Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amdzia xyz

chłopak nie jest nic a nic o mnie zazdrosny

Polecane posty

Gość Amdzia xyz

cokolwiek się nie dzieje mówi, że ma do mnie zaufanie.... opowiadam, że dostałam od kogoś (klienta, kolegi) kwiatka - nie rusza go to, jak na imprezie kręci się jakiś inny chłopak - nie rusza go to (ja oczywiście takich ignoruję), wspominam, że ktoś mnie zagadywał, albo próbował zaprosić na kawę lub piwko - nie rusza go to, przy czym stale zapewnia, że kocha mnie bardzo. Ja jego też, ale jakoś źle się czuję, że nie martwi się o nas :(. Nigdy go nie zdradziłam i nie zrobię tego, ale choć trochę zazdrości dałoby mi poczucie, że mu zależy i to bardzo. A razem jesteśmy prawie 2,5 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
powinnam się z tego cieszyć? czy to raczej niedobry znak?! i nie jesteśmy dzieciakami - ja mam 26, on 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś źle się czuję, że nie martwi się o nas no jasne ....cel życia razem opiera się na zamartwianiu i robieniu problemów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech w tym momencie musze
przyznac, że kobiety uwielbiają sobie stwarzac same problemy gdy ich nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
czyli brak zazdrości jest u mężczyzny czymś normalnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
kiedyś go przyłapałam jak masturbuje się przy komputerze i chyba był na dziale "Gays"... czy jest powód do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego tez nic nie rusza - taka ma nature, wolałabys zeby robił Ci dzikie akcje, kontrolował tel albo krzyczał bo ktos na Ciebie spojrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
to coś z 21.05 to podszyw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
do zła zła zła... nie chciałabym. Ale brak zainteresowania tymi rzeczami (dla mnie) znaczy tyle, że chłopak może nie do końca się angażuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jest inny, nie powiem Ci co mysli i czuje twoj facet ale ja tez czesto olewam takie teksty mojego faceta... on nie reaguje na moje, ja na jego. Taka mamy po prostu nature. Moze on mysli, ze sciemniasz? bo po co co chwile mu opowiadasz ze ktos Cie podrywal albo zaczepial? moze uwaza, ze mowisz to specjalnie by wzbudzic w nim zazdrosc? a ze on nie chce dac Ci tej satysfakcji to po prostu milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
nie opowiadam mu o tym sporo i często. Nieraz sam widzi jakieś sytuacje (np.na imprezie). Kilka razy miałam kwiatki (nie od niego). To nie jest tak, że na siłę mu to wszystko pokazuję. Nieraz w formie żartu mówię, że miałam iść na kawę z ABC.... hmmm czy to wiele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bynajmniej sie takimi zaproszeniami nie chwale :) a nawet jesli to moj facet nic na to nie mowi, bo po co? skoro mi ufa to dlaczego mialby robic sceny i histeryzowac? ja bym tego nie chciała (nie lubie zazdrosników) wiec dla mnie to plus :) Jesli widzi na imprezie to co ma zrobic? strzelic mu w pysk? czy moze Ciebie wyciągnąć siłą za wlosy z imprezy ?:) on jest normalny, ma klase, nie masz sie czym przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdzia xyz
może masz rację... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ona
no to nie jest tak ze kobiety wymyslaja sobie problemy... po prostu ja np. jestem bardzo zazdrosna, chociaz w sobie to kryje, moj facet natomiast ciagle powtarza, ze mi ufa i nie daje oznak zazdrosci. No i juz takie mysli sie rodza, ze jest cos nie w porzadku, bo w koncu kazda kobieta ma ochote wiedziec, ze facetowi na niej zalezy, zeby czasem (!) to okazywał chocby przez nutke zazdrosci. a podobne do mojej sytuacje odwrotne nie są komfortowe... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobina zazdrości
jeszcze nikomu nie zaszkodziła a może on naprawdę w Ciebie wierzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwarzasz sobie problemy
i masz mu za złe, ze on nie dzieli włosa na czworo, tylko zyje bezproblemowo :P Albo ci ufa, albo uważa ze nie ma się co martwic na zapas, bo przed zdrada i tak sie 'nie upilnuje', albo np. jego ex była szalenie zaborcza i brzydzi się takimi formami kontroli i manipulowania (a gdzie byłas, a z kim, a jak ubrana :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno bardzo Ci kocha
i nie robi Ci scen zazdrości, bo naprawde Ci ufa!! Ciesz się!! taki facet to skarb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×