Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Gość kalina 1975
kochane nie ma nikogo,wiec zrobilam sobie kawki i wcinam male princi polo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
suuuuper!!! ktos tu daje link o surowym,zdrowym odzywianiu,a ja wcinam princi-polo.....................ale wiecie nie wiem............ja lubie smazone,pieczone i gotowane,nie obiadam sie co prawda fast fudami (na pewno zle napisalam) ale jednak ja sie chyba nie nadaje do tak DRASTYCZNEJ zmiany................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)wstalam pozno,sniadania jeszcze nie jadlam ale bedzie to ciemna buleczka z serkiem ziolowym almette i pomidorkiem.Filmik obejrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
no laseczki widze ze jetem tu sama.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
sluchajcie!!!!! jesli mamy sie dobrze i zdrowo odzywiac to czy nie wydaje wam sie ze podstawa jest regularne pory posilkow?????? niektore dziewczyny pisza ze jedza np sniadanie o 12.30??? healthy woman??? co ty o tym myslisz??? ty widze tez jadasz strasznie pozno!!!! ja jem sniadanie najpozniej do 9,00,a okolo 14 obiad,niestety kolacje jadam mniej wiecej o 20,00 wczesniej nie wyrabiam,wiecie praca,dom dzieci.............co wy myslicie o tych porach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina:)jest to dobry pomysl ale dla mnie do zrealizowania narazie nie jest.Jestem na urlopie,pracuje za granica i wtedy jem regularnie i o stalych porach.Teraz jak pisze jestem na urlopie i tak wyglada moje zycie,ze klade sie pozno i tez tak wstaje.Powinnno sie oczywiscie jesc tak jak piszesz ale teraz niestety nic na to nie poradze:(wlasnie sie delektuje kawka:)pozniej robie jogurt z otrebami i bananem:) Justyska gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina:)jest to dobry pomysl ale dla mnie do zrealizowania narazie nie jest.Jestem na urlopie,pracuje za granica i wtedy jem regularnie i o stalych porach.Teraz jak pisze jestem na urlopie i tak wyglada moje zycie,ze klade sie pozno i tez tak wstaje.Powinnno sie oczywiscie jesc tak jak piszesz ale teraz niestety nic na to nie poradze:(wlasnie sie delektuje kawka:)pozniej robie jogurt z otrebami i bananem:) Justyska gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina:)jest to dobry pomysl ale dla mnie do zrealizowania narazie nie jest.Jestem na urlopie,pracuje za granica i wtedy jem regularnie i o stalych porach.Teraz jak pisze jestem na urlopie i tak wyglada moje zycie,ze klade sie pozno i tez tak wstaje.Powinnno sie oczywiscie jesc tak jak piszesz ale teraz niestety nic na to nie poradze:(wlasnie sie delektuje kawka:)pozniej robie jogurt z otrebami i bananem:) Justyska gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
no niestety w dzisiejszych czasach jedzenie regularnie to jest wyczyn,masz racje.............a propos zaparc wlasnie wyczytalam w necie ze GRUSZKI sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez bylam dzis zaganiana,nie mialam czasu na jedzenie a teraz jestem glodna.Oprocz sniadania zjadlam pol bulki z szynka i pomidorem i jogurt nat.z bananem i otrebami.Mam jakies warzywka na patelnie to moze je zrobie :)pozdrawiam, Kalina-dzis bylam w ubikacji ale jak zwykle jezeli mam okres,zobaczymy jak bedzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem pamarancze,ale kwasna:o.Wogole chce troche schudnac,postanowilam sie pilnowac i za miesiac zwazyc,3kg mi wystarcza,potem do lata jeszcze 2 i perfect:)mysle ze jak zrezygnuje z tego jedzenia co do tej pory to same mi zleca zanim sie obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
