Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgwhgw

odkurzacz bezworkowy - jaki?

Polecane posty

Gość Renata_G3
ja mam odkurzacz z filtrem wodnym (do tego dodatkowo jest jeszcze parę innych filtrów - hepa13, przeciwpyłkowy), ze względu na alergie syna potrzebowaliśmy porządnego sprzętu który cały kurz i brud zatrzyma sobie, zdecydowalismy sie na thomasa i jestesmy zadowoleni, dobra jakość, duza moc ssania i sporo różnych końcówek. Odkurzacz co prawda nie należy do najlżejszych i najtańszych, ale warto go mieć. Mi najbardziej podoba sie, że podczas odkurzania nie ma efektu jak to mówię "przegrzanego powietrza" i nic nie lata w powietrzu. W końcu po odkurzaniu jest naprawdę czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W
Może od razu lepiej zainwestować w Centralne odkurzanie? My mamy i za żadne skarby bym z niego nie zrezygnowała. Początkowo byłam trochę sceptycznie do tego nastawiona, ale w Instaltechu w Strzyżowie doradzili perfekcyjnie i przekonali do zakupu: http://instaltech24.pl/odkurzacze-centralne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka678
Ja to w XXI wieku uważam, że warto korzystać z nowych technologii i ułatwiać sobie życie. My mamy robota od Mamibota hybrydowego, który dobrze radzi sobie z brudem, piachem, sierścią, kurzem. Dodatkowo sprząta też na mokro. Ustawiamy, kiedy ma sprzątać, wracamy i jest czysto. Polecam - https://mamibot.tech/pl/ Warto iść z technologią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiviki
patka dobra myśl z tym odkurzaczem. Byłam na ich stronie i teraz widzę ,że jest opcja tesowania. Testowałaś może najpierw czy jak? Tu jest link do tego testowania https://mamibot.tech/pl/19-wypozycz Brzmi ciekawie, testujesz przez 7 dni i potem możesz oddać. Chyba wezmę ten model PREVAC, żeby tez mopowal podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krpka
a ja tam używam innego rodzaju odkurzacza- odkurzacz robot wymiata ;D mamy Electrolux pure i9 , zamówiłam go na media expert i sam sprząta więc duże zaoszczędzenie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ci ten model https://www.al.to/p/205169-odkurzacz-zelmer-quiquo-zvc315sk.html :) Jest bardzo łatwy w obsłudze, bez problemu opróżnia się pojemnik, jest niezwykle poręczny i lekki a przy tym wszystko dokładnie odkurza. Zresztą moc można łatwo dostosować pokrętłem. W zestawie są ssawki ułatwiające sprzątanie a przy tym nie jest drogi. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handlujesz, czy kupiłaś taki dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassssiaa
Ja wolę odkurzacze automatyczne, mam Electrolux pure i9 poczytajcie na media expert o nim tam jest dużo inf o jego funkcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnie się sprawdza ten: https://www.dlamojegodomu.pl/. Bardzo dobra cena i jakość relatywna do niej. Widze znaczną różnicę w czystości mieszkania no iw powietrzu. Wszelkie kurze idą w wodę, nie w worki, więc nie kręci mnie już tak w nosie, niestety mam alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domineak
Jeżeli odkurzacz bezworkowy to wyłącznie Reactiv marki Hoover. Bardzo podoba mi się ta funkcja sprawnego opróżniania pojemnika jednym przyciskiem. Nie znoszę bezpośredniego kontaktu z kurzem dlatego dla mnie to idealne rozwiązanie. Nawet nie wiedziałam, że jest aż tak cichy, tylko 64 dB. Co myślicie o takim odkurzaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam odkurzacz bezworkowy Hoover i nigdy więcej, trzeba mieć drugi odkurzacz do czyszczenia tego bezworkowego, bardzo nie higieniczny, przesypywanie śmieci do kosza - pełno kurzu i brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie top jesli chodzi o odkurzacz to electrolux pure f9 , jest z akumulatorem co jest duzym plusem i jest to odkurzacz pionowy wiec fajnie sie nim kurze sprzata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliwra

bez workowy jest  tez mój roomba 886 a dla mnie o wiele wygondiejsze np od tych pionowych, tam krótko bateria trzyma, a roomba daje rade posprzątać całe mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fralala

jak bezworkowy to tylko automatyczny jak roomba od irobot. nie trzeba tego nosić, sam odkurza, więc o wiele wygodniej. i dużo łatwiej go czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Widzę, że polecają tu iRobota to i ja się przyłącze. czytając opinie w inetrnecie nie wierzyłam im, wiadomo jak jest w takich opiniach. Zdanie zmieniłam gdy maż zrobił mi niespodzianke i kupił na urodziny e5 (chyba po prostu nie chciało mu się odkurzać) jest rewaelacyjny i teraz nie oddalabym go nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwica
Dnia 15.05.2019 o 14:48, Gość Marysia napisał:

Widzę, że polecają tu iRobota to i ja się przyłącze. czytając opinie w inetrnecie nie wierzyłam im, wiadomo jak jest w takich opiniach. Zdanie zmieniłam gdy maż zrobił mi niespodzianke i kupił na urodziny e5 (chyba po prostu nie chciało mu się odkurzać) jest rewaelacyjny i teraz nie oddalabym go nikomu

włąsnie, jak sprawuje sie ten model? zastanawiam sie nad nim i nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kija
Dnia 9.10.2018 o 17:09, Gość gość napisał:

dla mnie top jesli chodzi o odkurzacz to electrolux pure f9 , jest z akumulatorem co jest duzym plusem i jest to odkurzacz pionowy wiec fajnie sie nim kurze sprzata 🙂

Electrluxa prawda? mam od nich odkurzacz ale pionowy Ergorapido Allergy, faktycznie fakt, że można nim posprzątać np. samochód w środku, czy odkurzyć kanapę to duże ułatwienie szczególnie przy dzieciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisio

Ja Pure C9, ale też bym go na żaden inny nie zamieniła. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisio

Ja Pure C9, ale też bym go na żaden inny nie zamieniła. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi

bezworkowe są fajne, a ja poszłam o krok dalej i kupiłam automatycznego irobota - też jest bezworkowy a do tego sam odkurza. Jak dla mnie super bo mam wszędzie dywany i teraz nie muszę się sama z nimi męczyć. Roomba mnie w tym wyręcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

a moze robot sprzatajacy? nie trzeba wydawać po kilka tysięcy, ja mam smart vac Teesa za jakieś 3 stówki i też daje rade, dokładnie odkurza wszystkie kąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka
Dnia 1.08.2019 o 17:48, Gość Kisio napisał:

Ja Pure C9, ale też bym go na żaden inny nie zamieniła. 🙂

Też go mam, bardzo dobrze się sprawuje, nawet z sierścią kota daje rade, cicho działa. Cena adekwatna do jakości 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi
Dnia 17.08.2019 o 19:40, Gość karol napisał:

a moze robot sprzatajacy? nie trzeba wydawać po kilka tysięcy, ja mam smart vac Teesa za jakieś 3 stówki i też daje rade, dokładnie odkurza wszystkie kąty

Możesz napisać coś więcej? Nie widziałam jeszcze robota w tej cenie, a bardzo chciałabym mieć. Radzi sobie z dywanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna55
Dnia 18.08.2019 o 13:10, Gość Luizka napisał:

Też go mam, bardzo dobrze się sprawuje, nawet z sierścią kota daje rade, cicho działa. Cena adekwatna do jakości 🙂 

Dokładnie, też z niego korzystam, wciąga jak szalony, do tego bez problemu posprzątam kanapę czy samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
Dnia 18.08.2019 o 22:16, Gość agi napisał:

Możesz napisać coś więcej? Nie widziałam jeszcze robota w tej cenie, a bardzo chciałabym mieć. Radzi sobie z dywanami?

Miałam kiedys tani odkurzacz i po dwóch miesiącach do wyrzucenia, bo z serwisem nie dało się dogadać. Od roku mam roombę 604 i nic się z nią nie dzieję. Cena nie jest duża a jakość o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka
Dnia 17.08.2019 o 19:40, Gość karol napisał:

a moze robot sprzatajacy? nie trzeba wydawać po kilka tysięcy, ja mam smart vac Teesa za jakieś 3 stówki i też daje rade, dokładnie odkurza wszystkie kąty

a co to za marka? pierwsze słyszę, co prawda u mnie też jeździ postawowy model roomby i teraz szukam czegos na zmiane, ale o nim nie slyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 31.08.2019 o 08:51, Gość Zośka napisał:

a co to za marka? pierwsze słyszę, co prawda u mnie też jeździ postawowy model roomby i teraz szukam czegos na zmiane, ale o nim nie slyszałam

Ja bym na Twoim miejscu pozostała przy roombie, e5 jest całkiem fajna. Tańsze marki kuszą ceną, ale co z tego skoro jakość już nie jest taka fajna. Roomba posłuży latami, bo jejst z solidnych materiałów a do tego ma dobry serwis. A z tymi tanimi nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasia

Jak poprzednicy, nie będę gorsza 🤣 też polecam roombe. Ma tyle modeli na rynku że na pewno coś dostosowane go do swoich potrzeb znajdziesz. Nowy z Seri 9 nawet nie potrzebuje czyszczenia. Sam to robi. Stacje co jakiś czas trzeba wyczyścić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×