Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wymiotna

czy wymioty i spowoduja ze schudne..

Polecane posty

Gość wymiotna

malo jem bo jestem na diecie, ale chce efekt przyspieszyc,czy to da jakies rezultaty, oczywiscie panuje nad sobom, mam poczucie ze to nie jest bulimia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka , może nawet kilkanaście lat zobaczysz jaka byłaś głupia i pusta. Obys miała pieniądze na dobrego dentystę, na kremy na rozstępy i na .. psychologa. Bo jak nie to marnie skończysz i będziesz jeszcze bardziej pusta i głupia, z tym ze jeszcze do tego chora. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
na pewno spowodują...ale bulimię!!!! oglądałaś wczoraj expres reporterów? szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno to tylko pogorszy Twoją diete... czy myślisz ze jak wyrzucisz wszystko z organizmu to bedziesz chudła? Jeśli tak to sie mylisz;) Pomyśl też czy twoja dieta jest bogata w wartosci odżywcze...bo jeśli nie bedzie cięzko z odchudzaniem. pisz w razie pytan...odpowiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZUPLA LASKA_LASKA
ja tak schudlam juz 10 kilo, i dalej tak robie:-) POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiaty, a wlasciwie kwasy zoladkowe podraznia Ci caly przewo pokarmowy, zniszcza zeby, z braku substancji odzywczych beda Ci wlosy wychodzic bardzo, lamac sie paznokcie - tego chcesz?? nie mozna zbyt szybko tracic na wadze bo mozesz sie doprowadzic w najlepszym przypadku do anemii albo do wielu innych chorob, do tego efekt jojo murowany znajdz lepiej dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JA______________
franka --ale ten twoj synek jest slodki, jak cukiereczek, fajny chlopiec:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiotna
FRANKAZWARSZAWY dokladnie tak jest super dziecko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiotna
wlasnie chcialam wymiotowac, bo zjadlam 3 kielbasy i salate, mam dola ze nic nie idzie, juz chyba z cala szczoteczke wepchlam do gardla i nic nie pomaga,muszle mam tak czysta ze nawet mozna sie z niej wody napic i brak mi smrodu ktory by mi pomogl zwymiotowac to wszystko, :-( MOZE KTOS MA JAKIS SPOSOB NA WYWOLANIE WYMIOTOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiotna
chyba tu nikt nie wymiotuje??? A WIELKA SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypij bardzo dużo wody. pij do momentu aż będziesz czuła odruch wymiotny. poźniej wystarczy tylko włożyć palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, że ktoś tak może komuś doradzać !!! Nawet nie wiecie jaki igranie z prowokowanie wymiotów może być niebezpieczne dla zdrowia i jak trudno z tego wyjść. Ja długie lat leczyłam się z bulimii i wiem z czym to się wiąże. Niestety dzięki takim radom ludzie popadają w ta straszną chorobę - oddalam bym wiele, żeby za młodu nie zrobić tego pierwszego kroku. Teraz jestem na terapii u nich www.drogadodomu.info i bardzo mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2009 o 14:27, m a d z napisał:

wymiaty, a wlasciwie kwasy zoladkowe podraznia Ci caly przewo pokarmowy, zniszcza zeby, z braku substancji odzywczych beda Ci wlosy wychodzic bardzo, lamac sie paznokcie - tego chcesz?? nie mozna zbyt szybko tracic na wadze bo mozesz sie doprowadzic w najlepszym przypadku do anemii albo do wielu innych chorob, do tego efekt jojo murowany znajdz lepiej dietetyka

Zgadza się. Nawet jeśli schudniesz to możesz mieć problemy stomatologiczne i gastrologiczne. Podlewając sobie kwasem żołądkowym górną część przewodu pokarmowego, pojawia się ryzyko wrzodów a zgaga niemal murowana. Lepiej zatem zmienić nawyki żywieniowe (nie odchudzać się totalnie restrykcyjną dietą, bo wtedy będziesz miała napady i łatwo wpaść w bulimię), wdrożyć sport który lubisz. To może być cokolwiek: piłka, taniec, basen, siłownia, deskorolka- bylebyś czerpała przyjemność z aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć zaburzenia odżywiania i problemy przy tym zdrowotne to jak najbardziej....może kiedyś się ockniesz i zobaczysz ze zaburzenia odżywiania to nie to coś co się wychodzi bo ma się kaprys taki zaprzestania i już... nie mówiąc o problemach zdrowotnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość popłaca... Organizm potrzebuje swojego tempa, aby wyzbyć się niepotrzebnych tłuszczy. Jeśli na siłę będziesz próbować przyspieszyć proces, to w ten sposób narazisz swoje zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×