Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Dziś w ciąu dnia oprócz jakichs tam normalnych jedzonek jak zwykle był jogurt, a na obiad mnóstwo mieszanych sałat z pomidorem i koperkiem. AAAAAA i ja nie jestem w sumie na jakiejś tam redukcji, bardziej zalezy mi na posiłkach, które są zdrowe, nie smażone, na poprawieniu mojego samopoczucia, wyglądu skóry, nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie pijam kawy, tylko zioła i herbatki, białe, zielone, owocowe...... itd itd, trudno powiedzieć czy coś tym osiągnę, ale poprostu staram się jeść jedzonko pieczone i gotowane, nie smażone i więcej warzyw, owoców i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez nie mieszkam w polsce :) i tu jedzenie to tez syf :) ale sie nie poddaje. odstawiam slodycze, nabial, pszenice i przetworzone zarcie. coraz lepiej mi idzie, w sumie od dluzszego juz czasu sie staram zdrowo jesc ale regularnie co trzy dni mam wpadke. czytalam kiedys ze zeby sie pozbyc cellulitu, wazne jest wczesne jedzenie ostatniego posilku. buu ale mnie najbardziej smakuje wieczorem :( ja nie pije zadnych herbat zielonych bo zle sie czuje, tylko rooibos. moim zdaniem swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiad leczo- cebula, cukinia, troszke kiełbasy, pomidory, nie mialam akurat papryki wiec nie dalam. Niestety sniadanie pasztet zjadlam- a to zdrowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja dzis na sniadanko kanapka z wlasnej roboty szynka z ogorkiem, obiad maranon z warzywami. Pozniej jogurcik, skusilam sie tez na warzywne chrupki.... :) A jak u WAs co podjadacie? macie jakies fajne przepisy? zastanawiam sie nad zrobieniem salatkiz kaszy gruczanej, pomidorow i zielonego groszku i kopru, ale czy to takie zdrowe............. hmmmmm a cwiczycie cos? bo ja NIE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) no tak ja jestem 9 godzin do tyłu w porównaniu s Polska :) jak u Was wieczór - u nas południe, jak u Was ranek- my do spania :) dzisiaj to ja nic zdrowego chyba nie zjadłam. Na sniadanie kanapka z szynka i swiezym ogorkiem, obiad robilam schab z warzywami: marchew, seler, pietruszka a na kolacje to przesadzilam i ozajadałam się zapiekanką z pieczarkami smazonymi z cebulka! masakra. Ale mi ciezko. Przegielam dzisiaj- tak to nie bedzie. Tylko ze na jutro na obiad mam to samo, dobrzez e choc te warzywa i do tego oczywiscie surówka z salaty zielonej. Ale trzeba choc bedzie nadrbic owocami i warzywami pozniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasmarowalam sie tez zelem antycellulitowym ale tak mnie wymrozil- lubie go najbardziej, bo jego dzialanie naprawde widac. Szkoda tylko ze tak mrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to jestem dobra. Napisalam ze lubie a nie napisalam co: Oriflame zele antycellulitowe i przeciw rozstępom mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, więcej wiary w siebie. Dobrze, że już podjęłyście pierwsze kroki i chcecie stosować [url="http://www.naturhouse-polska.pl]zdrowe odchudzanie Trzymam za was kciuki!!! Nie znam jeszcze żadnego kosmetyku, który pomógł mi zmiejszyć celullit i rozstępy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis prawie bym nie zdazyla na autobus, wiec na sniadanie nic nie zjadlam, na obiad talerz pomidorówki, przed chwila pol malego jogutru naturalnego z oowcami: kiwi i mandarynka a na kolacje pewnie jakies kanapki zjem. Niesttey ja jem kolacje ok godz 19, bo ucze sie daleko od mojej miejscowosci wiec miszkam od ponidzialku do piatku w internacie przy szkole, a tu kolacje sa pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nqa kolacje zjadłam 4 male kanapki z chlebem razowym i rzodkiewka i nieweilka ilosc malsa, a do tego herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za stronki :) na pewno za chwilkę je przeglądnę obydwie. Tak jak mowilam na obiad mam to co wczoraj ale do tego zjem tylko troszkę ziemniaków i dużą porcję surówki. Obiad dzis jem przed 19 dlatego nie jem kolacji. Jutro coś wykombinuję chyba, że na stronkach są przepisy to rewelacja. Uciekam czytać :) Pozdrawiam ps. ktoś jeszcze chce się dołączyć do próbujących coś zmienić w swoim życiu :P mamy nadzieję na lepsze, ale wpadki się zdarzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla dziękujemy