Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Kochani, wiem, że już po świętach, ale nie miałam za bardzo internetu i nie miałam jak napisać :( mam nadzieję, że miło je spędziliście :) Fajnie, że praca się znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domu z pracy:( ciężkie to życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiło się ciepło i dziewczyny nie mają czasu siedzieć na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki:) U mnie się akurat rozpadało:O Nie piszę bo w sumie nie mam o czym, zupełnie nic się u mnie nie dzieje:P No moża poza drobnymi kłopotami z rodziną męża:O Za tydzień jadę do rodziców, już się doczekac nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja nie mam konta na n-k od ok roku :p na tym drugim tez nie mam, ale jak chce sobie cos posuzkac to korzystam z konta narzeczonego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka a dlaczego zlikwidowałaś? Julka a czemu chcesz mnie w znajomych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj- mam taką zachciankę:):P A tak serio to jestem ciekawa jak wyglądacie dziewczyny:) Na Izabelce wymuszę zdjęcia ślubne, ale dopiero za parę miesięcy:):P Dobra, to teraz się będę chwalic:) 9 listopada zaczęłam się odchudzac i obiecalam sobie, że stanę na wagę dopiero 9 maja, ale nie wytrzymalam i zważylam się dzisiaj:) Mam 24 kg mniej:)!!!! . W ciąży przytyłam 40 kg:O , trochę udalo mi się zrzucic od razu, a reszta zostala:O Dumna jestem z siebie, bo w końu mi się udało coś ze sobą zrobic i wyglądem przypominam człowieka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:) gratulacje:) ja też próbuje się odchudzić ale jakoś nie mogę:( nie marzy mi się waga z przed ciąży ( 50 kg ) ale chciałabym ważyć chociaż 60:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj - ja usunelam konto na n-k bo jakos mie denerwowalo a najbardziej znajoma ktora maila wieczne pretensje " dlaczego komentujesz zdjecia innych a moje nie?", "ejj a ja ci skomentowalam zdjecie a Ty mojego nie" ;/ błeeeżeee alez tego mialam dosyc i co mialma pisac? ladnie slicznie oh jej? denereowalo mnie to jakos jak juz ktos cos chce to ma mojego maila :D albo gg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie popierałam Kaczyńskiego ale to nie ważne:( zginął człowiek,zginęło wielu ludzi:(przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie popieralam Kaczynskiego i tego calego "klanu Rydzykowego" ale jednak zginal przydent! i wybitni ludzie np. Kochanowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie mogę otrząsnąc po tej straszliwej tragedii. Może nie byłam zwolenniczką prezydenta Kaczyńskiego, ale w tym momecnie żadne poglądy polityczne nie mają znaczenia. Wczoraj gdy widzialam trumnę z jego ciałem łzy same leciały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kaczynskiego to wlasciwie nie znosilam chociaz jego zone lubilam, wydawala mi sie taka kobieta z pozuciem humoru a takich ludzi lubie...ale ta tragedia mna wstrzasnela anwet nie wiedzialam ze tak to bede rpzezywala...cos strasznego! naprawe potworna tragedia dla calej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, straszne to, co się stało... ja Kaczyńskiego nigdy nie popierałam, ale prezydent to prezydent, poza tym kupa innych wybitnych ludzi... tak mi dziwnie w środku, tym bardziej, że nie jestem w PL, za ścianą sąsiedzi robią imprezę, a u mnie nastrój taki... nieimprezowy. Konta na nk nie mam, fb też nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem , wczoraj tu zagladalam ale nic nie napisalam bo taka zmeczona bylam po pracy....non stop na nogach i juz mnie nogi czasem tak bola ze ledwo stoje :( co tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×