Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Ale się uśmiałem ogladając na YouTube Kraw magię

Polecane posty

Niesamowite dziadostwo :D To co jest najmocniejsza strona tego badziewia to reklama. Reklama z gówna zrobiła zabójczy styl :D Pamiętam moją walkę z jednym francuskim, znanym instruktorem Krav Magii. Stanęliśmy na przeciwko siebie, ułamek sekundy i lezał nieprzytomny. Nie zdążył zareagować, nic nie zobaczył i nawet nie wiedział co się stało :D Sparingi z instruktorami Krav Magi sa niezłą rozrywką. Mam czterech na koncie :D najlepsze, że tysiace osób na świecie wierzy, żę to faktycznie skóteczny combat :D Może i byłby, gdyby: 1, Techniki skradzione Ju-Jitsu i Wing Tsun były wykonywane prawidłowo; 2. Nieco inne techniki byłyby wzięte do tego combatu. http://www.youtube.com/watch?v=tGAE99qawps&feature=fvw Najlepsze jest powolne markowanie ciosów i nie schodzenie z lini ataku. Tyle, że tak moze zaatakować leszczyk. jeśli ktoś trenował, albo nie daj Boże dla Krav pajaca jest nożownikiem, to tamten nawet nie zobaczy ciosu. jego móżg nie zdąży odebrać impulsu wzrokowego, przetworzyć i wysłać z powrotem serii instrukcji do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
że jesteś pedałem z małym wackiem i równie małym rozumkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb nigdy nie mial kobiety
kolejny pajac typu ladaco i inne prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś kojarzę to ten impotent
z małym kutasem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VB trenujesz a nie znasz nazwy
raz piszesz "kraw magię", "kraw magii" (mianownik - kraw magia) a raz "kraw magi" (mianownik - kraw maga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1mmm
"instruktor leżał nieprzytomny", uwielbiam takie brednie :D '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1mmm
[zgłoś do usunięcia] VB trenujesz a nie znasz nazwy raz piszesz "kraw magię", "kraw magii" (mianownik - kraw magia) a raz "kraw magi" (mianownik - kraw maga) 21:21 [zgłoś do usunięcia] Fajnie poza tym napisał jeszcze "skóteczny" Napisał to gość który jego zdaniem powinien należeć do Mensy. Tak to już jest jak się lansuje na kafe, wstawia spreparowane testy w stopkę, nieuctwo zawsze wyjdzie na wierzch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha styrany równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×