za pomoc, ale jak dla mnie książka odpada jak narazie. Jestem poza Polska jak już pisałam i skuszę się bardziej nowinkami znawców lub stronkami internetowymi, ale komuś na pewno się przyda. Dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wklejam na poprawiające nastrój zdrowe śniadanko: Płatki owsiane Płatki owsiane, niezależnie od postaci, są prawie dwa razy bardziej sycące niż inne śniadaniowe produkty. Dzięki wysokiej zawartości błonnika zapobiegają nadmiernemu odkładaniu się tłuszczu. Dla poprawy smaku dodaj do nich odrobinę brązowego cukru i jedną z poniższych polew: ½ szklanki świeżych lub mrożonych jagód zwiększy ilość przeciwutleniaczy ¼ szklanki posiekanych migdałów zwiększy ilość wapnia 1 łyżka nasion lnu zwiększy ilość kwasów omega 3 ¼ szklanki suszonych żurawin poprawi zdrowie zębów i dziąseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj natomiast podaję 2 antycellulitowe śniadania: ANTYCELLULITOWE Śniadanie: Jogurt naturalny z musli i kawałkami świeżej pomarańczy: 2 małe opakowania niskotłusczowego jogurtu naturalnego bez cukru 2 łyżki musli crunchy ½ średniej pomarańczy ANTYCELLULITOWE II Śniadanie: kromka chleba chrupkiego żytniego cienki plasterek wędzonego łososia średni pomidor liść sałaty kilka świeżych kiełków słonecznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj przepis na odchudzającą sałatkę z fasoli: pół kilograma fasolki szparagowej średnia cebula 4 pomidory sos czosnkowy łyżka oliwy z oliwek sól pieprz natka pietruszki Wykonanie: Fasolkę szparagową oczyścić, ugotuj i ostudzić. Następnie posiekaj drobno cebulę. Pomidory pokrój w kostkę. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Przygotuj sos ze zgniecionego czosnku, oliwy z oliwek, soli i pieprzu. Polej nim warzywa oraz posyp posiekaną natką pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka odchudzających przepisow: ODCHUDZAJĄCY koktajl jogurtowo – ogórkowy Składniki: średniej wielkości ogórek jogurt naturalny (kefir lub maślanka) ząbek czosnku łyżka koperku Wykonanie: Obierz ze skórki ogórek, pokrój go na części i zmiksuj blenderem. Dodaj jogurt, czosnek i łyżkę posiekanego kopru oraz dopraw do smaku szczyptą soli i pieprzu. Wszystkie składniki razem zmiksuj. Przed podaniem dobrze go schłodź. Można go pić w ramach diety odchudzającej na drugie śniadanie lub podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze takie PODSTAWY jeśli o zdrową dietkę chodzi. 1. Różnorodność 2. Zdrowa dieta to częste, umiarkowane ilościowo i kalorycznie potrawy 3. Zdrowa dieta to pokarmy słabo przetworzone 4. Zdrowa dieta – co najmniej 2 litry płynów dziennie 5. Ogranicz sól, produkty wysoko przetworzone, słodycze 6. Zdrowa dieta to dieta spokoju – jedz posiłki bez pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o cellulit chodzi znalazłam jeszcze kilka pomocnych produktów: 1. zielona sałata przed snem (neutralizuje tluszcz) 2. kasza gryczana (przyspiesza spalanie tłuszczu) 3. pić czerwoną herbatę 4. pić zieloną herbatę 5. jeść czosnek 6. jeść czerwoną paprykę 7. owsianka 8. grapefruity 9. brokuły 10. A poza tym kawka i czerwone wino Ile w tym prawdy nie wiem nie wypowiem się. Ale pojutrze zjem owsiankę z żurawinami na śniadanie. Tylko mleka nie mam narazie a na wodzie nie jest taka smaczna. Skusiły mnie też kanapeczki z chrupkiego pieczywa z białym serem, pimidorem i szczyoiorem. Zobaczymy. Pozdrawiam dziewczyny gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet menu jest
Zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko to biała śmierć
pij mleko będziesz kaleka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo tragiczne
2. Zdrowa dieta to częste, umiarkowane ilościowo i kalorycznie potrawy dla zdrowia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyka24
Mleka nie pije bo nie lubie, są o nim podzielone zdania, na jedno dobre na inne szkodliwe- jak wszystko. A co do zdania częste, umiarkowane ilościowo i kalorycznie potrawy. Tam nie pisze KALORYCZNE tylko KALORYCZNIE- a więc nie widzę w tym nic złego. Nie piszą objadaj się ani głodź- ale zaspokajaj potrzeby organizmu- tyle, że używając do tego głowy- Przecież każdy o tym wie, zresztą forum nie jest o odchudzaniu a zdrowszym życiu i odżywianiu. Pozdrawiam. A jeszcze słowo "częste" - wszędzie piszą, że należy jeść często a mało- kto cokolwiek się interesował też zresztą od dawna wie, że należy jeść 5-6 małych różnorodnych posiłków a nie 2 duże w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość healthful woman
