Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tanie części do aut

Tanie części do aut,telefony komorkowe,cb radia,itp

Polecane posty

Gość Tanie części do aut

Witam. Oferta dla takich aut jak; Peugeot Opel Fiat Mercedes Citroen VW Potrzebujesz nowej części ? Jednak wszędzie jest Ci za drogo ? Mam na to sposób. Napisz do mnie na email uk_shop_pl@wp.pl Napisz jakiej części potrzebujesz; marka,model,rok,pojemnosc silnika, km . Przejrzymy dla Ciebie oferte która dostaniesz w meilu zwrotnym ! Uwaga części pochodzą z legalnego żródła są nowe, istnieje możliwość kupna przez portal allegro.pl To nie wszystko. Tanie towary również przy zakupie nowych, telefonów komórkowych, CB radii, wyposażenia aut, tanie oleje napędowe, płyny chłodnicze itp. Chętni pisać meile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedula55
Porazka. Ja ostatnio nie moglam dostac zaspeki do zderzaka vw 4 cabrio. Mysialam wydrukowac na 3d desingers z zywicy. Moze drogo nie wyszlo ale sam fakt. Chociaz tyle ze uzywaja zywicy fotoutwardzalnej. No i kolor czarny byl to tez na plus. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio musiałam kupić część do samochodu w serwisie autoryzowanym i nie myślałam że tak drogo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto w dzisiejszych czasach kupuje w serwisach autoryzowanych ?. Przecież wiadomo że tam z człowieka najbardziej zdzierają. Najlepiej jest zamawiać w hurtowniach motoryzacyjnych gdzie jest najtaniej a jak kupuje się zamiennik to już w ogóle. Ja od siebie polecam katowicką ABC www.czesci-daewoo.pl która jest internetowa więc nawet nie muszę wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i sprawdzone części możesz kupić też na auto skupie. Ja zazwyczaj jeżdżę do www.metland.suwalki.pl. Jeśli masz w miarę blisko to jak najbardziej mogę polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i bardzo dobre jakościowo części samochodowe możesz zamówić także z www.merc-jaworowscy.pl. Ja korzystam z ich usług już od ponad roku i jak dotąd się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michassss12
Ja dodatkowo mogę wam polecić sklep https://adamot.pl/boxy-dachowe-236 Myśląc o pakowaniu rzeczy na wyjazd, trzeba zastanowić się nad tym, jaki bagażnik najlepiej wybrać. Najwygodniej zainwestować w bagażnik dachowy, który pozwoli na bezpieczne załadowanie wszystkich potrzebnych produktów. Warto przemyśleć nasze potrzeby oraz rozsądnie podejść do wyboru bagażnika, tak by mógł służyć nam przez długi czas. Warto także wiedzieć, że każdy bagażnik powinien być opatrzony indywidualną specyfikacją, opisującą między innymi maksymalną ładowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mnie ostatnio tak zdarli w warsztacie że głowa mała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będe czegoś potrzebował to sie odezwe chociaż zauważyłem że trzeba na piechote szukać przez porównywarke części np. oe delphie bo różne sklepy na necie promocje robią i wcale allegro nie jest już najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi33
Wiem, że dość trudno jest znaleźć sprawdzony sklep z dobrej jakości akcesoriami samochodowymi jak m.in wycieraczki samochodowe. Dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić producenta Visee, ponieważ na ich stronie możesz dobrać odpowiednie wycieraczki do modelu auta, a konfigurator dodatkowo pokaże w Twojej lokalizacji miejsca, gdzie można je kupić w dobrej cenie (z możliwością pobrania rabatu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodzakomt

W Będzinie masz salon mercedesa na pewno dogadasz się z nimi na ten temat, każdemu też polecam odwiedzić salon jak jest zainteresowany dobrym salonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJoka
Dnia 20.05.2019 o 22:04, Gość Kodzakomt napisał:

W Będzinie masz salon mercedesa na pewno dogadasz się z nimi na ten temat, każdemu też polecam odwiedzić salon jak jest zainteresowany dobrym salonem.

Byłem ostatnio, przyznaje wygląda super - widziałem ze w ich serwisie potężny podnośnik, fajnie że mają taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komodon

 

Dnia 20.05.2019 o 22:04, Gość Kodzakomt napisał:

W Będzinie masz salon mercedesa na pewno dogadasz się z nimi na ten temat, każdemu też polecam odwiedzić salon jak jest zainteresowany dobrym salonem.

w takim razie sam się jutro wybiorę, też słyszałem wiele pozytywnych opinii więc na pewno skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noico

+ dla tego salonu/serwisu za bardzo szybkie naprawy.nigdzie sie z takim krotkim czasem nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emotkon

No i też w Siedlcach i Emilianowie znajdzieasz najlepszej jakości częście samochodowe, nie zawiedziesz się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earomnio

Potweirdzam, w Siedlcach w salonie mercedesa znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, ostatnio się tam zaopatrzyłem w kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×