No witajcie !!!!!healthy woman widze ze tu same na razie jestesmy.............jezeli moge cos doradzic ..............to podstawa jest nie jesc owocow na noc,po prostu ich przez noc nie strawisz,nastepna sprawa to jesz bardzo malutko,schudniesz owszem,ale pozniej mozesz znowu wrocic do swej wagi,pisze tak poniewaz ja tez tak robilam jak ty,kiedys,i znam to z autopsji,malo tego,mnie zaczely wypadac wlosy,cere mialam katastrofalna,no i zaparcia....................ja od roku mam wypracowane menii,tak jak pisalam jem wszystko,ale z umiarem,i regularnie,jezeli np nie moge do 14 zjesc z jakis powodow obiadu,robie sobie np garacy kubek,i nie jem juz tego dnia obiadu dopiero kolacje,zdaza sie to baaaardzo zadko,ale nigdy nie jem w innych porach niz ustalilam sobie kiedys,i uwierz waga od roku stoi w miejscu...................fakt zrezygnowalam z pieczywa,ziemniakow,ale bez tego da sie zyc,nic ci nie nazucam pisze tylko jak to u mnie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
no i zapomnialam ................ wczoraj na kolacje zjadlam 4 kromki wasa z szyneczka,do tego salatka z bialego serka,dzisiaj na sniadanie zaszalalam i zjadlam drozdzowke,a na obiad gulasz z kasza ,z kolacja jeszcze nie wiem............acha teraz pije kawke ,a na "drugie" sniadanie mam banana,no i wzielam do pracy troche krowek ale moze ich dzisiaj nie zjem..................pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
heeeeeeelo!!!! znowu pisze sama ze soba.........................nic wlasnie zjadlam banana,krowki dalej nie tknieta,super moze ich dzisiaj nie rusze,nawet nie mam na nie pypcia..................a co u was??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalina:)no niestety jestesmy same.Nie martw sie bo wczoraj zjadlam jeszcze 2 jajka ,poprostu taki dzien ze bylam zaganiana i nie mialam tez apetytu.Aha i zeby nie bylo,nie odchudzam sie.Mysle,ze waga sama mi spadnie jak moje dotychczasowe jedzenie zastapie zdrowym.Na sniadanko mleko z musli:)a teraz ide robic kawke.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ze skusilam sie tez wczoraj na maly kawaleczek sera camembere(chyba zle napisalam)uwielbiam go:)Postanowilam,ze w mojej diecie musza byc takie rzeczy jak musli,otreby,pelnoziarniste pieczywo,jogurty naturalne,warzywa i owoce.Jak moje menu wygladalo typu sniadanie: bulki lub kanapki,baton,zwykly obiad lub fast food,kolacja znowu kanapki i zamiast wody kawa!Teraz wyglada to juz troche inaczej i beda coraz wieksze postepy,najwazniejsza jest konsekwencja a potem to juz bedziemy sie zle czuc psychicznie jak nie zjemy czegos pelnowartosciowego.Jade dzis na zakupy,nie mam juz warzyw i jogurtow naturalnych.Szkoda ze w sezonie te warzywa sa takie sztuczne,jem pomidora a nie czuje ani zapachu ani smaku,reszta to samo,sama chemia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
zgadzam sie ,nie dosc ze bez smaku,to jeszcze drogie.....................ja jeszcze dodam ze staram sie odtluszczac jedzenie jak tylko moge,np kotleta jak pieke to bez panierki,zamiast smietany ,jogurt naturalny,dodam jak juz wczesniej wspominalam ze te wszystkie zmiany wprowadzalam przez rok,mam meza i trojke dzieciaczkow,na poczatku bylo ciezko,ale wszyscy teraz mi dziekuja za te zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
no dziewczyny !!!co tu tak cichooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co ktos sie ochoczo przylacza na topik a potem cisza.Bylam na snkach z moja mala corka siostry ciotecznej i chlopakiem:)tez troche pozjezdzalam,szkoda ze dziecinstwo tak szybko mija ale fajnie cos powspominac,to tak na marginesie.Ide zjesc zupe pomidorowa z ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
zgadzam sie......ja na sankach z moimi bobasami chyba lepiej sie bawie niz one hihihihihih............ale mamy zime !!!!! ja tez juz po obiedzie,pozniej jakies zakupy na jutro,niestety nigdzie sie jutro nie wybieramy,zapowiedzieli sie znajomi,a dodatkowo moje dziewczyny zaprosily na noc kolezanki,musze cos upichcic,.............oczywiscie zdrowo,a propos laseczki co wy porabiacie w sylestrowa noc???????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy do mojej kolezanki i jej meza,beda ich znajomi,brat z zona w sumie z nami 10 osob.Kazdy cos przynosi,ja robie salatke i barszcz,przygotuje tez jakies koreczki.Nie wiem w co sie ubrac,przymierzam teraz stroje ale moj chlopak na wszystko kiwa obojetnie glowa:( mam ochote na ciasteczka z ciasta francuskiego,takie zwykle co wklada sie marmolade lub czekolade:)moze zrobie ale nie mam zadnych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
