Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciążonaaa

20 dc i ciąża ?

Polecane posty

Gość zaciążonaaa

to jest możliwe przy 30/ 32 dniowych (czasem dłuższych) cyklach ? okres spóźnia mi się drugi dzień. czy to możliwe ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kompletnie nie rozumiem o co chodzi w Twoim pytaniu- postaraj się sprecyzować, bo na razie z tego, co czytam wynika, że cykle masz 32 dniowe, jesteś teraz w 20 dniu cyklu a okres spóźnia Ci się 2 dni? To nielogiczne... Chyba, ze źle czytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążonaaa
no tak troche to jakoś pokręciłam. ;) a więc tak 20 dc kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i do końca. wczoraj powinnam dostać @ ale nie mam. czy to możliwe żebym zaszła w ciąże ? mam nadzieje, że teraz troche jasniej napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no możliwe ale nic więcej
napisać się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja nie jest przypisana do dnia cyklu. To nie żadna stała, przeciwnie. termin owulacji uzależniony jest od wielu czynników i to od terminu jej wystapienia zależy termin wystapienia miesiączki (nie odwrotnie!).To nie jest wartość, ktrą możesz sobie bobliczyć wg danych z poprzednich cykli (dyby tak było to nikt nie stosowały zabezpieczeń, nie stosowanoby szeroko pojętej samoobserwacji).Jak najbardziej możliwe nawet, jeśli nie doszło do żadnego przesunięcia bo i tak owulacja wypada na 10-16 dni przed miesiączką (okreslając w cyklu zakończonym). Więc nawet idąc tą drogą - wygląda na to, że ryzyko iż były to dni płodne - jest bardzo duże.Poczytaj trochę o kobiecym cyklu, trochę wstyd nie wiedzieć o tak podstawowych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążonaaa
czytałam.. tylko tak jakoś poprostu jestem zaniepokojona i temu pytam. ;) dziękuję bardzo a Twoją odpowiedz. pozostaje mi narazie tylko czekać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja poprzedniczka bardzo mądrze prawi:) Jak wiadomo, wiele rzeczy jest możliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o naturę kobiecą, owulacje i te sprawy... Owszem, jest to możliwe, abyś była w ciąży. Jeśli okresy masz raczej regularne (mimo tego, że cykle są długie), to zrób test ciążowy- to da Ci pierwsze pewniejsze oznaki tego, czy to jednak ciąża, czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×