Witam:)szukalam podobnego topicu:)ostatnio schudlam 6kg i chcialabym na stale zmienic swoje zle nawyki,urozmaicic moje menu i wprowadzic roznorodne i zdrowe jedzonko,pic duzo wody oraz pielegnowac swoje cialo.Jestem rowniez zmuszona do takiej diety,poniewaz cierpie na zaparcia:(Jestem rowniez niesamowitym leniem bo nie chce mi sie wieczorem wklepac glupiego balsamu do ciala,twarz owszem ale balsamem juz mi sie nie chce,mam oczywiscie zrywy.ze robie peeling i maseczki ale chcialabym robic to regularnie.Chodzilam na silownie ale skonczyl mi sie karnet.......i juz nie poszlam kupic drugiego.Dzis jestem zadowolona ze swojego jadlospisu:) -kawa z mlekiem -jogurt naturalny z otrebami i musli -2 mandarynki -barszcz bialy i kromka chleba -szklanka mleka(mialam ochote na cieple bo leze pod kocem i czuje ze mnie cos bierze) chcialabym codziennie zjesc cos zdrowego,nie mowie ze rezygnuje ze wszystkiego,bede miala ochote na pizze to zjem,czekolada tez,lecz wszystko z glowa.Nie chce zeby moj jadlospis wygladal jak kiedys; -rano 2 bulki -batonik lub drozdzowka -pizza albo McDonald -chipsy i znow kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka- widzę, że twoje menu nie rożnilo się wcale od mojego do niedawna. Ja odkąd zaczęłam pisać ten topic(oczywiście nie jem jakoś bardzo zdrwo i wpadki mam- nawet przed chwilą zjadłam ciastko z czekoladą- ale przede wszystkim nie mam w menu McDonalda) schudłam już 2 kg. Szok!!! waże 48kg. Co jest problemem- moje samopoczucie- nadal czuję sie jakaś taka jakby coś mi zalegało w środku- jakieś coś niezdrowe- źle się czuję jak dziennie nie wypije jakiegoś jogurtu albo dobrego soku czy nie zjem owoca- kiedys to źle sie czulam jak nie zjadlam fast fooda. Moja skóra nadal jest zmęczona, twarz nieładna, nie jak kiedyś jak mieszkałam w Polsce i nie mialam trądziku. Nie mam dostępu do dobrych warzyw prosto z ogródka a to duży problem- wszytsko musze kupowac wiec cudów nie zdziałam pewnie ale juz widze u siebie postepy. A wpadki musza byc bo inaczej za szybko by sie nam to wszytsko znudzilo nie mozna tak drastycznie, bo bedziemy sie zle czuc. Nie wiem czy ja jadlam za duzo ryb ale 1 w tyg to minimum. Dzis jadlam znowu pieczonego łososia i ogromną kopę sałaty zielonej z pomidorem i ogorkiem oraz papryką. Rano kanapka z plastem schabu i ogorkiem. Jogurt. Kolacji chyba jeśc nie planuje chyba ze zrobie jogurt borowkowy bo mam mrozone borowki. Ale ten łosoś tak potrafi trzymać, że przeważnie jak zjem ok 16- 17 to już nie jem nic później. W kazdym razie fajnie ze napisalaś :) razem będzie nam raźniej. U mnie też żele zalegają w szufladzie. Mam tez plastry antycellulitowe nivea- ale nie chce mi sie poprostu. Zdrowe dieta może być naprawdę smaczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość healthful woman
Dzien dobry:)wstalam pozno,na sniadanko miseczka jogurtu naturalnego,otreby,musli mi mandarynka pokrojona na czastki,ale jestem syta:)postanowilam,ze czesto moje sniadanie tak bedzie tak wygladac,bede dodawac rozne owoce,kiwi,banana,pomarancze:) A gdzie mieszkasz za granica?jak mieszkam w holandii(obecnie jestem na dluugim urlopie)to mialam problemy z cera,straszne plamy na paznokciach,dopiero teraz mi zeszly po dwoch miesiacach.Niestety tam jest sama chemia i nic sie na to nie poradzi.Wczoraj wymasowalam sie pod prysznicem szorstka rekawiczka,balsam:)Wieczorem zjadlam 3kanapeczki jeszcze i kieliszek czerwonego winka na dobre trawienie:) Dzis robimy pizze domowa z moim chlopakiem,zjem 2 kawaleczki dlatego mysle co tu zdrowego jeszcze zjesc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie,na obiad zrobilam pyszna zupe jarzynowa zabielana jogutrem i smietana,o dziwo mialam dzis straszna ochote na slodkie a nie przepadam za slodyczami az tak bardzo,zjadlam kawalek szarlotki,twixa i troche chrupek orzechowych.Na kolacje zjadlam pizze,ktora zrobilismy z chlopakiem jak pisalam,zle sie po niej czuje:(pije wode z cytrynka.Ide wziac prysznic,mam nadzieje ze znajde sile wklepac balsam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×