nie przejmuj sie u mnie jest gorzej!! mojemu mezowi wszystko sie podoba ,przypuszczam jk bym worek zalozyla tez bym extra wygladala..........ciacha francuskie sa pychaaaaaa,ja zawsze mam dzem albo marmolade,ale raz mi sie zdazylo ze robilam i nie mialam nic,to do srodka dalam nutelle,tego u nas nigdy brak...........a i wiesz pare razy robilam je na ostro,no wiesz np kapusta i grzybami,a kiedys tez nic nie mialam to wiesz co dalam? zwykly pasztet..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
no nic dziewczyny ja znikam,zakupy czekaja,szkoda ze bylo nas tylko dwie dzisiaj,wlasnie wpadlam na pomysl aby zrobic sobie na kolacje salatke----pomidor,ogorek,rzodkiewka,jogurt naturalny.............pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalam na zakupy i napadl mnie wilczy glod,wzielam maly jogurt do picia kawa z guarana,bardzo dobry.Na kolacje moj chlopak robi paluszki rybne i talarki,skusze sie na odrobine choc tluste to mysle:(zrobilam juz jedna salatke na jutro,jestem w trakcie robienia drugiej.Za chwile robie tez ciasteczka wiec dojda mi jeszcze one.Wszystkiego po odrobince.Idziemy jeszcze dzis w odwiedziny do znajomych,znowu okazja,dobrze ze pozjezdzalam dzis na sankach i spalilam troche kcalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczek jednak nie robie,zrobie po nowym roku.Za wiele byloby dzis grzeszkow.Kupilam do nich krem czekoladowy,taki zwykly(nutelle bym wsunela odrazu) i dzem.Zjadlam 2 tyz.salatki z tunczyka mala lyzeczke tej czekolady na sprobe:)popijam wode caly czas i nie mam ochoty na ta kolacje,dobrze bo zjem mala porcje.Dobranoc i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)jestem po porannej kawie,zabieram sie zaraz za gotowanie barszczyku.Na sniadanko zjadlam kromke chleba z jajecznica (mala).Zmiksuje jeszcze banana z jogurtem i otrebami.Jak narazie codziennie sie zalatwiam odkad regularnie jem musli i otreby,pije tez duzo wody do tego. Szczesliwego Nowego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
witajcie!!!! albo raczej witaj healthy woman!! ja tez po kawce,na sniadanie zjadlam tylko jogutr,jestem juz glodna jak wilk....na obiad pierogi,a kolacje czyste szalenstwo!!!!postanowilam dzisiaj szalec z jedzeniem,ale ostroznie! ja tez pije duzo wody,ciesze sie ze zalatwiasz sie juz regularnie.......co do sylwestra,przyjda do nas znajomi,przygotuje kolacje,ja zrobilam dwie salatki,ugotuje szynke surowa do tego chszan,a jak zglodniejemy to mam jeszcze barszcz z krokietem,nie wiem ci przyniesie kolezanka,ale i tak wszystko sprubuje!!! smutno ze nikogo wiecej nie ma oprocz nas,ale wszystkim zycze MEEEEEGAAA ZABAWY dzisiaj,i wszystkiego NAJLEPSZEGO W NOWY ROKU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie popijam banana z otrebami i jogurtem naturalnym.Nie mam wogole apetytu.Wieczorem jak bedzie tyle pysznosci to napewno mi przyjdzie.Do zrobienia mam jeszcze tylko koreczki a potem juz czas dla siebie.Kapiel,manicure,fryzura,paznokcie:DJa rowniez jeszcze raz zycze swietnej zabawy i aby ten Nowy Rok byl lepszy od poprzedniego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1975
jej to jeszcze ja ....healthy ja jeszcze musze dokonczyc salatki,a pozniej tez planuje dluga kapiel,kupilam sobie dzisiaj olejek bo mi sie skonczyl,peeling ,maseczka i cala noc przed namiiiiiii.....healthy jak bys mogla dokladnie napisac jak ty robisz te banany z otrebami ,smaka mi robisz,a ja lubie takie lekkie jedzonko......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×