Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

niestety nic jeszcze nie wiaodmo, a bardzo bym sie cieszyla gdybym ja dostala! Codziennie rpzegladam ogloszenia, ale nic z mojej braznzy nie ma, ogolnie coz..sprzedawca - nawet na to si nie nadaje, bo trzeba znac sie na kasie fiskalnej - w zabce, na stacji bensynowej, lub jako telemarketer w jednej firmie - czytalam opinie ludzi ktorzy tam pracowali - oboz pracy, charujesz jak duren w nadgodzinach za ktore Ci nie placa, traktuja cie jak smiecia i tylko mobbing i mobbing. Ehhh cos strasznego..najgorsze ze musze miec prace bo niedlugo moj slub i przeprowadzka tutaj mojego narzeczonego :( niedlugo zwariuje! czuje sie bezuzyteczna, bezwartosciwa - coz dopada mnie czasem taki stan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza, wiem, co czujesz, bo sama byłam bezrobotna, a tego, co wykonuję obecnie, nie identyfikuję z pracą. Też bym chciała móc pracować inaczej, bo mi się to podobało, ale tak nie będzie. Głowa do góry, przede wszystkim znajdź sobie jakieś zajęcie i dużo wychodź z domu, spotykaj się z ludźmi, bo wtedy człowiek tak nie myśli. Ajjj, napisz do mnie na gg, może jeszcze uda nam się iść na kawę :) Jadę 23. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy postanowili powspominać czasy karteczkowe :) Fajnie, że się tu zjawiliście, opowiedzcie, co pamiętacie, a my chętnie posłuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
rocznik 86 karteczki moda na titanica podchody tyle chyba, jakoś nie mam sentymentu do tych czasów w świecie ogólnej biedy moja rodzina była wybitnie biedna, więc żaden dostęp do tych cudów... o! kiedy pierwszy raz w chipsach była kasa udało mi się coś wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big girl, witaj! Faktycznie, były pieniądze w chipsach, coś mi się kojarzy, że pięć tysięcy kiedyś znalazłam i kupiłam za nie następną paczkę. Swoją drogą, to możliwe, że paczka kosztowała tyle? To dziś 50gr... A twój nick przypomniał mi piosenkę "Big, big world" Emilii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :) Chyba każdy wie co to bezrobocie w dzisiejszych czasach, to niestety norma,wczoraj oglądałam uwagę na ten temat...Iza musisz jakoś to przeczekać,szukasz to w końcu coś znajdziesz,musisz znalezc .Niestety takie są realia życia w Polsce.Z jednej strony chciałabym stąd wyjechać. Mój M również nie pracuje i od dłuższego czasu nie może nic znalezć,więc też wiem co to znaczy.Jak On pracował to ja nie pracowałam.Jak ja pracuję to On nie... i jak tu cokolwiek planować.Dobrze że mieszkamy u mnie.Z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia w innym państwie,nie znam perfekt Angielskiego i w ogóle ta rozłąka z rodziną...szkoda gadać.Cóż trzeba się cieszyć tym co mamy że jesteśmy zdrowe,wiem też co znaczy chorować poważnie...Iza głowa do góry kochana idzie wiosna niedługo będzie zielono,nabierzesz ochoty do życia zobaczysz :) Tylko musisz odpędzić od siebie złe myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - widzisz na tymnaszym topiku jest pelno bezrobotnych, albo my albo nasi mezowie czy partnerzy...coz za kraj...co prawda praca jest, ale nie dla mnie niestey :( Mam tylko nadzieje, ze tn stan dlugo nie potrwa, bo gdybym nie brala slubu to spoko, przeczekala bym ale bire ten slub i bede miala wesele, a po slubie co? Wlasnie o to mi najbardziej chodzi...co po slubie jezeli nie znajde pracy i Karol od razu nie znajdzie? ale trzeba myslec pozytywnie i tak wlasnie mysle, tylko czasem dopada mnnie czarny scenariusz. A co do wyjazdu za granice to coz...Persephone to co innego, bo ona pojechala za milosca :p a ja za kasa bym nie chciala wyjezdzac. Kocham te nasza durna Polske, kocham krajobrazy i rodzinke...chociaz jak np. pomysle ze moja rpzyjaciolka wyjechala 3 lata temu do Hiszpanii, jest tam teraz samotna matka, pracuje w fabryce jakiejs tam i stac ja na samodzielne wynajmowanie mieszkania, utrzymanie corki, kupila samochod, wziela kredyt, zeby rodzice mogli w Polsce dokonczyc budowe domu, a przy urodzeniu dziecka dostala na nie "becikowe" w postaci 2,5 tys euro...coz..porownajmy to z zyciem w Polsce ...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza ale w przeciwieństwie do mnie przynajmniej macie jakieś palny,ja nic,nawet nie zaczęliśmy zbierać kasy,a jesteśmy już ze sobą tak długo że aż nudne się to zrobiło.Iza daj maila albo napisz do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - pisz na izusienka27@vp.pl jak tam napiszesz to Ci podam inny, na ktory codziennie zagladam, ale tutaj na forum gdzie kazdy moze zagladnac nie chce go podawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny piękna pogoda :) Iza napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - dzikei za maila, za jakies 30 min dostaniesz tez maila ode mnie :) u mnie pogoda ladna byla wczoraj, wlasciwie to byla naprawde sliczna, a dzisiaj coz...ponuro i deszczowo. Dziewczyny bylam wczoraj na takim darmowym kursie ( pierwszej czesci kursu, jeszcze 