestety nie mam bigli, bede je musiala zamowic na allegro, bo zapiecia do korali kupilam dzisiaj w pasmanterii http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0c0e5cac2d77b28.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Izabelka trzymam kciuki ale pewnie nie potrzebnie bo na pewno wszystko będzie ok:). Mój D. też od pierwszego zaczyna prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×