3 beda ) robienia ozdob z filcu i zrobilam kwiatka :) bedziemy sie jeszcze uczyc robic korale, kolczyki, broszki :) oto moj kwiauszek...jak na pierwszy raz niezle co :p troche ciemny bo jakies takie ciemne kolory wybralam :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4230148cd822d3a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dc59087b899e84a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izaaaaaaaaaaaa :-D ale super ja też robię ozdoby z filcu :-D ale masz fajnie co ja bym dała za taki kurs.Ja robię sama z siebie,jak porobię zdjęcia to Ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepiękny ja inne robię musisz mi kiedyś koniecznie powiedzieć jak się robi takiego,na all dużo ludzi sprzedaje takie wyroby.Mamie i siostrze robię kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui wyslalam ci mailika :) Tez robisz ozdoby z filcu? to musisz mi powiedziec jak takie kolczyki robisz :) Sama chcialam cos posprrzedawac jak sie naucze, ale patrzylam w necie i za duzo ludzi nie kupuje tego :( a taki kwiat tylko bez lodygi to moze byc swietna ozdoba np. do szala :) wyslij mi koniecznie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza dzięki za maila odpiszę Ci na ten drugi adres ale jutro,przed chwilą coś mi się z pocztą porobiło jakiś błąd wyskakuje,dobrze zdążyłam przeczytać.Bardzo lubię robić te ozdoby i kolczyki,kolczyki robię z wełny filcowej na mokro.W internecie znalazłam jak się to robi :) poszukam tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui dzieki, kupie sobie te welne i tez zrobie sobie i nie tylko sobie ozdoby :) A tego kwiatka tez robilam z welny filcowej na mokro :) Zajmuje to jakies 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDAAAAAAAAAAAAAAAA
przeczytalam pol topika,wiec ja tez powspominam,rocznik 87 -ze spice girls bylam emma a moja przyjacolka geri,wystepowalysmy w szkole na mini playback show -bawilysmy sie tez w tic tac toe -z backstreet boys kochalam sie w braianie -uwielbialam familiade -uwielbialam kevin sam w domu jak obejrzalam pierwszy raz -pamietacie na tvp 1 polskie zoo??? -uwielbialam tez shazze i znalam jej piosenki na pamiec -moje starsze kuzynki uzywaly dezodorantow extaza i impulse i nie marzylam zeby byz duza i tez je kupowac -robilam kotlety z piachu i trawy -kot byl moim dzieckiem,zawijalam go w kocyk i wozilam go wozkiem,odpowiadalo mu to o dziwo:D -na tvp 2 zawsze w poniedzialki wieczorem lecialo allo allo -randka w ciemno na tvp 1 w piatki i "tato a marcin powiedzial" -uwielbialam snaki orzechowe i o smaku pizzy -rogaliki star foods -oranzade za 0,35gr -pamietam u babci krem i perfumy pani walewska -pierwsza pasta smakowa signal i szampon garniera ultra doux,ktory sie pienil i slicznie owocowo pachnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) W końcu mamy wiosnę:) hurrrrrrrrrra:):):) Persephone nie mogłam się odezwać bo byłam u mamy ( 100 km od domu) :( . Dziewczyny super te wasze kwiatki:) fajne to jest:) Ja lubię też robótki ręczne z tym że jest to haft krzyżykowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ;) Iza ja na allegro kupowałam wełnę czesankową,jest bardzo wydajna.Bardzo dużo rzeczy można z tego zrobić.W ogóle to byłam zielona w temacie wszystko wyczytałam na inter :) Wyśle Ci fotki jak tylko będę miała wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui wlasnie patrzylam na allegro na te welne i chyba sobie zamowie :) napsala bym Ci jak zrobic tego kwiatka tylko to trudno opisac, trzeba by bylo pokazac. Dziewczyny bezrobocie mi nie sluzy...mam grype zoladkowa...od 1:00 w nocy do 13:00 wymiotowalam...zoladek mam taki oberwany eh ledwo zyje ale juz mi na szczescie lepiej. a jeszcze jutro rano musze jechac do UP :( obym dala rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui dzieki :) jaka tania, musze konieznie kupic bo chce takie korale i kolczyki. A gdzie kupowalas te zapinki do korali i kolczykow czy jak to sie tam nazywa hehe? heh i pewnie wezme te sam kolory co Ty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie się udało akurat kupić w sklepie pasmanteryjnym,aż się zdziwiłam że były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super :) dzieki i jakie tanie myslalam, ze sa drozsze, a ze przychodow na razie zadnych nie mam to musze patrzec na cene hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście można wszystko srebrne kupić,jak ktoś chce.Ja akurat nie mogę nosić żadnych kolczyków,ale mamie i siostrze nie przeszkadzają nie srebrne.Dobrze by też było mieć specjalne kombinerki do przycinania zaginania,ja sobie radziłam zwykłymi, albo zębami :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) widzę że jesteście strasznie zaaferowane:) a pokażecie zdjęcia swoich prac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj ja na razie zrobilam tylko tego kwiatka bo jeden raz bylam na kursie ale jak kupie welne to chce zrobic kolczyki i korale i wtedy na pewno je pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×